Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Neata Carl, neata baieti. Felicitari celor care au primit Rank Up si celor care n-au primit Rank Down :)). Baieti, mi-a soptit o pasarica ca printre voi sunt colegi care nu ma inghit? Astept un pm :* . Bafta la rapoarte .

Link to comment
Share on other sites

'neata, fetele. Sunt praf... In loc sa-mi treaca raceala asta, ma simt din ce in ce mai naspa. :( Peste toate, imi lacrimeaza si ochii cand ma uit la monitor. :(

 

Felicitari mie, c-am reusit sa nu mai iau inca un FW. :)) Felicitari celor care fac treaba buna si asigura linistea si disciplina pe server. :*

 

 

Baieti, mi-a soptit o pasarica ca printre voi sunt colegi care nu ma inghit?

Misule, suna cam tendentios... O pasarica, inghitit... Nu stiu ce sa-ti spun. :))

 

Ne vedem prin joc. Va pupa Yenoh. :*

Link to comment
Share on other sites

Clar ma =]] mi-am facut PC-ul, performanta etc etc

 

Si am pierdut contu cu 500 de posturi si l-am gasit pe asta =))

Link to comment
Share on other sites

[sQ]Pr3dator nu imi vine sa cred ca faci dinastea , nu mai pot vorbi nici cu tine

Si eu care te credeam prieten.....

Sa nu uiti ca intr-o zi o sa ai tu nevoie de mine

Edited by Sergiuz
Link to comment
Share on other sites

[sQ]Pr3dator nu imi vine sa cred ca faci dinastea , nu mai pot vorbi nici cu tine

Si eu care te credeam prieten.....

Sa nu uiti ca intr-o zi o sa ai tu nevoie de mine

 

 

Ba, adevarul e ca din cauza mea ti se zice gay, dar pot afirma, si multi altii, ca atunci cand te-am intrebat pe /r daca esti homo tu ai zis da, chiar daca era o gluma, acu esti subiect de ras, mai bine ziceai nu :-J

 

 

EDIT: Erow, sykpe!

Edited by BlackHawk97
Link to comment
Share on other sites

@,@, @@Ervin27, acum gluma gluma, dar sincer. Baiatu asta chiar crede ca vorbiti serios...a vrut sa isi dea demisia din cauza chestii asteia, nu vreau sa ma bag, dar sincer...nu mai e asa amuzant, tinand cont de gandirea pe care o are acum...

 

Am venit de la antrenament, ce faceti?

Link to comment
Share on other sites

@,@, @@Ervin27, acum gluma gluma, dar sincer. Baiatu asta chiar crede ca vorbiti serios...a vrut sa isi dea demisia din cauza chestii asteia, nu vreau sa ma bag, dar sincer...nu mai e asa amuzant, tinand cont de gandirea pe care o are acum...

 

Am venit de la antrenament, ce faceti?

 

 

Imi bag moduri asta fac, intru mai incolo in-game sa le testez.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Imi bag moduri asta fac, intru mai incolo in-game sa le testez.

Să vezi distracţie după ce bagi 100 de moduri odată, mai bine fă backup după fiecare mod băgat :)).

Link to comment
Share on other sites

@, a da? Erow skype? Da cand eu zic Skype tu te faci invizibil? Faci dastea nu? Ia gata ca bag toti banii pe contracte pe tine.

Edited by Veve
Link to comment
Share on other sites

@,@, @@Ervin27, acum gluma gluma, dar sincer. Baiatu asta chiar crede ca vorbiti serios...a vrut sa isi dea demisia din cauza chestii asteia, nu vreau sa ma bag, dar sincer...nu mai e asa amuzant, tinand cont de gandirea pe care o are acum...

 

Am venit de la antrenament, ce faceti?

daca e nab si crede ca vorbim serios ......

usa e deschisa

Link to comment
Share on other sites

daca e nab si crede ca vorbim serios ......

usa e deschisa

... daca continui asa, cred si eu ca isi pierde increderea in el.. :)) nu il ajt spunandu-i ca usa e deschisa. :|

 

 

 

Hai ca ma bag la somnic, baftalos.

Ce belea a fost in autobuzu magic azi, cine a fost stie ;).

Hai ca ma bag la somnic, baftalos.

Ce belea a fost in autobuzu magic azi, cine a fost stie ;).

 

 

 

 

A fost, cum sa nu fie.

 

 

Noapte buna, ne vedem maine!

Link to comment
Share on other sites

, imi pare rau ca pleci asa... pe parcursul sederii tale aici mi-ai parut un tip okey, n-am vazut sa fii sau sa te implici in scandaluri, chiar ai stat la locul tau. In privinta paraturilor sau in placerea de a sanctiona pe cineva nu am ce sa fac, sincer, daca aveam ce face, o faceam, crede-ma, dar depinde de creierul fiecaruia... imi pare rau, daca vrei sa te reintorci, eu te astept cu drag :)

 

Dragi colegi, iar dormiti toti? Treziti-va si haideti sa ne distram putin, v-astept :)

 

// N-aveti pic de viata-n voi, v-am asteptat fix doua ore, n-a aparut nici unul, ma duc sa dorm... :|

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.