Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

Nick: darius.

Level: 68

Rank: 2

Vechime:

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Eu ma chinui sa vin la war si altii merg la event.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: -

Alte precizari?: Bafta

 

 

Nick: NewLife

Level: 77

Rank: 3

Vechime: Multa

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Ca unii mergem si ne batem capu si pe altii ii doare-n spit,n-oi fi eu mai prost,sal.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Super.

Alte precizari?: Sal.

Demisii respinse.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Scarface
Level: 73
Rank: 3
Vechime: Destul
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu vreau sa comentez.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost bine un timp.
Alte precizari?: Am rugamintea sa accepti demisia, nu o respinge.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Scarface

Level: 73

Rank: 3

Vechime: Destul

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu vreau sa comentez.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost bine un timp.

Alte precizari?: Am rugamintea sa accepti demisia, nu o respinge.

Demisie acceptata, multumesc de ajutor.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Ice.

Level: 57

Rank: 3

Vechime: Doua luni.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: -

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: -

Alte precizari?: Salut.

Link to comment
Share on other sites

 

Nick: Ice.
Level: 57
Rank: 3
Vechime: Doua luni.
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: -
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Da.
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: -
Alte precizari?: Salut.

 

Demisie acceptata - multumesc de ajutor -

Link to comment
Share on other sites

Nick: rizEa

Level: 92.

Rank: 2 Soldato

Vechime: Vreo 4 saptamani.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Prefer sa nu comentez.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Nu.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Nu comentez.

Alte precizari?: Bafta

Link to comment
Share on other sites

 

Nick: rizEa
Level: 92.
Rank: 2 Soldato
Vechime: Vreo 4 saptamani.
De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Prefer sa nu comentez.
Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Nu.
Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Nu comentez.
Alte precizari?: Bafta

 

Demisie respinsa, discutam in joc.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:LeR.

  • Level:21

Rank:3

Vechime:Mult nu stiu.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Programul de war, se pare ca nu pot sta pana la 22:00 ca am scoala trebuie sa trezesc devreme :| anu asta am si examenu ala:|.. Imi pare rau.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Foarte buna, gangu meu favorit si mereu va fi in continuare..

Alte precizari?:SPRITES sper sa nu te superi, nu am stat aici pentru rank, chiar daca aveam FW tot mai statea, imi pare rau ca va parasesc dar nu prea imi mai permite timpul de war.. mai bine intru in pasnica sau departament.. imi pare rau SPRITES te rog sa nu te superi.. Ve-ti ramane mereu familia mea :* si cei mai buni prieteni de pe SA:MP.. Ma voi intoarce oricum.. Va saluta LeR :*.. S@L bafta la waruri si alte activitati. o sa mai trec la voi pe la HQ sa vad cum mai sta. Imi pare rau daca era vechiul progream mai stateam dar se pare ca cu acest program nu se poate.. Imi cer mii de scuze dar SCOALA si dupa SA:MP-u.. Noapte buna.. Sprites bafta cu lideru sa stai mai mult ;) sa spargi ghinionu.

Edited by pH LeR666
Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick:LeR.
  • Level:21
  • Rank:3
  • Vechime:Mult nu stiu.
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Programul de war, se pare ca nu pot sta pana la 22:00 ca am scoala trebuie sa trezesc devreme :| anu asta am si examenu ala:|.. Imi pare rau.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Foarte buna, gangu meu favorit si mereu va fi in continuare..
  • Alte precizari?:SPRITES sper sa nu te superi, nu am stat aici pentru rank, chiar daca aveam FW tot mai statea, imi pare rau ca va parasesc dar nu prea imi mai permite timpul de war.. mai bine intru in pasnica sau departament.. imi pare rau SPRITES te rog sa nu te superi.. Ve-ti ramane mereu familia mea :* si cei mai buni prieteni de pe SA:MP.. Ma voi intoarce oricum.. Va saluta LeR :*.. S@L bafta la waruri si alte activitati. o sa mai trec la voi pe la HQ sa vad cum mai sta. Imi pare rau daca era vechiul progream mai stateam dar se pare ca cu acest program nu se poate.. Imi cer mii de scuze dar SCOALA si dupa SA:MP-u.. Noapte buna.. Sprites bafta cu lideru sa stai mai mult ;) sa spargi ghinionu.

 

Demisie respinsa,vorbim in joc.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [CBN]Chuck

  • Level: 30

Rank: 3

Vechime: 3 luni

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: BAC

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Superb, vorbim dupa BAC.

Alte precizari?: Bafta multa!

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: [CBN]Chuck
  • Level: 30
  • Rank: 3
  • Vechime: 3 luni
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: BAC
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Superb, vorbim dupa BAC.
  • Alte precizari?: Bafta multa!

 

Ai fost demis deoarece ai primit ban.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: JonnY
  • Level: 47
  • Rank: 2
  • Vechime: 42 Zile
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Mai multe probleme.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: O parere foarte buna, bafta Sprites cu mafia !.
  • Alte precizari?: Succes cu Verdant!.

 

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: JonnY
  • Level: 47
  • Rank: 2
  • Vechime: 42 Zile
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Mai multe probleme.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: O parere foarte buna, bafta Sprites cu mafia !.
  • Alte precizari?: Succes cu Verdant!.

 

 

Demisie acceptata, succes in continuare.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:LeR.

  • Level:21

Rank:3

Vechime:mutl

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Mi-am terminat treaba aici, mi sa luat de waruri + programul de war este unu nasol -.-.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Gangul meu favorit si mereu va fi.

Alte precizari?: Te rog nu o respinge. Nu te supara ca eu ies, ai membri foarte buni in gang, mai ca mine.. nu este o piderdere mare daca ies.

Edited by pH LeR666
Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick:LeR.
  • Level:21
  • Rank:3
  • Vechime:mutl
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Mi-am terminat treaba aici, mi sa luat de waruri + programul de war este unu nasol -.-.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Gangul meu favorit si mereu va fi.
  • Alte precizari?: Te rog nu o respinge. Nu te supara ca eu ies, ai membri foarte buni in gang, mai ca mine.. nu este o piderdere mare daca ies.

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

  • Nick:LeR.
  • Level:21
  • Rank:3
  • Vechime:mutl
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Mi-am terminat treaba aici, mi sa luat de waruri + programul de war este unu nasol -.-.
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Gangul meu favorit si mereu va fi.
  • Alte precizari?: Te rog nu o respinge. Nu te supara ca eu ies, ai membri foarte buni in gang, mai ca mine.. nu este o piderdere mare daca ies.

 

 

Demisie acceptata, imi pare rau ca pleci.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: BeenZi

  • Level:34

Rank:2

Vechime: Cateva luni

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu vad rostul sa mai stau

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Nu este cazul

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Pot spune ca am o părere buna, insa cu mici retineri

Alte precizari?:

Link to comment
Share on other sites

 

  • Nick: BeenZi
  • Level:34
  • Rank:2
  • Vechime: Cateva luni
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu vad rostul sa mai stau
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Nu este cazul
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Pot spune ca am o părere buna, insa cu mici retineri
  • Alte precizari?:

 

Demisie acceptata, succes in continuare.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: BaD

  • Level: 51

Rank: 2

Vechime: destul

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: nabi peste nabi

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Frumos pana in ultima saptamana.

Alte precizari?:

Link to comment
Share on other sites

Nick: rizEa

Level: 93.

Rank: 2 Soldato

Vechime: Vre-o 6 saptamani.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:...

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pt minim 2 saptamani: Nu.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Nu comentez.

Alte precizari?: Bafta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.