Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

'neata, fetelor. Pe zi ce trece, tot mai obosit ma trezesc. Asa a patit si tataie, 'nainte sa moara. Clara situatia...

 

Haosenie, m-ai lasat aseara pe undeva si de acolo s-a rupt filmul. :)) Stiu ca s-au baut multe beri, ca-l certam pe Icsem (asta spre dimineata), ca vroia un hitman sa-mi faca post si ca radeam pe voce cu Max, Fofo, Sasa, Missy, Spin, Marian, Shockwave, plus cin' mai era. Cu emotii am verificat toate rubricile posibile de reclamatii, dar vad ca, per total, am fost linistit. :))

 

Intru mai indata pe joc, dupa ce rezolv niste treburi.

 

Sa nu uiti de traducere, Haosenie. :))

 

Dadosenie!!! Sper ca nu l-ai luat in serios pe Ics aseara. Era praf omul. :)) GG pentru fail. :*

Link to comment
Share on other sites

LOL , ce s-a intamplat la JAIL ? Dc nu vad numele detinutilor ? am auzit ca e de la noua versiune ,...o sa se rezolve treaba asta?

Adica mno ...stau in jail si ma striga unu si tot merg cu mouse3 la fiecare gratie sa vad unde e ....lol

naspa de tot ...urat ...nasol , foarte naspa ....huuu

Link to comment
Share on other sites

LOL , ce s-a intamplat la JAIL ? Dc nu vad numele detinutilor ? am auzit ca e de la noua versiune ,...o sa se rezolve treaba asta?

Adica mno ...stau in jail si ma striga unu si tot merg cu mouse3 la fiecare gratie sa vad unde e ....lol

naspa de tot ...urat ...nasol , foarte naspa ....huuu

http://forum.b-zone.ro/topic/193277-bug-jail/#entry2772258

 

Uite-te aici ca am pus eu la bug reports dar este de la sa-mp 0.3z si da este foarte nasol. Sper sa se rezolve cat de curand....

Link to comment
Share on other sites

• Nickname-ul tau:Deeutza.Dulcik

• Nickname-ul celui reclamat: pingMANN.

• Descrierea situatiei: Mergeam cu masina spre lv si un individ cu taxiul cu infernus nu ma lasa sa il depasesc, tot ma arunca in parapet. m-am dat jos si i-am spart rotile in masina era si domnul de la national guard care nu a avut nimic de zis, cand acel personaj intra aiurea in mine, dar acum am vazut 15 ani... Dupa ce m-am urcat in masina mea sa plek el s-a pus in fata masinii si am dat peste el, ce statea in mijlocum drumului daca nu avea nici o misiune. Daca era pe trotuar mai ziceam sa ma acuze ca am dat peste el dar nu pe mijlocul autostrazii. Dupa ce am trecut peste el alt individ l-a calcat si l-a omorat nu eu si el mi-a dat mie W3 cop attack chiar aiurea, ei s-au luat de mine chiar nu le-am facut nimic. BATAIE DE JOC. lasati toti copii de 15 ani sa isi bata joc de alti playeri.

• Martori: -

• Dovezi (Screnshot): http://imageshack.com/a/img203/6721/sfca.png

 

 

Alt GAY cu cont de fata =))

 

Stefan Deuutz Dulcik :* pup dulce >:D<<'>07 69 69 69 69 69 69 69 XoXo :*

muah :X

O sa descoperi ceva care il bagi moale, il scoti tare. Da, te-ai prins de ghicitoare ? Este arma din dotare !!

=)) hahahhaa

 

 

 

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=9qviSaQsT54

Edited by pH HaoSenie
Link to comment
Share on other sites

 

 

Alt GAY cu cont de fata =))

 

Stefan Deuutz Dulcik :* pup dulce >:D<<'>07 69 69 69 69 69 69 69 XoXo :*

muah :X

O sa descoperi ceva care il bagi moale, il scoti tare. Da, te-ai prins de ghicitoare ? Este arma din dotare !!

=)) hahahhaa

Ba, lasa fata, ca-ti trag o palma de nu te vezi. Ce-ai cu ea? Ia lasa-i numarul corect, poate te suna si vorbiti amandoi, si-asa ai nevoie de terapie la maseaua aia sparta de la o fata, pune mana si cere-ti scuze, pig.

 

Salutare, baieti. Am revenit de la scoala, nu intru in joc, am de lucrat la firma de exercitiu, apoi o sa plec pe plaja, o sa intru pe seara :*

Link to comment
Share on other sites

Ba, lasa fata, ca-ti trag o palma de nu te vezi. Ce-ai cu ea? Ia lasa-i numarul corect, poate te suna si vorbiti amandoi, si-asa ai nevoie de terapie la maseaua aia sparta de la o fata, pune mana si cere-ti scuze, pig.

 

Salutare, baieti. Am revenit de la scoala, nu intru in joc, am de lucrat la firma de exercitiu, apoi o sa plec pe plaja, o sa intru pe seara :*

Ba gay-ule, ai pierdut distractia din seara asta :)) mi-am facut cont nou HaoSenie, am level 2 :)) hahaha

 

Noapte buna tuturor,v-am lasat.Trebuie sa ma trezesc devreme sa ma duc la meditatie :-J, succes tuturor, tinem legatura in game.

O sa-ti bubuie ochii de la meditatii :)) Spor :))

 

 

 

Hai $@L

 

Noapte buna in curand.

 

 

Sa nu mai ziceti niciodata "kurac" pe /d ... pica tot serveru =))

 

@, hei dork, this is the best part you can see on /d :)) hahaha

 

Fzqzi7U.jpg

 

 

ICETEA DE CATE ORI TI-AM ZIS SA NU MAI DAI WANTED PT 2 PUMNI ? ESTI WANTED HUNTER ? VANEZI WANTED SAU PUNCTE ?

DATI MA WANTED PENTRU INFRACTIUNI GRAVE, NU PT 2 CLICK-URI

Edited by pH HaoSenie
Link to comment
Share on other sites

Nu, doar ca mi se pare ilogic sa dai wanted pt 2 pumni in mecla..

 

 

Sunt unii care merita wanted si daca se uita mai lung la tine. :)) Doar asa-i mai potolesti din figurile lor. Dar, normal, e cam aspru sa dai wanted pentru 2-3 pumni.

 

'neata, fetele! Ne vedem mai tarzior prin joc. Un uichend cat mai fain sa aveti. :*

Link to comment
Share on other sites

 

@, poti fi fericit de acum cu hydra. :)))

  • A fost scazut rankul minim pentru a pilota Hydra de la rank 5 la rank 4
  • Comanda /members este accesibila tuturor membrilor unei factiuni

 

 

 

Ceva mai rau nu se putea adauga.

Link to comment
Share on other sites

Facem de paza baietii la Area :)) cine ia Hydra aiurea, PM la lider :)) hahahhaa :))

 

 

Se pun puncte la raport?! =))

Link to comment
Share on other sites

Veniti la HQ cu 10-15 minute mai devreme pentru warul de la ora 15:00.

 

 

 

PREGATITI-VA SA LE RUPEM CAPATANILE =)) HAHAHAHHAHAHAHA

De cand asteptam o activitate ca asta :)) fac echipa cu Cyo si curatam tot :))

 

Hai neatza la papushei gonflabili :X:))

 

Ies la o cafea..sper sa ajung inapoi pana la 3.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

PREGATITI-VA SA LE RUPEM CAPATANILE =)) HAHAHAHHAHAHAHA

De cand asteptam o activitate ca asta :)) fac echipa cu Cyo si curatam tot :))

 

Hai neatza la papushei gonflabili :X:))

 

Ies la o cafea..sper sa ajung inapoi pana la 3.

Salutareeeeeeeeeeeeeeeeeeee, HaoS m-a obligat sa postez aici altfel imi taie kuracul, si nu vreau asta... ma intelegeti :))

 

In 20 de minute incepem sa ne strangem la area pentru activitatea pe care o avem cu LSPD. Trebuie sa ne distram, nu sa castigam, da? Sa nu incepeti cu prostiile pe [/r] cum ar fi: "aim, abuz, slab, praf" intelegeti voi. Pe parcursul activitatii vom asculta de Hawk, bun?

Link to comment
Share on other sites

 

 

In 20 de minute incepem sa ne strangem la area pentru activitatea pe care o avem cu LSPD. Trebuie sa ne distram, nu sa castigam, da? Sa nu incepeti cu prostiile pe [/r] cum ar fi: "aim, abuz, slab, praf" intelegeti voi. Pe parcursul activitatii vom asculta de Hawk, bun?

 

Clar... Deci fara abuzuri si aim-uri si Cleo(patra) si alte alea?! Pai... ce distractie-i asta?! /:) Iar de soimu' ala n-am auzit, cum sa asult de el?! :-

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.