Jump to content

LS Police Department - Discuţii / Discussions


Alexander
 Share

Recommended Posts

Asa mersi, in fine cum fac sa pun pe fiecare arma o tinta diferita, am incercat si nu merge astept raspuns, Kosmyne poate ma ajuti.

Mă asta nu Stiu, doar ceva croshair ca schimbă tinta pe arme.

Link to comment
Share on other sites

Ok o sa incerc, eu ma culc încă odata la mulți ani si vedeti ce faceti in 2017, Kosmyne mersi mult de sfaturi, un prieten adevarat.

Nu ai pentru ce, vorba aia Prietenul la nevoie se cunoaste.

Link to comment
Share on other sites

Asa mersi, in fine cum fac sa pun pe fiecare arma o tinta diferita, am incercat si nu merge astept raspuns, Kosmyne poate ma ajuti.

Pentru a schimba tinta, faci in felul următor:

TXD WorkShop - dai OPEN la HUD.TXD din folderul models - parcă a 5-a căsuța este SiteM16, în orice caz, e printre primele. - dai click pe ea - import cu tinta pe care o vrei, save, și gata.

 

Pentru a avea tinta diferită pe fiecare sa, îți trebuie modul Multi Crosshairs, și faci tot aceeași chestie, doar că dai scroll mai mult în jos pana dai de Deagle1, Deagle2, Deagle3, m4 1, 2, s.s.m.d toate armele

 

Aici daca vrei o singura tinta pe Deagle, sau orice arma, si nu 2-3 care sa se schimbe intre ele (cum am pe m4), pui aceeași tinta de 3 ori, dacă vrei să ai 2 tinte care sa se schimbe intre ele, pui la 1 prima tinta, la 2 a doua tinta, la 3 prima tinta

 

Sper că am explicat bine, dacă mai ai probleme, mention.

Link to comment
Share on other sites

LSPD- ce sa zic, cel mai frumos si activ departament de pe serverul B-ZONE. De cand m-am apucat de joc, visul meu a fost sa intru in departamentul LSPD, mi s-a indeplinit. Al II lea vis al meu a fost cel de a face R4 aici, ceea ce nu am putut. In data de 28, am luat ban 30 zile pentru "afaceri ilegale", mai aveam 4 zile si visul meu asa zic, mi se implinea, totul s-a stins. Astazi, in data de 2/01/2017, Joker s-a trezit ca vai doamne a gresit banul, nu era de 30 zile, era de permanent si poc mi-a dat permanent. LSPD->>va iubesc din tot sufletul, sper sa aveti grija de voi si de corpurile voastre. Doresc sa le multumesc urmatorilor: Giggs11 pentru sansa acordata, Wisler pentru incredere, Gobi2000, Addicted, Asu69, DanyAsd, VLT., YzzY si cam atat, VA IUBESC SI VA RESPECT. Cam atat cu cariera mea de Samp. V-am pupat si toate cele bune.

Link to comment
Share on other sites

LSPD- ce sa zic, cel mai frumos si activ departament de pe serverul B-ZONE. De cand m-am apucat de joc, visul meu a fost sa intru in departamentul LSPD, mi s-a indeplinit. Al II lea vis al meu a fost cel de a face R4 aici, ceea ce nu am putut. In data de 28, am luat ban 30 zile pentru "afaceri ilegale", mai aveam 4 zile si visul meu asa zic, mi se implinea, totul s-a stins. Astazi, in data de 2/01/2017, Joker s-a trezit ca vai doamne a gresit banul, nu era de 30 zile, era de permanent si poc mi-a dat permanent. LSPD->>va iubesc din tot sufletul, sper sa aveti grija de voi si de corpurile voastre. Doresc sa le multumesc urmatorilor: Giggs11 pentru sansa acordata, Wisler pentru incredere, Gobi2000, Addicted, Asu69, DanyAsd, VLT., YzzY si cam atat, VA IUBESC SI VA RESPECT. Cam atat cu cariera mea de Samp. V-am pupat si toate cele bune.

Îmi pare rău că ne despărțim asa..însă nu iei unban?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.