Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Fetele o sa va urez de acum LA MULTI ANI!!!!! nu de alta dar maine nu cred ca ne vedem pe game sau forum ca o sa fiu trotilat toata ziua asa ca LA MULTI ANI!! inca o data, sa aveti un revelion si un an nou cat mai bun cu tot ce va doriti :* ne auzim in 2016 :*

Link to comment
Share on other sites

Fetele o sa va urez de acum LA MULTI ANI!!!!! nu de alta dar maine nu cred ca ne vedem pe game sau forum ca o sa fiu trotilat toata ziua asa ca LA MULTI ANI!! inca o data, sa aveti un revelion si un an nou cat mai bun cu tot ce va doriti :* ne auzim in 2016 :*

Idem. Sanatate, numai bine. Dati la buci din plin, Beți vodka si vinul ca pe apa siii ne auzim in 2016. La multi ani.
Link to comment
Share on other sites

La multi ani ! Am ajuns acasa de la cabana , dar cred ca maine plec la ski. Daca nu plec , revin in game.Toate cele bune , salutari tuturor !

(min 4:07 si 4:51 , eram tanar daca se poate zice asa :)>- )

 

Acum ma pun la somn , noapte buna !

Edited by AsSasiNn ZEW
Link to comment
Share on other sites

@@AIM HyperOwn, greu tare sa primesti un raspuns aici :)) Cred ca sunt maxim 5 care urmaresc topic-ul asta.


Am dat si eu cateva fail-uri azi, sper sa va placa... am pus si muzica sa nu va plictsiti.





Si da, o intrebare pentru cei care se pricep bine in editarea video-urilor, de ce la mine in PC filmarea arata asa (inainte s-o editez) http://imgur.com/Bd4hB2osi dupa ce editez video-ul, ma sperii cum arata :))


Am incercat mai multe programe: Camtasia, Movie Maker, Sniping Video, Bandicut... toate fac la fel, nu stiu de ce :| Imi poate recomanda cineva un program bun pentru asa ceva? :D

Link to comment
Share on other sites

@,sa stii ca ai dreptate! :)) nu prea multi isi "fac curajul" sa posteze in topicul asta si e mare pacat.. ar fi un spam frumos. :))

Oricum,macar 2-3 de posteaza pe aici mai des,si tot s-ar face ceva spam..

In rest,ce faceti,nubi? ;;)
Music make you lose controllllll! m/
Link to comment
Share on other sites

Salutare, F.B.I. !

A trecut ceva timp de cand n-am mai postat si eu in topic-ul acesta.

Acum nu o sa va spun decat noapte buna, si va las o melodie. :3

https://www.youtube.com/watch?v=NF0SfvFelUk

Link to comment
Share on other sites

Salutare ce faceti? Am facut si eu azi raport, 107 puncte, destul de ok am facut si multi $$ mhm, maine din nou, mai fac si eu niste puncte si tot asa.

Imediat incepe scoala, profit de timpul liber, voi ce faceti?

 

Ma pun si eu la somn, ne auzim mai tarziu, o noapte frumoasa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.