Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

@, hai nu mai spune, misteriosule. :O:-W

 

 

# Noapte buna dimineata, cum s-ar zice. ;))

Edited by EllaFoxie nWo
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna all.

 

'Live fast, die young, bad girls do it well'. >:) 8-X

 

 

Link to comment
Share on other sites

@, yeah, I am, tell me something I don't know.

 

:> ;))

Link to comment
Share on other sites

Hello frumosilor,ce mai faceti?Tot pe samp,tot pe samp? :))

@, ce rebela :> as zice ca aproape ma ajungi. :))

Si o melodie smechera,asa cum imi place mie. :D

Link to comment
Share on other sites

@@Simii S4F, eh, asa am fost de cand ma stiu, mi se mai spune si Ella rebella. ;)):))

 

Smechera piesa. :)>- Va mai las si eu una:

 

 

CUZ BITCHEZ LOVE CAKEEEE B-)

Link to comment
Share on other sites

Ce faceti baieti si fete? eu am terminat raportul si ne apucam de namecover :D

 

Edit: Vreau sa spun ca m-am simtit minunat aici, un colectiv primitor si cald, baieti foarte activi si pusi pe treaba, sa tineti acest departament in top, si mereu sa dati doada de experienta, maturitate si mai ales cunostinta de cauza! AMMA v-a pupat si sa aveti grija de voi!

Edited by South AMMA
Link to comment
Share on other sites

StarTrack sa ti-o explic si pe stil gentleman. In primul rand hater inseamna cel ce uraste, crezi ca esti de important pentru mine incat sa te urasc ? Te inseli. Daca n ai avea arfele pe care le ai, si nu te ai mai crede ZEW si nu ai vorbi cu membrii acestei factiunii cum vorbesti tu cu paduchiosii tai pe la tine prin oras, iti garantez ca n ar avea nimeni nimic cu tine. Zici ca nu ti pasa de joc, dar esti ultima suferinta, ce crezi ? Asta demonstreaza fix contrariul. Si inca ceva, cand o sa stii sa discuti si sa pui problema ca un baiat corect si respectuos, lasand la o parte rank-ul 5 ca ar trebui sa fii "exemplu" pentru rank mai mic, abia atunci te asigur eu ca ai fi si tu unul dintre noi. Dar scuza-ne ZEWLE tu esti mult peste, iarta-ne ca ne permitem noi sa deschidem gura in fata ZEWLUI din tine. Putoi micut si figurant, multi :* pt tine.

Edited by DeVice47
Link to comment
Share on other sites

StarTrack sa ti-o explic si pe stil gentleman. In primul rand hater inseamna cel ce uraste, crezi ca esti de important pentru mine incat sa te urasc ? Te inseli. Daca n ai avea arfele pe care le ai, si nu te ai mai crede ZEW si nu ai vorbi cu membrii acestei factiunii cum vorbesti tu cu paduchiosii tai pe la tine prin oras, iti garantez ca n ar avea nimeni nimic cu tine. Zici ca nu ti pasa de joc, dar esti ultima suferinta, ce crezi ? Asta demonstreaza fix contrariul. Si inca ceva, cand o sa stii sa discuti si sa pui problema ca un baiat corect si respectuos, lasand la o parte rank-ul 5 ca ar trebui sa fii "exemplu" pentru rank mai mic, abia atunci te asigur eu ca ai fi si tu unul dintre noi. Dar scuza-ne ZEWLE tu esti mult peste, iarta-ne ca ne permitem noi sa deschidem gura in fata ZEWLUI din tine. Putoi micut si figurant, multi :* pt tine.

"putoi micut si figurant" =)))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Nu ma pun la mintea voastra, drept urmare va dau report si va ignor, pentru ca nu-mi permit sa-mi cobor inteligenta la mintea voastra de copilasi . Peace xD

Link to comment
Share on other sites

"Copii din ziua de azi", majoritatea de aici suntem mai mari ca tine ca varsta (pe care tu pretinzi ca o ai,pentru ca oricum mintea ta nu arata acei 17 ani). Eu nu inteleg unde iti e respectul,sunt persoane de +20 de ani in factiunea asta si tu iti permiti sa ii faci sclavi,tarani etc. Ar trebuii sa inveti sa te comporti si sa iti reglezi vocabularul ala infect pe care il ai.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.