Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, parcatul neregulamentar se considera DOAR pe partea carosabila. Din punct de vedere al regulamentului TTC este o parcare neregulamentara, dar PD nu sanctioneaza decat daca masina respectiva incurca traficul, si traficul se desfasoara pe carosabil.

Link to comment
Share on other sites

Mersi mult. Apropo, iti place Infernusul de PD nu? :))

Da cum sa nu imi placa? Glumesti? Raportu asta numa cu infernus l-am facut :)))

=)))) E clar. Noapte buna vorbim maine, ai vazut ca s-a simtit amenintat cand i-am spus ca daca o sa mai continue asa o sa primeasca ban :))

In loc sa faca posturi peste posturi, mai bine ajuta cativa playeri noi, macar contribuie cu ceva, dar nu, mai usor si mai distractiv sa facem rau altuia... Nu o sa inteleg niciodata mentalitatea oamenilor fe genu. Vezi ca ramai dator cu un + :>

 

Noapte buna, eu am iesit.

Link to comment
Share on other sites

Neata

 

Neata si tie, cine ne-a parasit de esti atat de trist?

Noapte buna Laxus

 

 

@, s-ar putea sa mai raman cateva zile in plus la mare, cum rezolvam? Se poate mari cererea de concediu?

@ - ok, iti las 7 zile, e bine?

Mersi mult :* :* :*

F4L Teylo, am vorbit cu F4L Kinder si am inteles ca sunt probleme cu zilele inactive. Ei bine, mai sus am cerut cateva in plus. De ce? Am fost cateva zile la mare si inainte sa plec ma lasase PC-ul. Astazi imi vine PC-ul nou si intru in joc, e chestie de cateva ore. Multumesc de intelegere.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.