Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, PurpleKush LFamily said:

Sarbatori Fericite dragilor, sa ne bagam "cadourile" de craciun in el update. @GF Maxim16 Ce vorbesti ba, ca si aici e un cancer de-ti crapa pielea dar zapada tot nu vad :(  

 

Alaltaieri a nins toata ziua la mine si ieri ger de numa. Mna.... va veni si la voi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Morello S4F said:

pe langa ca ma bucur ca recunosti in sfarsit te intreb ce ai patit fratimiu

 

@Ervin27 pana pe 8

probleme in amor

EDIT:

CN A Castigat dupa voi?

 

 

Edited by South IamGold
Link to comment
Share on other sites

Fostul vostru General si coleg va ureaza Sarbatori Fericite si un an nou cat mai fericit. Sanatate, bucurii si impliniri. Va urez tot binele din lume si succes in viata reala ! 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Simii S4F said:

Hellou, am trecut pe aici doar sa va urez sarbatori fericite si un an nou fericit! >:D<

 

la fel fa si tie, ooo ti ai tras poza noua ooo <3

 

9 hours ago, BonZy VODA said:

Fostul vostru General si coleg va ureaza Sarbatori Fericite si un an nou cat mai fericit. Sanatate, bucurii si impliniri. Va urez tot binele din lume si succes in viata reala ! 

sanatate domn general si sarbatori fericite!

 

9 hours ago, Morello S4F said:

lmaaaa frati si surori

tie nu ti urez nimic ca esti pocait

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, BonZy VODA said:

Fostul vostru General si coleg va ureaza Sarbatori Fericite si un an nou cat mai fericit. Sanatate, bucurii si impliniri. Va urez tot binele din lume si succes in viata reala ! 

Inca astept suta aia de euro :))

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kidda ToV said:

Heiii soldateii mei preferati, am trecut pe aici sa va urez sarbatori fericite!!! E prima data cand va urez sarbatori fericite din afara factiunii de cand joc :)) . Miss ya all si aveti grija de corpurile voastre 

Mersi draga :* Te astept inapoi in NG cat de curand.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kidda ToV said:

Heiii soldateii mei preferati, am trecut pe aici sa va urez sarbatori fericite!!! E prima data cand va urez sarbatori fericite din afara factiunii de cand joc :)) . Miss ya all si aveti grija de corpurile voastre 

Iar ai prins pile sa iei helper? :/ ... 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.