Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Ce faceti praduitorilor? Tot pe samp, tot pe samp? Eu sunt aici pe forum, frumos, pe barosaneala, asa cum imi place mie. Azi a fost o zi corecta, raport terminat.

Praduitorilor, am vrut sa va aduc aminte cine-i CAPITANU'

Si @, , jupanu' meu, asa cum imi place mie sa spun pe barosaneala, le zicea maftiotilor la war cine e sefu'. Btt4WbT.gif

Ne vedem la sedinta praduitorilor.

Sa va dea Dumnezeu si Maicuta Domnului sanatate sa nu-l lase singurel la? GREU.

Edited by IoNicaaWalkeR VIP
Link to comment
Share on other sites

@, Da ce-am făcut șefu ?

 

@, Înainte era aia cu ''Cristiiii'' acu e asta cu ''Prăduitori, barosăneală, corect", dc toată România se prostește în halu ăsta și dacă un idiot scoate niște perle retardate (Andrei Versace ăla) toți îl urmează și devine un fel de brand?

Link to comment
Share on other sites

@, Da ce-am făcut șefu ?

 

@, Înainte era aia cu ''Cristiiii'' acu e asta cu ''Prăduitori, barosăneală, corect", dc toată România se prostește în halu ăsta și dacă un idiot scoate niște perle retardate (Andrei Versace ăla) toți îl urmează și devine un fel de brand?

Eu eram cu barosaneala de dinainte de la Alex Pustiu =)):*

Penru tine e asta :*=)):

Link to comment
Share on other sites

Nata si tie, raportu , raportu de saptamana trecuta a fost unul slab pentru ca a fost mare inactivitate la wanteduri... si stiu de ce, dar saptamana asta sper sa fie mai activi, mai un work, mai un rob, ca sa avem si noi ce sa facem...

Link to comment
Share on other sites

Neata! Baieti ieri mi-am instalat pe unu din laptop-uri windows 7 ultimate iar cand incerc sa intru in Sa:mp primesc crash dupa 1 secunda. Aveti idee cum as putea rezolva? Apropo nu am nici un mod bagat. Multumesc!

Edited by K 3 n T VIP
Link to comment
Share on other sites

, cel actual e un topic deschis de cand era Peiu lider, iar cel vechi... din cate observ l-au sters, desi nu cred ca ar fi trebuit sters, totusi acolo era istoria rapoartelor de activitate... :-?:-??

 

EDIT: N-a fost sters, l-am gasit, e in cosul de gunoi. Chiar m-a luat o nostalgie cand ma uit ce fel erau inainte rapoartele... :-S Uite aici: click.

Edited by InSaNe S4F
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.