Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

Bai, HaoS, you are an idiot, give me your phone number on skype :))

 

Vorbim pe acolo...

 

 

Salutare National Guard, ce sa zic bafta mai departe Haos ai fost un coleg de nota 10+

 

Tu ai fost de nota 10 de când erai în LVPD :*

 

 

Vă iubesc pe toți. N-am avut pică pe nimeni, doar am "crescut" lângă toți care sunt aici.. Aveți grijă de voi și dacă nu vă descurcați pe undeva, dați-mi PM sau sunați-mă în joc >:D<<'> Vă mulțumesc pentru tot. Sper să mai fiu primit pe aici, căci o să mă întorc..adică asta vreau peste ceva timp >:D<<'> avețij grijă de voi încă o dată. :*

 

 

Ultimul post aici, promit :( ... vă pwp

Link to comment
Share on other sites

Vorbim pe acolo...

 

 

 

 

Tu ai fost de nota 10 de când erai în LVPD :*

 

 

Vă iubesc pe toți. N-am avut pică pe nimeni, doar am "crescut" lângă toți care sunt aici.. Aveți grijă de voi și dacă nu vă descurcați pe undeva, dați-mi PM sau sunați-mă în joc >:D<<'> Vă mulțumesc pentru tot. Sper să mai fiu primit pe aici, căci o să mă întorc..adică asta vreau peste ceva timp >:D<<'> avețij grijă de voi încă o dată. :*

 

 

Ultimul post aici, promit :( ... vă pwp

 

Ma haos, mare nab esti, intru eu si iesi tu? Apropo scuze pentru reclamatia de acum 3 luni =))

Link to comment
Share on other sites

N'aseara, ce faceti?

In seara asta... mi-a trecut glontu pe la ureche, pericolul nu a trecut inca...sper sa nu se mai intampla nimic.

Nu uitati ca maine este antrenamentul la ora 15:00 si sedinta la 20:00.

Multumesc tuturor celor care mau ajutat si celor care au vrut sa ma ajute!!

Link to comment
Share on other sites

Ok, deci sa recapitulam, maine ora 15:00 Antrenament, ora 20:00 Sedinta? Sau gresesc? :)) Orcum debea astept antrenamentul de maine :*

Link to comment
Share on other sites

Ok, deci sa recapitulam, maine ora 15:00 Antrenament, ora 20:00 Sedinta? Sau gresesc? :)) Orcum debea astept antrenamentul de maine :*

Nota 10 la recapitulare, da, asta e programul pentru astazi, eu o sa-l prind partial, in acest moment am o tinta sigura, tinta fiind patul. O sa ma trezesc pe la 17. Spor la activitatea de la ora 15:00, tuturor :)

Link to comment
Share on other sites

Buna (si anume) dimineata! Sau, pentru unii, somn usor. :)) Nu cred ca ne vedem la antrenamentul de azi, dar la sedinta voi fi alaturi de voi. Inca ma dispera raceala asta. :(

 

Ne vedem prin joc, putin mai tarziu. Va pupa Yenoh. :*

 

Edited by MS Yenoh
Link to comment
Share on other sites

Neata. Ce faati?

Buna (si anume) dimineata! Sau, pentru unii, somn usor. :)) Nu cred ca ne vedem la antrenamentul de azi, dar la sedinta voi fi alaturi de voi. Inca ma dispera raceala asta. :(

 

Ne vedem prin joc, putin mai tarziu. Va pupa Yenoh. :*

 

 

stiu ce zici cu raceala...e groaznica..

 

Ok, deci sa recapitulam, maine ora 15:00 Antrenament, ora 20:00 Sedinta? Sau gresesc? :)) Orcum debea astept antrenamentul de maine :*

 

Asa e. Ne vedem.

Link to comment
Share on other sites

Nu are rost să mai intru acum pe server, sunt prea multe restarturi, aştept să se rezolve totul.

@ Pentru cei care nu ştiu, antrenamentul a fost anulat, iar şedinţa este la 20:00. Asta a spus SilenCe.

Link to comment
Share on other sites

Asa ca pe B-Zone, forumul jos, samp jos, dar clienti merg indiferent de situatie :))

 

BOmt1CE.jpg

@Peiu : Site-urile au host`uri diferite.

 

Salutare lumea, se pare ca nu se mai tine antrenamentul :(

 

Macar sedinta sa o apucam!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.