Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Hai noroc, ce mai facetzy mey? V-a preluat Teylo vad :)) "dusmanul" meu nr1 :))

Va pupa si Looney apasat si dulk3, voi ce mai invartiti? tot pe SA:MP, tot pe SA:MP?

Paste Fericit sa va traiasca familia si ce aveti mai scump.

Asta nu e post pentru +1 sa innebunesc aici :)) am trecut si yo sa va salut, sa va urez sarbatori fericite, da cu intarziere, asta e.. ce sa faci..

Teylo ti-ai unit sufletu cu domnisoara din poza vad :)) bravo baiatule.. prima si ultima.. stii cum se zice.. :)))

Va salut si va respect, si pe aia vechi, si pe aia noi.

P.S: Nu m-am uitat cine mai e in departament, da sigur cineva vechi inca e.. nu mai trimite-ti PM-uri "Mai traiesti? Am auzit ca ai murit cu motoru"

Nu mor caii cand vor cainii :))) n-am murit da gata s-a dus cu SA:MP-ul.. a fost vremea lui pe vremuri, a imbatranit :))

Ma astept la Warn, Kick, Slap, Ban, Slay pe forum :))) oricum nu mai conteaza, toate cele bune!!

Link to comment
Share on other sites

Poftim cultura doamnelor si domnilor http://i.imgur.com/oKGGzuc.jpg


M-a luat la teste pe Yaky. si aseara a zis ca nu e nimic in neregula : http://i.imgur.com/RahmmCn.jpg


Ce sa mai inteleg... Daca ramane banul, imi pare nespus de rau, insa asta este, nu am avut asa ceva. Astept dovezile, sa vedem ce codat sunt.


Edited by E m y Legend
Link to comment
Share on other sites

@@PauLyNNho ZEW, Am inteles, dar ce nu am voie sa scriu pe google asta? Cine imi interzice sa fac asta, totusi e calculatorul meu am voie sa scrie si filme ..., stii tu. Poate am vrut sa stiu cum se sterge datele, ce problema este, in fine, daca ramane banul, ati fost niste colegi foarte de treaba, ma bucur ca nu ati parasit factiunea cei buni, doar putini.

 

 

 


Teylo - iti multumesc pentru tot ce ai facut pentru mine, ramai pentru mine un exemplu mare de tot. Esti cel mai tare.

Sonny bravo tata pentru rank 6 (Subleader) - esti cel mai tare.

Simii, esti cea mai buna fata dupa, kidda, pentru ca ea e vtm. Iti multumesc si tie pentru sfaturile pe care mi le-ai dat.

Zayn - cel mai smecher om, cu tine am dat testul de intrare boss, mersi pentru sansa si pentru tot ce m-ai sfatuit.

Zikou. - you're the best brother, pwp.

Gregorie - sunt 'dusmanul tau de moarte', glumesc, frate stiu ca ti-am facut 2 posturi si ai luat FW din cauza mea, dar imi cer scuze iar, si as dorii sa ramai cu un gand bun.

itani98 - you're the best brother, thank you for all the advice given.

mag1[c] - esti tare tata, bafta in continuare.

Tobe_Pettes - the hottest admin forever, bye.

HyperOwn - foarte de treaba, multumesc pentru tot.

BlackStorm - om cu, caratec, bafta.

ChevChelios (dRE) - mersi frate pentru tot, ramai si tu un exemplu pentru mine.

Jude - om de baza, dupa parerea mea, bafta.

eTz - mersi frate pentru tot ajutorul dat.

EllaFox17 - te pwp 'gacica', poate ne revedem.

fTd - cel mai mare 'aimer' dupa Beyond si ceilalti, gg.

ciNNamon. - cel mai bun prieten, tovaras de fail la rob.

Mr.Gr3nn - mersi frate, bafta.

Flavl - te salut frate, poate ne vedem.

Leviathan - cel mai boss, bafta frate.

Maxim16 - cel mai cel, te salut.

.Drake. - cel mai smecher om, dupa Device Dispositive. Te pwp frate, esti cel mai tare.

Missy - pwp, bafta.

Vallilyy - pwp fetita, bafta.

Alex - bafta frate, ne vedem.

DroppeDZ., Kevin[ZEW], PauLyNNho[ZEW], MeekMill[nWo], cloakster, [AIM]Supradoza, Terrasre[nWo], [uV]Umair_Arshad, [uS]Xinaxmeister, [uV]MaxyMusSs, Boanca, [uV]RawNNN, BoDoSeLLL.[OLD], Zobar, - va pwp pe toti, ramaneti niste prieteni foarte buni aici pe acest joc, bafta.

Kidda - te pwp frumoas-o, ramai cea mai buna prietena pentru totdeauna, bafta in tot ce iti doresti.

demeZu, Popek[OLD], [AIM]BechiR., [AT]RazvyBest, [AIM]StrikeWolf, [AIM]Dipper.xD, Mr.Pulpy - va salut pe toti, bafta aici unde sunteti.

Device - frate, ramai cel mai bun prieten pentru mine, m-ai ajutat foarte mult in acest joc, mi-ai dat foarte multe sfaturi. M-ai ajutat foarte mult cu modurile pe care tu le aveai si mie imi placeau. Te pwp frate, noroc sa ai aici, bafta.

Dispositive - la fel iti multumesc pentru tot, esti un prieten adevarat, fara 2 fete, cum sunt altii. Ramai si tu un exemplu pentru mine si pentru toti cred. Bafta frate.

 

VA MULTUMESC TUTUROR, DACA VOI LUI UNBAN, FOARTE BINE, DACA NU VA SPUN ACESTE LUCRURI, PE CARE LE SPUN DIN SUFLET SI SUNT ADEVARATE.

Link to comment
Share on other sites

Fratele meu, imi pare rau. Eu nu te judec daca te-ai jucat cu asa ceva :)) . Pentru mine ramai un baiat calumea, nu plec urechea la ce zic altii, ma stii doar. Si eu m-am jucat cu chestii de genul cu ani in urma #rip Corleone Family.

Nu am de gand sa te mint insa, banul va ramane. Este mult prea recent istoricul ca sa nu fie luat in considerare. Daca ne luam dupa ce a gasit adminul (ca si fisiere), lasand istoricul la o parte , acelea sunt log-uri. Acele loguri gasite in OSForenics sunt putine. Daca vei cauta in Ransack vei gasi mult mai mult, crede-ma. Sa stii pe viitor, daca vrei sa scapi de ele, cel mai bine este sa reinstalezi sistemul de operare. Cand a fost faza cu RappaRo, eu mi-am reinstalat Windows-ul, pentru ca in Ransack am gasit log-uri.

 

Eu sincer cred ca l-ai incercat, nu ca l-ai folosit :)), trebuia sa ma intrebi pe mine sau pe Device/Dispositive cum scapi de "urme".

In fine nu am venit sa fac pe profesorul, gandeste-te ca este doar un joc si un ban. Nu este sfarsitul lumii sau ceva, vei revenii cel mai probabil dar cu niste lucruri invatate.

 

Te pupa fratele Drake. :*

 

P.S: Daca ai vrut vreodata sa te lasi si nu ai avut motive, fa-o acum. Aminteste-ti ca acest joc este cancer si timp pierdut.

Edited by AIM Drake
Link to comment
Share on other sites

@, Succes in ce ti-ai propus,ai fost un coleg unic. :*

@@R A Z V A N Y S, Bafta si tie,mi-a facut placere sa fim colegi.

Sper sa ne mai auzim,sunteti bine veniti oricand va hotarati sa va intoarceti "acasa"! :)>-

Link to comment
Share on other sites

Va salut, din pacate ban-ul a rămas. Un lucru sa va spun, Nu am folosit coduri, dar aveam urme de coduri. Asta este trebuie sa rezolv chestia asta, dar nu m-am gandit. Nu-i nimic, aplic dupa ce se duce interdicția si daca ma accepta teylo, voi revenii. Va salut, bafta. PS - No report.

Edited by E m y Legend
Link to comment
Share on other sites

Va salut, din pacate ban-ul a rămas. Un lucru sa va spun, Nu am folosit coduri, dar aveam urme de coduri. Asta este trebuie sa rezolv chestia asta, dar nu m-am gandit. Nu-i nimic, aplic dupa ce se duce interdicția si daca ma accepta teylo, voi revenii. Va salut, bafta. PS - No report.

Păcat. Succes mai departe.

 

Ce faceți praduitorilor? Tot pe samp, tot pe samp? :))

Săptămâna asta va fi foarte încărcată. Cred că o să bag o inactivitate.

Link to comment
Share on other sites

 

 

activitati

cat adevar =)).

 

 

prima data cand am auzit ca o sa ia 3/3 am zis ca a injurat pe cineva :)).

 

melodia asta creeaza dependentaaa :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.