Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Neata agenti , ce faceti ? Acum m-am trezit o sa intru imediat in game. Sa nu uitati de warul de diseara, v-am zis ce se intampla daca nu veniti (fp), NU MAI FACETI INVOIRI LA ANTRENAMENTE!!! Sa fiti in hq la ora 20.44. Pana atunci spoor la punctee!!!

Link to comment
Share on other sites

Hai sa mai postez si eu, doar suntem bajeti. Gata raportu' ? Cica saptamana asta cine il face e scutit 2 saptamani de la raport :O

Salut , eh oricum il facem repede. Eu nu vreau sa fiu scutit de la raport. Sau ba da incepem scoala Miercuri :((((

Cine ti-a zis Haze?

Link to comment
Share on other sites

Salut , eh oricum il facem repede. Eu nu vreau sa fiu scutit de la raport. Sau ba da incepem scoala Miercuri :((((

Cine ti-a zis Haze?

:)) Damianeee daca era dupa mine aveati liber la raport si o luna, nu mi-a zis, dar ar fi o idee.

Link to comment
Share on other sites

Haze baiat bun, posibil orice :))

Neata , da asa e Haze e baiat bun , dar noi nu stim sa apreciem , ne-am luat-o in cap. :))))) Chiar si eu. =)))

Link to comment
Share on other sites

Neata , da asa e Haze e baiat bun , dar noi nu stim sa apreciem , ne-am luat-o in cap. :))))) Chiar si eu. =)))

 

Neata , da asa e Haze e baiat bun , dar noi nu stim sa apreciem , ne-am luat-o in cap. :))))) Chiar si eu. =)))

Ne-a si zis Haze, cine a fost la antrenament [war] avem liber o saptamana .. deci, spor la nemunca.

Link to comment
Share on other sites

 

Ne-a si zis Haze, cine a fost la antrenament [war] avem liber o saptamana .. deci, spor la nemunca.

Adica nu facem raportul de saptamana viitoare? Si nici antrenament si sedinta nu facem?

Link to comment
Share on other sites

Adica nu facem raportul de saptamana viitoare? Si nici antrenament si sedinta nu facem?

Cine a fost la war cica e invoit de la raportu de saptamana asta.. nu viitoare :P

Link to comment
Share on other sites

Ba spamerilor. Nu m-am uitat de cateva zile pe forum si am facut prostia sa las follow la topic. Aproape 69 notificari cu spamul vostru.

Haze, te-ai facut femeie? MF..

Daca vede goku imi da fw.

Link to comment
Share on other sites

Cine a fost la war cica e invoit de la raportu de saptamana asta.. nu viitoare :P

Asa stiam si eu Sour , dar alti vad ca au inteles gresit. :)))))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.