Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Nu mai ziceti nimic PD-istilo? Daca ma bag SWAT ma mai pot intoarce Roads? Bine nu intru Swat ca ma bate zNabb :))) glumesc, nu ia nicio runda. Noapte buna, mai lutin la astia care stati pana la 8,9:00 :))

Edited by PaterNo aka ClaudiuMeister
Link to comment
Share on other sites

@,Aplica swat, te astept pentru teste.

Link to comment
Share on other sites

Perkele ar fi trebuit sa stii regula asta, 101km/h si 102km/h nu se sanctioneaza. Nu trebuia sa-i fi dat amenda. Vorbeste cu el.

E foarte grav sa nu stii acest lucru din moment ce ai trecut testul teoretic cu 0/3, Perkele.

Link to comment
Share on other sites

Gabita/Giggs cand faceti evidenta rapoartelor de activitate, nu mai scrieti Znoss la numele meu, scrieti zNoss. Ms.

Link to comment
Share on other sites

Probabil acesta este ultimul meu post aici în calitate de membru, am decis să mi se rupă de toți copiii pm-isti, nu mai are rost să rămân probabil mă voi retrage definitiv din lumea sampului.

Link to comment
Share on other sites

Probabil acesta este ultimul meu post aici în calitate de membru, am decis să mi se rupă de toți copiii pm-isti, nu mai are rost să rămân probabil mă voi retrage definitiv din lumea sampului.

Ce s-a intamplat?

Link to comment
Share on other sites

@, "seria copii distrusi de soarta de pe b-zone continua : imgur.com/a/p5mmU http://imgur.com/a/p5mmU "

Aici ai totul, nu suport distrusi ca el.

Nu pleca.. Gandeste-te ca eu sunt urât de multi si nu ma plang.

Link to comment
Share on other sites

@, Din pacate o sa primesti 3/3, n-ai decat sa dai report te-am pupat.Si cred ca nu intelegi care din noi e distrus de vreme ce tu zici ca vii si ma calci cu masina pe samp si ma ameninti ca nu ma lasi sa-mi fac raportu.Imi zici ca-s copil avem aceeasi varsta si arati foarte frumos,ai un facebook tare sexy. Nici nu inteleg de unde ai scos "fw pentru limbaj" :))))

Link to comment
Share on other sites

@,Termina ma si tu, nu mai pe PM-uri sunteti pusi smr, e doar un joc. Pot spune ca e santaj in pozele lui King.Vlad. Din nefericire se sanctioneaza cu warn.

Edited by zNoss ToV
Link to comment
Share on other sites

@, El a dat primu PM, eu doar am continuat ca sa vedem, proverbul "Cine rade la urma rade mai bine", se va aplica in cazul meu.Imi permit si eu sa iau jocul odata in serios ca sa ii arat acestui vagabont de calculator ca nu esti smecher daca ameninti pe un joc.. btw uitati el mi-a dat pm pt /d aiurea dupa ce ma instiga la cearta, nu primesc nimic si sufera. si uitati pt ce a dat pm, ca sa radeti si voi putin. : http://i.imgur.com/Vl1BWAj.png

Link to comment
Share on other sites

@, Din pacate o sa primesti 3/3, n-ai decat sa dai report te-am pupat.Si cred ca nu intelegi care din noi e distrus de vreme ce tu zici ca vii si ma calci cu masina pe samp si ma ameninti ca nu ma lasi sa-mi fac raportu.Imi zici ca-s copil avem aceeasi varsta si arati foarte frumos,ai un facebook tare sexy. Nici nu inteleg de unde ai scos "fw pentru limbaj" :))))

Nici nu am zis asa ceva, săracu de tine nici să minți nu ştii, mie milă de tine se vede clar că eşti un distrus.
Link to comment
Share on other sites

Mă scuzați ca scriu aici, eu nu mai is membru şi nici nu voi mai fi, dar vă doresc ca toți sa ajungeți RANK 5 ceea ce îmi doream eu!

Vă urez mult succes şi să ne auzim in game dacă nu mă salutați va)ă dau omor :)))

Succes si multă baftă mai ales ție cu liderul gigi, lui gabi cu sub si celorlalți cu funcțiile şi rankurile pe care le au v-am pupat ! :*

Edited by KingVlad TheHunteR
Link to comment
Share on other sites

CE NAAAB LOL... De ce ai iesit ma King..? :| Nu trebuia sa pierzi r5 in lspd.. nu se merita :) ... Nvm, imi e dor de voi, ne vedem pe /d simpaticilor. >:D<<'>.

Fara /d aiurea ca va sanctionez.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.