Jump to content

Verdant Family - Demisii | Resignations


Alexander
 Share

Recommended Posts

  • Nick: HeiNoUS

  • Level: 33

Rank: 3

Vechime: O luna si 16 zile.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: M-am plictisit de war-uri.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Membri foarte de treaba.

Alte precizari?: Bafta!

Edited by HeiNoUS
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Jeson

  • Level: 63

Rank: 1

Vechime: 14 zile a facu azi la ora 12:35

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Inca nu si-a rezolvat problema cu pc-u ,pana acum am intrat eu si nu vrea sa ocupe un loc degeaba

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Una foarte buna

Alte precizari?: Bafta !

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Madutzu99

  • Level: 68

Rank: 12

Vechime: 15

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Sincer nu mai vreau in gang, recunosc nu sunt bun la arme si nu are rost sa tin un loc geaba, ma duc in pd sau pasnica.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Stiti ce mi-a placut?Conducerea foarte mult, subliderii de nota 10, liderul nu mai zic, imi pare rau ca ies dar prefer sa intru in alt ceva decat sa va fac -.

Alte precizari?: Accepta demisia, sunt hotarat.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Cowder.

Level: 21

Rank: 2

Vechime: 2 Saptamani+

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa intru intr-un departament sau in alt gang.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore(ingame) in caz ca se dovrdeste ca NU am fost membru Verdanr Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Una foarte buna.

Alte precizari?: Mersi pentru sansa acordata.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick:chups

  • Level:34

Rank:1

Vechime:2sapt

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Vreau sa plec intr-un alt gang

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:Nu

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?:Colegi de nota 10

Alte precizari?:Bafta la turfs!

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: qShad0w.

  • Level: 19?

Rank: 1, trebuia sa iau 2 ieri.

Vechime: 15-16.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Dupa ce am aflat care-i noul sublider.....

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Nu stiu, n-am fost asa activ.

Alte precizari?: Bafta !

Edited by qShad0w
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: AlexanDeW

  • Level: 33

Rank: 2

Vechime: 6 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?:Plec si nu pot sa intru o luna.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Factiune frumoasa sper sa luati ls

Alte precizari?: Bafta ! M-am grabit scuze!

Edited by AlexnaDeW
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Sparros

  • Level: 35

Rank: 1

Vechime: 69 saptamani

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu sunt pregatit pentru war.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Frumos pe aici , #LSNEGRU

Alte precizari?: Bafta !

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Blurigard

  • Level: 37

Rank: 2

Vechime: o luna +

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Nu imi place noua conducere prea multe fite.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu e nevoie

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: Frumos pana sa vina Silviu cu fitele sale.

Alte precizari?: Bafta !

Edited by Blurigard Andu
Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Michael

  • Level: 29

Rank: 3

Vechime: Vreo 3 luni.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Deoarece vreau sa incerc o alta factiune.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul.

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: O factiune foarte faina, dar cu membrii inactivi sper ca Silviu o sa rezolve problema asta.

Alte precizari?: Mult succes liderul, Silviu, sper ca sa rezolvi problema cu inactivitatea la alti membrii.

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: Creedo

  • Level: 41

Rank: 4

Vechime: 5luni+

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: Vreau sa incerc ceva nou!

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani: Nu este cazul

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: O factiune slabuta parerea mea, dar m-am simtit bine in acest colectiv!

Alte precizari?: Bafta la turfs!

Link to comment
Share on other sites

Nick:Mr.Rolex

Level:30+

Rank:2

Vechime:Nu stiu, cred ca o luna.

De ce doresti sa pleci din Verdant Family: Nu mai am timp de samp.

Care este parerea ta despreVerdant Family:O parere buna

Alte precizari: Bafta, si Silviu da- mi UnInvite din panel, ca nu sunt acasa si o sa fiu plecat ceva timp

Link to comment
Share on other sites

  • Nick: converse.

  • Level: nan

Rank: 5

Vechime: 8 month

De ce doresti sa pleci din Verdant Family?: deoarece nu vreau sa ma cert cu nimeni si daca antipatia a intervenit, prefer sa fiu eu cel care da inapoi.

Sunt de acord ca voi sta Civil pentru 60 de ore (ingame) in caz ca se dovedeste ca NU am fost membru Verdant Family pentru minim 2 saptamani:

Care este parerea ta despre Verdant Family dupa timpul petrecut aici?: una buna, cu rele si bune mereu s-a mers frumos inainte.

Alte precizari?: numai bine

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.