Jump to content

F.B.I. - Discutii intre membrii | Discussions amongst members


 Share

Recommended Posts

Salutare tuturor & bun venit celor noi! Sper sa ramaneti cat mai mult timp in aceasta factiune misto, cu membrii si mai misto, si conducere pe masura, bineinteles. ;))

 

Va mai las si eu o piesa, asa cum v-am obisnuit deja. xD Misto si asta, zic eu. :3

 

Enjoy!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Ella F o X said:

Salutare tuturor & bun venit celor noi! Sper sa ramaneti cat mai mult timp in aceasta factiune misto, cu membrii si mai misto, si conducere pe masura, bineinteles. ;))

 

Va mai las si eu o piesa, asa cum v-am obisnuit deja. xD Misto si asta, zic eu. :3

 

Enjoy!

 

 

 

Mersi mersi sper ca raman cat mai multi !

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nephilym said:

Mersi mersi sper ca raman cat mai multi !

Da daaa, ar fi perfect. Cu cat mai multi membrii, cu atat mai multe fail-uri. >:)

 

BTW, asta e una dintre piesele pe care le ascult intotdeauna atunci cand sunt in joc si merg pe robberi. xD

Imi induce o stare... aparte. La fel precum toate celelalte piese ale lui The Weeknd, de fapt. ❤️

Mai avem fani de-ai lui pe aici, sau sunt singura? xD

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Milagros said:

Sal cf

bnnn, pe aici, ma gândeam sa încep serialul The Flash, tu?

 

5 hours ago, WediN North said:

sal frt, bine ai venit in fbi aici la mafioti, de acum esti un federal

bine v-am gasit, dragilor

 

55 minutes ago, Ella F o X said:

Salutare tuturor & bun venit celor noi! Sper sa ramaneti cat mai mult timp in aceasta factiune misto, cu membrii si mai misto, si conducere pe masura, bineinteles. ;))

 

Va mai las si eu o piesa, asa cum v-am obisnuit deja. xD Misto si asta, zic eu. :3

 

Enjoy!

 

 

 

mersi mult! 

Va pup!

Edited by South Cataa
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Ella F o X said:

BTW, asta e una dintre piesele pe care le ascult intotdeauna atunci cand sunt in joc si merg pe robberi. xD

Imi induce o stare... aparte. La fel precum toate celelalte piese ale lui The Weeknd, de fapt. ❤️

Mai avem fani de-ai lui pe aici, sau sunt singura? xD

 

Intreaba-l pe liderul de la SFSI ;) cred ca e cel mai mare fan :))

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AIM ColorsKiNG said:

Buna, buna colegilor :* Eu sunt noul vostru coleg, Colors este numele meu, incantat de cunostinta :)) 

bine ai venit federale, sper ca la viitoarele waruri cu alte departamente sa bagi cod sa nu pierdem ;)

Link to comment
Share on other sites

Vedeti ca maine este antrenament respectiv sedinta, sa nu uitati.

Sunt tot mai inactiv in ultima perioada, nu stiu daca din cauza ca am pierdut liderul si nu mai am motivatia aia sa ma ocup de ceva sau pur si simplu jocul isi pierde farmecul. :) Daca nu mai sunt lider, asta nu inseamna ca nu imi mai puteti scrie pentru a cere ajutor sau raspunsuri la nelamuriri(Am observat ca nu ma mai intreaba lumea cum o facea inainte) :)) Eu va pot raspunde in continuare, aveti numarul meu de telefon, eu va ajut cu placere. Ca nu prea activez in game, e din cauza scolii si a pregatirii suplimentare pe care o fac, care imi ia foarte mult din timpul meu liber.

Sper ca ne vedem maine la sedinta, spor la joc si un sfarsit de saptamana fain sa aveti

Edited by South MaxyMusS
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, South MaxyMusS said:

Vedeti ca maine este antrenament respectiv sedinta, sa nu uitati.

Sunt tot mai inactiv in ultima perioada, nu stiu daca din cauza ca am pierdut liderul si nu mai am motivatia aia sa ma ocup de ceva sau pur si simplu jocul isi pierde farmecul. :) Daca nu mai sunt lider, asta nu inseamna ca nu imi mai puteti scrie pentru a cere ajutor sau raspunsuri la nelamuriri(Am observat ca nu ma mai intreaba lumea cum o facea inainte) :)) Eu va pot raspunde in continuare, aveti numarul meu de telefon, eu va ajut cu placere. Ca nu prea activ in game, e din cauza scolii si a pregatirii suplimentare pe care o fac, care imi ia foarte mult din timpul meu liber.

Sper ca ne vedem maine la sedinta, spor la joc si un sfarsit de saptamana fain sa aveti

frt, inaintezi in varsta, normal ca nu prea mai ai chef de joc, copilasii astia acum se joaca cs go de la 7-10 ani asa, gta 5, eu la varsta aia ma jucam cele mai naspa jocuri, printre care se numara si samp :)) nu prea cresc numarul de jucatori, sunt multi pe b-zone pt ca se baga astia pe sleep, dar incetul cu incetul o sa ne retragem toti de pe samp si nimeni n-o sa vina in locul nostru, asa o sa dispara sampul :) membrii te intrebau diferite chestii ca probabil erau cei de r1-2 nu prea stiau si astea, dar acum au inceput astia noi sa se sfatuiasca intre ei, sa intrebe altii de rank mai mic din ce am observat, e bn ca se ajuta asa intre ei si ba, daca n-ai lider ai sublider, tot aia e, faci ce faceai si inainte doar ca nu raspunzi la reclamatii si aplicatii, asta sa fie un + pt tn ca nu-ti mai ocupa asa din timp, ca sublider corectezi un namecover, mai un raport, mai o chestie, ai timp mai liber asa

5 hours ago, AIM ColorsKiNG said:

Nu stiu ce-i ala cod :( Daca ai ceva bun, as accepta sa-mi dai si mie :P 

 

 

frt, eu zic sa-ti cumperi ctw, e ieftin si bun :) coduri asa pt tras nu prea am, am pt altcv, dar oricum si cu cod si fara cod tot colorsking te numesti, tot asa dai :))

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, North MBJRagnar said:

Gg frt, am si eu una mai de mult :)))

 

ioi ba uite ce mare mafiot eram eu inainte cand aveam mouse, nimeni nu ma batea, pai suspectii se rugau de mn sa nu ii omor, eram bun rau de tot la tras cand aveam mouse

 

Link to comment
Share on other sites

Mi-a parut bine, dragi colegi! Am stat prea putin, recunosc, o sa ma intorc intr-o zi, dacă ma mai primiți! Plec pentru a-mi ajuta un prieten cu factiunea, va mulțumesc pentru tot! Aveți un colectiv fabulos, greu de gasit pe acest server uitat de lume! #respect

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, South Cataa said:

Mi-a parut bine, dragi colegi! Am stat prea putin, recunosc, o sa ma intorc intr-o zi, dacă ma mai primiți! Plec pentru a-mi ajuta un prieten cu factiunea, va mulțumesc pentru tot! Aveți un colectiv fabulos, greu de gasit pe acest server uitat de lume! #respect

Bft fratele meu, ai grija de tn ❤️ pacat ca ai stat asa de putin :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.