Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Neata! Ce faceti?

@, O fii fost vreo vraja de 1 martie , ceva. Cine mai stie... "Amicu" , nu a vrut sa te lase sa dormi. :))

@, Ce-i cu politica de la semnatura ba?

@@Simii S4F, E ceva magic.. Faina melodia aia cu basu'. Daca mai ai ceva baga aici.

 

Edited by ICE Cristi
Link to comment
Share on other sites

@@ICE Cristi, haha, problema e ca 'amicul' asta nu ma lasa sa dorm de cateva saptamani. X_X:)) Apropo, imi place piesa.

@@Simii S4F, hihii, e ok, dar am altele si mai bune in cutiuta muzicala. ;)) Dar ai vazut ce videoclip f*cked up are ? :))

 

 

Ok, merg si eu la culcare. Sau mai bine zis ... merg sa ma uit pe pereti si sa stau cu ochii in telefon, in speranta ca o sa adorm.

Noapte buna tuturor ! Si sper ca o sa dormiti mai bine decat mine. :)

 

Hmm, dar inainte sa ies, va las o alta piesa. Rap romanesc de data asta, ca nu prea am postat genu' asta.

 

"Noaptea nu pot dormi, am insomnii.
Ma prind zorii, nascocind teorii."
:-S

 

Edited by Ella F o X nWo
Link to comment
Share on other sites

@@Teylo, da' ce-am facut sefu' ? :)) Tu ai zis ce-ai zis.... eu doar am surprins momentul, hihii.

@, n-ai tu atat. Nu mai minti lumea ! ;))

 

Misto si piesa asta, sau ce ? ;;)

Link to comment
Share on other sites

Am iesit "agenti" , respect maxim pentru tot ceea ce faceti. Ati fost niste "amici" de treaba, un colectiv super. Aveti grija de voi , in special de sub-lidera (P.S - nu e sub lider) . Ne auzim prin vara. Vreau sa iau o pauza...imi ajunge atata sa:mp. Va pup si va respect !

 

P.S : Mihai [Teylo] sa ma scoti din PANEL. Nu o sa mai intru in SA:MP. Multam nebune.

Link to comment
Share on other sites

@@ICE Cristi, m-am suparat pe tine!Bine ca pleci si ma lasi si tu. :-W

Am fost si eu mai inactiva cateva zile si plecati toti. #-o

Oricum..daca asta e alegerea ta..bafta in continuare,te asteptam inapoi!Te pup :*

 

 

Link to comment
Share on other sites

Am iesit "agenti" , respect maxim pentru tot ceea ce faceti. Ati fost niste "amici" de treaba, un colectiv super. Aveti grija de voi , in special de sub-lidera (P.S - nu e sub lider) . Ne auzim prin vara. Vreau sa iau o pauza...imi ajunge atata sa:mp. Va pup si va respect !

 

P.S : Mihai [Teylo] sa ma scoti din PANEL. Nu o sa mai intru in SA:MP. Multam nebune.

 

 

Succes bai leutule.O sa avem grija,no problem. ;)

Link to comment
Share on other sites

Am iesit "agenti" , respect maxim pentru tot ceea ce faceti. Ati fost niste "amici" de treaba, un colectiv super. Aveti grija de voi , in special de sub-lidera (P.S - nu e sub lider) . Ne auzim prin vara. Vreau sa iau o pauza...imi ajunge atata sa:mp. Va pup si va respect !

 

P.S : Mihai [Teylo] sa ma scoti din PANEL. Nu o sa mai intru in SA:MP. Multam nebune.

Succes ma cristi, mi-a facut placere.

Link to comment
Share on other sites

Hei, hei ! Ce mai faceti mai ? ;;)

N-am mai postat de cateva zile in topicul asta. ;))

 

In primul rand, la multi ani, feteleee ! >:D<<'>

Las asta aici:

 

Sper sa nu-mi faca cineva cadou de 8 martie un warn point (nu de alta, dar deja am 2 wp), suspend, sau mai stiu eu ce. :))

Sa-mi fie cu iertare, stiu ca-s nesimtita, hehee. :3 Pup.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@, imi cer scuze. :o3 Am zis deja ca-s nesimtita...csf. ;)):))

Unde ai gasit poza cu PC-ul meu ? :O

 

 

# Inca o piesa, cam veche, dar misto.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.