Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neața tuturor, de 10-15 minute m-am trezit și eu și m-am băgat puțin în game să văd ce mai e .. :))) Curând plec și eu la liceu .....:( :(

 

Bă, oare cu 14 posturi în 6 zile sunt Omu' Record? :D=)))))))

 

 

Ne auzim în game la 14:30 când vin și eu de la liceu!!! :-H:-H:-H

Link to comment
Share on other sites

@@Botys Ghytza, Eu asa zic, ca tu esti omu'record. Pai cum se face ca intru si eu linistit pe RPG la factiune, cand dau la Reports ce sa vezi, nu mai BotysGhytza apare acolo :))). Hai ca ne auzim diseara cand vin de la scoala, baftalos !!

Link to comment
Share on other sites

@@Botys Ghytza, Eu asa zic, ca tu esti omu'record. Pai cum se face ca intru si eu linistit pe RPG la factiune, cand dau la Reports ce sa vezi, nu mai BotysGhytza apare acolo :))). Hai ca ne auzim diseara cand vin de la scoala, baftalos !!

:)))))))))) Mersi de compliment man.

 

 

Salut tuturor, acum am venit și eu de la liceu, ne auzim în game!!!

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor, a doua zi de scoala/munca care mai are de gand sa faca si saptamana asta best :)) eu abia ce m-am trezit, ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

Toată lumea zice "ne auzim in game" si pe /r e linişte =))

 

PS: imi place modul de roţii de pe Infernus, Like !

 

 

Vă invit la o vorbă alături de colegu nostru Elix ! pe serverul de ts3 al comunităţi : ts.b-zone.ro

Edited by Xinax
Link to comment
Share on other sites

Hai saluuut! :) Ce mai faceti, cum o duceti?! Eu nu mai fac spam pe aici ca iar o sa fie off topicu'! :P

Am ajuns si eu de la scoala acum cateva minute si am zis sa mai fac un +1. :D Cu rapoartele cum stati?

Ne mai auzim prin game mai incolo cand ma apuc de raport. Salz all! :*

@@Xinax, Cummmmm baaaa!! :)) Eu mereu vorbesc pe /r, dar nu raspunde nimeni, vorbesc singur! :P

Link to comment
Share on other sites

aolo da ce-i aici băă, noua generație care a intrat în LSPD văd că e pusă rău pe treabă în topicul ăsta..


aolo da ce-i aici băă, noua generație care a intrat în LSPD văd că e pusă rău pe treabă în topicul ăsta..

Link to comment
Share on other sites

Bine dax. frumos. Salut LSPD ce mai faceti? cine a facut best?

Paai.. Eu am sigur 150 puncte facute .. Asteptam corectura lu' Infernab :))

 

aolo da ce-i aici băă, noua generație care a intrat în LSPD văd că e pusă rău pe treabă în topicul ăsta..

aolo da ce-i aici băă, noua generație care a intrat în LSPD văd că e pusă rău pe treabă în topicul ăsta..

Asa trebe nab :))))

Link to comment
Share on other sites

Cred ca la cate carnete am luat impreuna ne imultim dusmanii :)) deja am primit cateva amenintari de la marii smecheri de lvl 8-24 :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.