Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Neata agenti , ce mai faceti? E cam pustiu pe aici din cate vad. Am intrat si eu putin in game.

 

 

 

Neata colegi

 

 

Neata si tie Damiane

 

e cam pustiu cum spui tu ;))

 

noi suntem mai activi in Game ca pe Forum :>

 

Succes la simulare cine are norocu sa scrie azi :P

Link to comment
Share on other sites

Va spun si eu buna ziua , am vrut sa scriu mai de dimineata dar nu mi-a mers forumul, ce faceti? Succes eu plec la antrenamente.

Link to comment
Share on other sites

Salutare agentiiiii ! Ce mai faceti ? Sa nu veniti dupa ora 21 la antrenament si sa nu vorbiti neintrebati ca va trimit pe wanted. In rest ce sa va zic SPOR LA PUNCTEEE !

Link to comment
Share on other sites

Neata agenti, acum m-am trezit si eu , Spor la puncteee !!!

Aveti grija sa nu faceti prostii.

Neata!

 

 

  • Nickname: [ZEW]sTARJkEE2k
  • Level: 37
  • De cand jucati SA-MP pe B-zone?: 10 luni.
  • Cate warn-uri ai in joc?: 0/3
  • Varsta reala: 16
  • Sex (masculin / feminin): Masculin
  • Nick-uri anterioare/Conturi anterioare: -
  • Ultima factiune si perioada de timp petrecuta acolo: Las Venturas Taxi ( 2 luni si 3 zile)
  • Motivul plecarii din ultima factiune: Doresc sa incerc un departament.
  • Factiuni anterioare (si rank`urile detinute acolo): Green Street Bloods (1), Fire&Paramedic (1), San Fierro Taxi (2), Las Venturas Taxi (3).
  • Te aflii pe BlackList-ul vreunei factiuni?(minciunile vor fi sanctionate cu 60/60 FP): Nu.
  • Daca vei fi acceptat esti de acord sa-ti achiti acel BlackList in maxim 5 zile?: Da.
  • Skill-uri la joburile secundare: Mecanic (5), Detectiv (5).
  • Poza cu status: http://i.imgur.com/2IXqXup.png
  • Aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da
  • Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Da.
  • Credeti ca un sfat este tot timpul binevenit?: Da.
  • Ai mai fost in F.B.I.?: Nu.
  • Daca ai mai fost in F.B.I., de ce ai plecat?: -
  • Esti capabil sa te exprimi corect gramatical?: Da.
  • De ce iti doresti sa intri in FBI?: De mult mi-am dorit sa incerc un departament asa ca am ales F.B.I deoarece imi place foarte mult cu ce se ocupa.
  • De ce credeti ca sunteti potrivit pentru FBI?: In primul rand sunt activ si serios in ceea ce fac, iar in al doilea rand sunt capabil sa manuiesc o arma si sa lucrez in echipa.
  • Ai avut, sau ai conflicte cu vreun membru actual F.B.I?: Nu.
  • Pe o scala de la 1 la 10 ce nota ti-ai acorda pentru cunostintele tale de Limba Engleza?: 8.5
  • Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK si intre ce intervale ?: 8-9 ore (13:00-24:00)
  • Cum te-ai descrie in realitate?: Numele meu este Eduard si am 16 ani. Sunt o fire haioasa, imi place foarte mult sa glumesc si sa ii fac pe cei din jur sa rada. Sunt destul de iertator, nu ma enervez repede si nu imi place sa port pica. Ii respect pe cei din jur atata timp cat si ei ma respecta pe mine. Uneori imi place sa fiu in centrul atentiei, alteori nu, desi mereu imi place sa ies in evidenta cu ceva bun. Timpul liber nu il pot petrece stand degeaba, in timpul liber imi place sa fac orice. Imi plac documentarele de stiinta si tot ce tine de tehnologie. Imi place foate mult sa vizionez filme si sa calatoresc. Sporturile nu ma pasioneaza foarte mult, doar fotbalul.
Daca e sa intri aici sper sa nu te comporti ca in SF Taxi. Nu de alta, dar nimanui nu ii plac persoanele care au aere de superioritate.

Sper sa te comporti frumos aici si o sa ma fac ca am uitat tot ce a fost in SF Taxi :)

O zi buna!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.