Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

• Nickname-ul tau: CiprianM

• Nickname-ul celui reclamat: [DSG]AlexCyo

• Descrierea situatiei: Bun,incepuse warul ,si eram la hq,vine Alex asta sa-l ridice pe un coleg,si l-am facut distrus ca vroiam sa merg repede sa ajung la turf,el intra in mine,recunosc ,l-am facut "distrus" si dupa ce am ajuns pe turf,am omorat pe unu,vine Alex din nou imi confisca armele pe turf,sa pus cumva regula sa se confiste arme la war pe turf si eu nu stiu ?

• Martori: -

• Dovezi (Screnshot): http://postimg.org/image/fygzx66fl/ , http://postimg.org/image/a8w5z4avl/ .

Sper sa se ia masuri!

 

 

Uite-l si pe plangaciosul asta. Ba Cyo ce rau te-ai facut..

 

Un gabor are voie sa-ti ia armele oriunde, atat timp cat le ai la vedere (cu exceptia HQ-ului).

 

 

 

Haideti in game :)) a venit seara, deci caterinca.

Link to comment
Share on other sites

Bunaaaaaaa dimineata tuturor!!!!!!!!!!!! Schimbul 3 este pe felie, Eu, HaoS, Yenoh, Maximuss, Rebotsrl, Pingman, Jimby, Mr.Fofo, AdamTheKing. Suntem pe distractie maxima, tocmai ce-am iesit de la paintball :))

 

Spuneti-i un serial lui HaoS, vrea serial, Honey i-a dat serial de windows, dar a zis ca nu vrea =))

 

 

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Noapte buna tuturor. Sau buna dimineata.

 

Am facut ceva tampenii si-n seara asta, dupa ce-a plecat El Comandante. A se vedea reclamatia aia de doi lei, sau doi centi.

 

Per total, a fost o seara buna si distractiva.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna tuturor. Sau buna dimineata.

 

Am facut ceva tampenii si-n seara asta, dupa ce-a plecat El Comandante. A se vedea reclamatia aia de doi lei, sau doi centi.

 

Per total, a fost o seara buna si distractiva.

Da, schimbul 3 intra la somn si va fi sanctonat maine ca nu-si respecta programul de lucru :))

 

M-am jucat cu 5 robberi pana acum, a mers ca unsa treaba :X Ne-am jucat si la paintball si in fata casei :))

 

O seara placuta :)

Link to comment
Share on other sites

Hua! 'neata! Ce fac fetele?! M-am trezit cam somnoros si nu gasesc o vena in care sa-mi bag cafea. Cred ca intru putin in game, dupa care fug la treburi. Daca nu reusesc, ne vedem diseara. Sa fiti cuminti. :*

Link to comment
Share on other sites

La multi ani [sQ]Pr3dator !!!

Sper sa trasiesti cat mai putin =))

Merci ma :))

Dar daca eu traiesc putin ...cine te va educa ? :))))

 

Multumesc ma .. :))

Edited by SQ Pr3dator
Link to comment
Share on other sites

Merci :*

 

Dau si de baut si de >>>>> baut :)))

La multi ani Pr3datooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooor, sa fii iubit si sanatos, multa caldura in suflet si multe multe multe impliniri :):*

Link to comment
Share on other sites

@, Azi nicaieri :)) sambata mai vedem :)))

Cum, ma... astazi dai bomboane la scoala, iti iei multi multi multi multi multi multi pupici de la fete, o sa zici "Ooo, ce tare =))" si apoi trece ziua ta si apoi nimeni nu te mai baga in seama :)) Asta pana sambata, cand iti scoti prietenii la baut si atunci vor spune ca esti cel mai tare, dar din nou, a doua zi uita toata lumea de tine :)) Sper sa n-am dreptate. Acum, plec la scoala, le spun colegilor mei ca e ziua ta si te vor pupa si ei, salut.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.