Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

• Nickname-ul tau:Sebixxx

• Nickname-ul celui reclamat:Erow

• Descrierea situatiei:Aveam want si a venit Erow dupa mine mia dat somatie si nici nu a trecut cateva secunde si ma si omorat + era civil nu vad de ce ! + face somatii cu spam aiurea ! Vorbeam cu cineva la telefon si nu cred ca puteam interactiona sa ma dau jos si sai scriu lu ala cu care vb la telefon,omoara ca el se grabeste sa faca reportu.

• Martori:

• Dovezi (Screnshot):http://imgur.com/a/NYBYL

 

 

 

=)) =)) Ma prapadesc de ras, jur! =)) =))

 

Ala chiar se asteapta sa-i raspunda cineva la reclamatie?! :)) Macar de-o facea unde trebuie si cum trebuie. :))

 

Mare e gradina, Dumnezeule!!! [-o<

Link to comment
Share on other sites

Salutare tutututuutututror, nu mai intru in game pentru ca in 10 minute plec la alergat pe plaja, intru pentru a doua oara pe nisip :X Ne auzim cand revin, pupic la toti.

 

 

Erow, sa-ti fie rusine, RUSINE, RUSINE si din nou RUSINE, nu ma asteptam sa faci asa ceva, data viitoare sa fii mai atent, slabule :))

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ma uimesti tu pe mine la levelul tau si la rank-ul tau ca lider in acceasta factiune,iti raspunzi singur la reclamatie esti....gg,faci spam pe chat habar nu ai sa dai 3 somatii !

 

@Sebixxx, daca tot ai facut reclamatie, poate ne urmaresti putin. Foame asta de +1 pe forum o sa va termine pe toti. Eu nu prea inteleg de ce postati numai tampenii, dar nu e datoria mea sa judec asta. In schimb, ca simplu jucator si, totodata, membru NG, imi permit sa-ti atrag atentia asupra faptelor, de fapt asupra greselilor, tale.

 

1. Chiar daca vorbeai la telefon, cand ai vazut ca esti somat, stiind ca ai wanted, puteai sa te dai jos si sa te predai. Acest lucru il stiu si cei de level 5, nu mai vorbesc de cei cu level-ul tau.

2. Cand ai facut postarea ai cautat sa vezi unde s-o faci. Sau cel putin asa presupun eu. Ai scris in reclamatie ca Erow era civil, deci nu stiai, sau nu erai sigur, ca-i din NG. In momentul in care ai vazut ca Erow e membru NG, nu ai observat si un banal detaliu, ca e liderul departamentului?! Cand vrei sa reclami un lider o faci in sectiunea potrivita, nu aici.

3. Daca stii ca ai gresit, de ce faci tam-tam?! Care-i scopul tau? Ce vrei sa obtii, sau sa dovedesti?! Fa scandal in momentul in care sesizezi, cu adevarat, un abuz si ai dovezi imbatabile. Pana atunci, incearca sa respecti toate regulile si jucatorii.

 

Mai terminati cu posturile aiurea ca o sa ramana doar 10 jucatori pe B-Zone si-o sa transformati comunitatea in claca, unde fiecare o sa aiba ceva de reclamat.

 

Hai la revedere!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Daca avea beatu de la aialalta, era belea

 

DISEARA E ANTRENAMENTUL AERIAN, AVETI GRIJA SA AVETI LICENTELE DE ARME SI DE ZBOR, ALTFEL ABSENTI!

Hawk, intra pe skype sa-ti dau ala, sper ca mai ai nevoie de el.

Link to comment
Share on other sites

Clar.... nu am putut ajunge la antrenament, imi vine sa imi sparg pc cu capu... sau capu cu pc, inca nu m-amd ecis =)). Scz Hawk eu eram pregatit de la 18:00 de antrenament...

Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor, ma duc la somn. M-am distrat putin in seara asta, a fost DM, am mers pe wanted, am facut puncte, am ras, am zburat, bla bla bla... m-am uitat, mai ascult o melodie si ma bag la somn. Noapte buna tuturor :*

Link to comment
Share on other sites

Stiu cum este clark... + ca intervenit si scoala si na.. eu dau simularile martia si miercurea viitoare, daca le trec cu bine ma doare undeva dupa.

Link to comment
Share on other sites

 

Ervin27 , inteleg ca le iei apararea, dar totusi , ce-i mult e mult ! inainte de incident mi-a confiscat arma doar ca trageam intr-un palmier cu deagle-ul si eram la 4 case distanta (Pe acoperis ) Exagerezi, daca intr-adevar sunt cel de-al doilea care l-a reclamat intr-o singura saptamana, ar trebuii sa iti dea de gandit.

E normal sa le iei apararea, dar totusi, mai gandeste-te...

E adevarat ma @@Ervin27, ce ii iei aparearea lui Erow? Chiar asa? Nu vezi cat abuz face? :))) Lesin =)))) Pai se poate asa ceva? :)) Nu mai pooooooot =))
Edited by S4F ReLaXx
Link to comment
Share on other sites

Ervin27 , inteleg ca le iei apararea, dar totusi , ce-i mult e mult ! inainte de incident mi-a confiscat arma doar ca trageam intr-un palmier cu deagle-ul si eram la 4 case distanta (Pe acoperis ) Exagerezi, daca intr-adevar sunt cel de-al doilea care l-a reclamat intr-o singura saptamana, ar trebuii sa iti dea de gandit.

E normal sa le iei apararea, dar totusi, mai gandeste-te...

 

 

@BeatBox, ai level 20, deci am niste pretentii de la tine. Recunoaste... Tu habar nu ai cui i-ai facut post, asa-i?! Nu stii cine-i Erow, n-ai auzit de el in viata ta.

 

Frate! Erow este LIDERUL NG! Asta inseamna ca tre' sa-l raportezi AICI! Fiti si voi mai atenti pe viitor, daca tot umblati dupa posturi, pe bune.

 

Noi am pus si pariuri, inainte de a face tu reclamatia. Eram siguri ca nici tu nu nimeresti locu' potrivit. S-au adeverit prezicerile noastre.

Link to comment
Share on other sites

Ervin27 , inteleg ca le iei apararea, dar totusi , ce-i mult e mult ! inainte de incident mi-a confiscat arma doar ca trageam intr-un palmier cu deagle-ul si eram la 4 case distanta (Pe acoperis ) Exagerezi, daca intr-adevar sunt cel de-al doilea care l-a reclamat intr-o singura saptamana, ar trebuii sa iti dea de gandit.

E normal sa le iei apararea, dar totusi, mai gandeste-te...

mor =))))))))))))))))))))))))))))))) Ervin nu ii mai lua apararea lui Erow, ce e mult e mult...
Link to comment
Share on other sites

 

 

motiv : sunt baut nu cred ca o sa ma trezec

 

Asa faci?! Bei fara mine? Sper sa nu bei la Old, ca o incurci rau.

Link to comment
Share on other sites

Ce este enervant la noul update, ca nu vedem dupa gratii numele cui este in cell... si nici id... o sa fie foarte greu sa dai punsih sau altele :@

 

Claaaarrr.... Din celula nu vezi numarul celulei :| Ce facem? Eu zic sa vb cu Mastertrap ca nu este bine la jail :|

Edited by S4F ReLaXx
Link to comment
Share on other sites

'neata, fetele.

 

Daca ramane asa scriptul si nu putem vedea ID-urile in jail, s-a terminat cu raportul acolo. :)) Doar arrest si atat. N-ai cum sa intri in celula, de fiecare data, ca sa dai punish sau cuff. Frumos e ca nici ei nu ne vad ID-urile, deci putem sa le dam cu spray in ochi in loc de punish. :))

 

Cam aiurea si sper sa se rezolve, ca sa pot da macar 69 de punish-uri. :))

 

PS. Cel mai prost raport al meu, dar totusi sunt al doilea?!... :O

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.