Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Salut ce faceti? Acum am ajuns si eu acasa, dimineata am fost la analize, mama ce ma tem de injectile alea X_X

Ne auzim in game, aveti grija cu post-urile ba, ca aveti cam multe..

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor!

 

Chiar fain aici, chiar de am 2 FW. :))

 

Ești varză :)) murată :))

 

 

Sal la toată lumea. Abia am venit de la muncă (2) și de la examen (4) :)) Mai am unu vineri și gata sesiunea. Abia aștept.

 

Ne auzim în game, mai am de făcut 6 puncte și gata raportul.

Link to comment
Share on other sites

Va salut de la munca.

 

aKjitNp.jpg

 

Care-i treaba ?

 

+1 =))

 

Lucru d-asta tot as cauta sa fac, laugh

 

ON: hai, va salut si eu. nu pentru un post ca nu vad rostul sa ai enspe mii.

Ma nu stiu ce are, dar si cu game booster 3 (ca doar asta imi merge pe xin XP, pc tractor) imi merge rau, incerc cat de cat sa nu mai merg pe infractori pe langa trucker ca nu ii prind nici daca is pe jos, nu cred ca va puteti imagina asa ceva...

Mi-am si postat raportul sa nu deie iara PC-ul de raceala si sa pierd totul, ca data trecuta ca singura cale a fost sa imi reinstalez windowsul, asa va m-am chinuit pe laptop in ultimele 2 zile..

 

Link to comment
Share on other sites

 

+1 =))

 

Lucru d-asta tot as cauta sa fac, laugh

 

ON: hai, va salut si eu. nu pentru un post ca nu vad rostul sa ai enspe mii.

Ma nu stiu ce are, dar si cu game booster 3 (ca doar asta imi merge pe xin XP, pc tractor) imi merge rau, incerc cat de cat sa nu mai merg pe infractori pe langa trucker ca nu ii prind nici daca is pe jos, nu cred ca va puteti imagina asa ceva...

Mi-am si postat raportul sa nu deie iara PC-ul de raceala si sa pierd totul, ca data trecuta ca singura cale a fost sa imi reinstalez windowsul, asa va m-am chinuit pe laptop in ultimele 2 zile..

 

Salutare tuturor,si servicii usor Haos. Veres Ionut poti lua GB de pe siteul official ca au cele 2 versiuni,cortex si razer . Si cand intri selectezi sa:mp apoi launch,in caz ca tot mai ai lag si nu este nicio diferenta poti cauta pe forum la noi modurile anti lag postate de sRn te ajuta intr-adevar,acum sa zicem ca ai fpsul cat de cat marit,pentru a il mari mai mult poti seta urmatoarele lucrurii in joc:

Options - Advanced - Draw Distance 5 linii max.,Frame Limiter OFF,Anti Alliasing OFF,rezolutia 800x600 pe 16 sau mai mare depinde cum doresti dar sa fie in special pe 16 . Visual Quality - Medium sau Low,iti sugerez Medium totusi.Daca nu ai gasit RGB atunci fa-i ce ti-am zis,poti intra si in Process sa cauti gta sa si sa ii setezi prioritate pe High.

Link to comment
Share on other sites

 

+1 =))

 

Lucru d-asta tot as cauta sa fac, laugh

 

 

 

 

Salutare tuturor,si servicii usor Haos.

 

 

Am schimbat turele, iar pic duminică de muncă... Iar nu ajung la ședință / antrenament.

 

În fine .. azi mi-a dat șefu banii, că pe 15 a dat la toți avansul, numai mie nu :)) 350 de lei. Bacșiș am ieșit 6 lei. E bine. Pe 31 mai iau o tură de bani și mi-am luat salariul complet :))

 

Vineri avem rezervat, ziua unuia, săptămâna viitoare pe 31 majorat. $$$$$$$$$$$$

 

Postez și eu raportul de acum .. și mă culc. Ne auzim azi după-amiază .. sau seară .. să văd .. trebuie să ajung la primărie să plătesc ceva, să mă văd cu muierea și după să fac baie etc ..

Link to comment
Share on other sites

Salutare ce faceti?

Nu am postat de ceva timp aici, o sa intru si eu in game peste 1 ora-2 ca am putina treaba, trebuie sa o ajut si pe soramea la teme si no..

Oricum, in seara asta termin si eu raportu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.