Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

  • Nick: sPiaK12

  • Level: 22

Rank: 1

Vechime: 2 sapt

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu era cum era akm 2 saptamani.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Foarte frumos , dar sistemul de war..

Alte precizari?: Mersi pt sansa acordata.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:zEk0.

  • Level:50

Rank:3

Vechime: Pff, 8.02.2014 si pana astazi.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Doresc sa ma reintorc in departamente + ca nu prea mai am asa mult timp de war-uri si nici prea multi nervi. Departamentele sunt casa mea.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Nu este cazul.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Una dintre cele mai bune factiuni in care am fost, asa lider si sub-lider sa tot fie. Respect asqwe si levyy, dar, daca vreti sa fie tot negru, trebuie sa fiti mai duri putin..

Alte precizari?: Multumesc asqwe pentru sansa acordata, sper ca in tot acest timp nu te-am dezamagit. Stiu ca am avut unele caderi nervoase, dar am incercat de fiecare data sa fie totul bine. Atat cat am putut, eu am incercat sa rezolv tot, la war-uri etc..

Multumesc pentru sansa acordata, chiar imi pare rau ca plec, dar.. nu ma simt in larg-ul meu in mafii.

Bafta mai departe, verdant rullz.

As dori sa raman la war-urile din aceasta seara iar dupa uninvite.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Bradley Cooper
  • Level: 30+
  • Rank: 2
  • Vechime: Nu stiu
  • De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu mai vreau nervi
  • Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da
  • Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Nu prea buna, s-au schimbat cam multe..
  • Alte precizari?: Imi pare rau ca mi-ai dat rank-up, nu meritam. Nu mai vreau sa aud de gang-uri sau war-uri, bafta asqwe/levy

 

Nu plec pentru reclamatia aia, plec pentru ca m-am saturat de war-urile astea, prea multe schimbari degeaba :-J Succes

Edited by Bradleyy
Link to comment
Share on other sites

Nick: FILEzw0w

Level: 13

Rank: 2

Vechime: 2 săptămâni şi 1 zi.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Mă las.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: A fost frumos, unii membri au fost chiar de treabă, ceilalţi nu.

Alte precizari?: -

Link to comment
Share on other sites

Nick: Toreno

Level: 80

Rank: 2

Vechime: o luna si o saptamana

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vine varaaa, nu mai am timp

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: La inceput imi revenise pofta de joc, conduceti factiunea perfect. Mereu m-am distrat aici, tineti-o tot asa!

Alte precizari?: Ma gandeam ca o sa se intample asta.. Multa bafta!
Link to comment
Share on other sites

  • Nick:[rTn]xBlitzz

  • Level:19

Rank:2

Vechime:3 saptaminii+

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Am niste probleme ce nu-mi permite sa stau la calculator!

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Din acest gang sunt cei mai buni baeti care isi stiu treaba!

Alte precizari?:Bafta in continuare!

Link to comment
Share on other sites

Nick: MaximusS

Level: 45

Rank: 2

Age: 4 week +

Why you want to leave Verdant Family?: I want change

I agree that I will be civil 60 hours (ingame) in case it turns out that I was a member for at least 2 weeks Verdant Family: Yes

What is your opinion about Verdant Family after time here?: Is good and good member in it

Other specifications?: Good luck in the future!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: xSorin

  • Level:24

Rank:4

Vechime:3 luni si 3 zile!

De ce doresti sa pleci din Verdant Family? Am niste probleme cu scoala si cu netul + CUvz0lQ.png?1?3327

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Este cea mai respectoasa mafie din toate cele 3 orasele , este mafia mea de suflet! Pleca din cauza unui coleg si din niste probleme pers , as mai vrea si sa incer Paramedic , dar cad rezolv problema cu net

Alte precizari?:Bafta in continuare! Multumesc Asqwe si Levy ! Sunteti cei mai buni . Sunt mandru ca mi-ati fost lider/sublider! Multumesc pentu sansa acordata!

Fratii mei : Snipers , Necomercial , Blacky07 , magnum ... Va iubesc!! Sunteti ,, cei mai prieteni mei buni " :)

Ps ; Ls va apartine . Multumesc pentru toate !

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: xGcTL

  • Level: 18

Rank: 1

Vechime: 2 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu am un motiv anume.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Este o factiune foarte frumoasa, si sper ca daca intr-o zi voi mai reveni in ea, sa-mi mai fie acordata si a doua sansa, desi stiu ca nu am fost atat de placut.

Alte precizari?: Sa aveti spor la waruri in continuare, sper sa ne mai intalnim !

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:[rTn]RaiMonD

  • Level:29

Rank:2

Vechime:O luna si jumate.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Am unele probleme in familie si din pacate nu mai am timp pentru waruri,

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Nu e cazul.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Este cel mai activ si respectat gang.Imi pare foarte rau ca nu mai am timp de waruri.Sper cindva sa mai am ocazia sa colaborez cu asa oameni minunati.

Alte precizari?:Multumesc pentru sansa acordata. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [MKE]Adytzin.

  • Level: 24+

Rank: 2

Vechime: 2 saptamani si 1 zi

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu vreau sa comentez

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: No comment

Alte precizari?: Bafta

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: xSorin

  • Level: 24

Rank: 4

Vechime: 3 luni si 8 zile

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa ma retrag intr-o factiune pasnica sau sa ma duc la Varu Levyyy!

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Am o perere foarte buna despre mafie.Asq multumesc de rank 4,dar vezi ca ai dreptate si tot nu ma pricep cu armele + ca cu modurile cleo,acuma mori in 3-4 secunde si nu stii cum :|

Alte precizari?: Succes cu noua functie Blacky si sper sa luati turf-uri !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: [MKE]Cristiano.

  • Level: 43

Rank: 1

Vechime: 1 Zi

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Da.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:

Alte precizari?:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.