Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Welcome tuturor celor noi! Sper ca o sa va simtiti bine printre noi si ca o sa stati cat mai mult! Spor la rapoarte si mare grija la post hunteri!!!!

 

 

Multumesc multumesc,bubulina! Sper sa ma integrez bine in acest colectiv minunat. :)

Link to comment
Share on other sites

Bine ati venit,noi agenti!^-^ Sper sa va acomodati repede printre noi,va sugerez sa fiti cat mai atenti la tot ce faceti ca post-hunteri sunt destui,spor la rapoarte si nu uitati ca distractia e pe primul loc.Acum ca suntem 51 sper sa sporim activitatea prin topicul asta. :-W

@@uSp, +1 :))

@@mag1c, tu tare nou esti pe aici. :))

Nu puteam sa fac un post fara muzica,sorry.

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi, aveti grija la post hunteri si nu uitati daca aveti vreo nelamurire intrebati pe /r vi se raspunde mereu :D. Sper sa ne intelegem bine si sa stati mult timp aici, merita :P

 

@hyperion nu mai posta aici ceau

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata *in cazul meu*. Sper ca ati vazut ca se cere mai multa activitate din partea voastra, asa ca daca vreti rank up sau sa va pastrati rankul (rank 5), implicati-va.

 

@@mag1c, Imi pare rau ca ai iesit dar pana la urma toti o sa ne lasam de acest joc. Oricum mai vorbim pe wapp in caz ca nu iesi din grup, te pup :*

 

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata *in cazul meu*. Sper ca ati vazut ca se cere mai multa activitate din partea voastra, asa ca daca vreti rank up sau sa va pastrati rankul (rank 5), implicati-va.

 

@@mag1c, Imi pare rau ca ai iesit dar pana la urma toti o sa ne lasam de acest joc. Oricum mai vorbim pe wapp in caz ca nu iesi din grup, te pup :*

 

 

 

Vorbim,vorbim.

 

Pupici :*

Link to comment
Share on other sites

@, altii nici nu s-au culcat si au tren la 7 dimineata =))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.