Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Dar ce inactivi sunteti aici! Mersi @. Sper ca nu va suparati ca mai posteaza si fostul vostru mosneag(5) p-aci.Voiam sa va multumesc tuturor, ati fost niste colegi nabi, nubi si nubalai. Imi pare rau ca am plecat de langa voi dar ne vedem curand pe /d :)). Assasine ai gija cu nabii astia, coordoneaza-i bine si vezi cum imparti sarcinile sa nu fie probleme. In rest toate bune si frumoase. Va pwp si va dau cuc la toti!

Ti-ai pus la sign medalia da' beton, a? Esti foarte nab, nu trebuia sa pleci... :(

 

Si noi iti dam CokoShAl :P

Link to comment
Share on other sites

Ce sa fac mai coko, greseala facuta la nervi, stiu ca nu trebuia sa ies dar ce sa fac, asta este!

 

EDIT

@

@@AsSasiNn ZEW si ceilalti care mai joaca lol =)))

https://www.facebook.com/DlPortocala/videos/801232659989994/?fref=nf

=)))))))))))) zek0 la batranete

Edited by Tosti
Link to comment
Share on other sites

Ati vazut pretul licentelor pentru level 50+ ? :)) Te costa mai mult de 10k toate licentele =)))) , in 2 saptamani School Instructors ii cumperi casa la Kelton :))))

 

Sper ca ati facut toti (rank 2-3) rapoartele namecover.Nu postati altele pana nu sunt verificate acestea.

Link to comment
Share on other sites

@, Welcome. O sa iti dau eu un pm imediat cu niste avatare sa imi faci :))

 

Acum m-am trezit, o sa intru imediat in game si eu.

 

Pentru astia noi, sa aveti dovezi la orice wanted / kill acordat si incercati sa nu folositi /d aiurea pentru ca o sa va treziti cu FW.

Link to comment
Share on other sites

@, Asta inseamna sa fii nab..

 

Daca ai mod pe bullet nu esti mafiot :)) Mafiot esti daca ai mod pe tot jocu si ai valoare si o functie si esti smecheras nu atunci cand te cheama cocosel ..

Link to comment
Share on other sites

@, Asta inseamna sa fii nab..

 

Daca ai mod pe bullet nu esti mafiot :)) Mafiot esti daca ai mod pe tot jocu si ai valoare si o functie si esti smecheras nu atunci cand te cheama cocosel ..

Si-a pus si zeko Robert's Overhaul si se crede mare game modder...

=))

Link to comment
Share on other sites

@, Neh, nu am mod doar pe arme, tinta, minimap si efecte, in rest nu am nimic. E ok asa cum e, bine si mai am cateva chestii interesante pe care nu o sa le ai tu, da asta-i partea a 2-a ;;)

Link to comment
Share on other sites

Mafiot esti daca ai mod pe tot jocu

, in prima faza tu zici ca tre' sa ai tot sampu' modat si in a doua faza zici ca tu ai un mod sau doua? =)) #gg

Ai cateva cleo file-uri, digihp, kmf, poate si sprint bar.. :|:))

Link to comment
Share on other sites

Baietii eu ma duc in lumea viselor :)) is chior de somn. Noapte buna tuturor si o seara placuta celor care raman on :*

Succes, sa nu folosesti renko pe-acolo...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.