Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

CEa mai buna faza ca nu te vad daca esti afk sau nu :)) poti sa stai afk juma de ora ca nu te vede nimeni :))

Link to comment
Share on other sites

CEa mai buna faza ca nu te vad daca esti afk sau nu :)) poti sa stai afk juma de ora ca nu te vede nimeni :))

 

 

Te vede Erow si-i de ajuns. :))

Link to comment
Share on other sites

 

 

Te vede Erow si-i de ajuns. :))

=)) Normal, Erow vede tot, da cine e Erow asta ma? Eu raspund numai si numai in fata lui Ervin :)) Iar mor de ras =))

Link to comment
Share on other sites

=)) Normal, Erow vede tot, da cine e Erow asta ma? Eu raspund numai si numai in fata lui Ervin :)) Iar mor de ras =))

 

 

Erow e civilul ala cu palarie neagra, ce cauta sa-si faca repede raportul prin abuzuri. :)) Culmea, nici macar un avertisment nu primeste pentru asta. :))

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, voua va merge serverul? mie nu...

 

 

Da, Clark, merge. Doar ca s-a facut update la server, e 0.3z acuma. Intra pe SA-MP si download-eaza si tu clientul 0.3z. Il instalezi si-ti va merge si tie.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Da, Clark, merge. Doar ca s-a facut update la server, e 0.3z acuma. Intra pe SA-MP si download-eaza si tu clientul 0.3z. Il instalezi si-ti va merge si tie.

Da ma, ce are Erow si nu avem noi? Oare trebuie sa luam si noi palarii negre? :))

Link to comment
Share on other sites

 

• Nickname: Maximuss
• Rank: 1
• Date of training for which you want to invoiesti: 16/02/2014
• Reason: problem in samp i look sv on and i enter Video SS
• Other specifications: Thank you.

 

, go on SA-MP and download the latest client (0.3z). This is your problem. :) The server was updated and you need the latest client to connect.

Link to comment
Share on other sites

Salutare si ma scuzati ca postez aici.


Acum, ca s-a bagat 0.3z, a aparut o problema la Jail. Inainte puteai sa vezi nickname-urile celor din celula si invers, dar acum nu se mai vede. Am facut o propunere sa putem vedea nickname-urile celor din celula, ca inainte si am nevoie de sprijinul vostru. Consider ca si pentru voi nu este prea bine, deoarece ve-ti fi nevoiti sa dati heal , sa scoateti la vizite sau sa duceti detinutii la avocati si este destul de greu . Pe aceasta cale va rog sa lasati un + la propunere, daca doriti. Multumesc frumos si sa aveti parte de o zi frumoasa. ( http://forum.b-zone.ro/topic/192677-propunere-jail/ )


Edited by Casso
Link to comment
Share on other sites

@, Cel mai afectat este [/punish]-ul. Tin sa te informez ca nu MasterTrap21 a facut asta. Se prea pare ca nu esti la "curent". Sa-ti explic, 0.3z a venit cu revolutia (un lucru foarte bun) ca nick-urile sa nu se mai vada prin pereti. Sper ca ma intelegi. Ei bine, care e problema cu gratiile acum? Problema este urmatoarea: script-ul (gta-ului) nu are notiunea de "transparent" astfel ca se produce o confuzie intre zid si gratii, de acolo rezulta ca nu se mai poate vedea prin gratii. O zi buna in continuare.

Link to comment
Share on other sites

 

Salutare si ma scuzati ca postez aici.

Acum, ca s-a bagat 0.3z, a aparut o problema la Jail. Inainte puteai sa vezi nickname-urile celor din celula si invers, dar acum nu se mai vede. Am facut o propunere sa putem vedea nickname-urile celor din celula, ca inainte si am nevoie de sprijinul vostru. Consider ca si pentru voi nu este prea bine, deoarece ve-ti fi nevoiti sa dati heal , sa scoateti la vizite sau sa duceti detinutii la avocati si este destul de greu . Pe aceasta cale va rog sa lasati un + la propunere, daca doriti. Multumesc frumos si sa aveti parte de o zi frumoasa. ( http://forum.b-zone.ro/topic/192677-propunere-jail/ )

 

Eu am vazut ca un coleg de al nostru a reusit sa faca cumva sa vada numele playerilor din celula, acum nu stiu cum a facut, dar am sa il intreb.

 

 

 

Mi-a plăcut antrenamentul de astăzi :)

Felicitări celor ce au primit rank-up.

Baftă !

Multumesc :*

Link to comment
Share on other sites

Neata tuturor colegi.Ce mai faceti? Eu acum m-am trezit si am intrat putin in game sa vad ce au mai schimbat dar se pare ca jail-ul tot asa a ramas momentan, sper sa-l repare sau sa vina cu un update nou.Mai vorbim prin game baieti, succes tuturor la scoala/liceu/facultate s.a.m.d.

Link to comment
Share on other sites

@, nasol,sper sa revii repede, mult succes :*.

@,Deocamdata nu este nici o schimbare, speram cu totii sa se schimbe deoarece nu putem face puncte....doar la /arrest si rank 1 nu poate face numai asa...e destul de greu pentru 5 insi intr-o singura camera.

Link to comment
Share on other sites

@, nasol,sper sa revii repede, mult succes :*.

@,Deocamdata nu este nici o schimbare, speram cu totii sa se schimbe deoarece nu putem face puncte....doar la /arrest si rank 1 nu poate face numai asa...e destul de greu pentru 5 insi intr-o singura camera.

 

Salut, acum am venit şi eu de la liceu.

 

Cred că soluţia ar fi să facem cât mai multe pauze, dar nu tot timpul este un Rank 3+ în joc. La următorul update ( care sper să vină cât mai curând), ar fi foarte frumos ca toate gratiile să fie "transparente" numai pereţii să nu fie, este enervant ca oriunde te duci în jail să te uiţi în jos şi să vezi zeci de Nickname-uri, mai ales seara când sunt foarte mulţi pe server.

 

Ne vedem în SA-MP, baftă !

Link to comment
Share on other sites

@@Ervin27 despre ce fel de initiere vorbim? >:)

Link to comment
Share on other sites

, da' nimic?! Un "buna seara", "hua", "NG - Always READY, Always THERE!!! We are the best!"... nimic?! Asa faci, da?! X(

 

 

 

 

 

Mda... Am postat amandoi deodata. :)) BINE AI (re)VENIT!!!

Edited by Yenoh
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.