Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@ConnerRM S4F, felicitari pentru functia primita pe merit, in opinia mea.Fie ca aceasta functie pe care ai dobandit-o sa o stapanesti mult timp de acum incolo.

@, sunt singurul care nu a scris pe [/d] un mesaj cand a fost acel spam :)) verifica dovezile.

Edited by UKnights UraganX
Link to comment
Share on other sites

@@ConnerRM S4F, felicitari pentru functia primita pe merit, in opinia mea.Fie ca aceasta functie pe care ai dobandit-o sa o stapanesti mult timp de acum incolo.

@, sunt singurul care nu a scris pe [/d] un mesaj cand a fost acel spam :)) verifica dovezile.

Multumesc mult. Am s-o tin mult timp.

Ui' ba, am primit si functia pe forum :3

Link to comment
Share on other sites

Să îşi schimbe avatarul, dar să nu pună fundul.. îl face invidios pe Kayden.

 

 

Referitor la cazul lui Silence. Nu ştiu ce ai făcut cu Moartea, dar trebuie să îţi prezinte dovezi. Înţeleg că el e Owner şi îşi bate joc de cei care nu donează, dar putea să pună pozele. I-auzi la el "martorul nu vrea să îi fie dezvăluită identitatea". =)) Păi dacă era să faci afaceri ilegale cu Moartea, primea şi el ban, hai mă să fim serioşi.. :))

 

 

Când m-a banat Bigzila (şi în regulament scrie că nici ADMINII NU SANCŢIONEAZĂ JIGNIRILE CENZURATE), dar de, Bigzila face parte din excepţii. Când am băgat ăia 1000 gold pentru unban (tot de la ei), a fost bine, n-au mai zis nimic. Au vrut să fac cerere unban, păi să stau 48 ore sau cât îi lua să răspundă.. după 3 zile, îl durea în cur.

 

A, şi cu donatorul ăla de Hellboy (fratele lui bestial, admin 5 pe RPG 2), când îi cocoşam gangul cu membrii mei şi nu ieşea din HQ.. stăi să caut poza când i-a dat PM lui bobo.. sper s-o găsesc.

Edited by South Max
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.