Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

2Wso97P.jpg

 

 

:)):)) Mai am putin si fac 3000 de posturi, n-am nevoie :))

 

 

Haideti in game. Vanam infractori :))

A mai facut cineva ceva de gen, nu mai stiu sigur cine, ala intreba cum ia viata si i s-a zis sa dea /quit heal si primeste viata full, juma de jail a iesit de pe server =))

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Am decis sa fac acest post in acest topic pentru a va anunta ca s-a deschis un sondaj cu privire la cel mai bun admin de pe serverul RPG1.B-Zone.Ro.

Cu aceasta ocazie va rog sa va votati adminul favorit pintr-un vot si post.

Link-ul direct: http://forum.b-zone.ro/topic/196153-cine-este-cel-mai-bun-admin-in-prezent-pe-rpg1b-zonero/

 

--------------------------------------

 

Ma voi ajuta de aceasta ocazie si va informez ca la categoria 'Sondaje' s-a aprobat de curand contorizarea posturilor, astfel orice post in acea categorie se contorizeaza.

Va invit sa postati la fiecare sondaj.

Link-ul direct: http://forum.b-zone.ro/forum/411-sondaje/

Link to comment
Share on other sites

2Wso97P.jpg

 

 

 

Haideti in game. Vanam infractori :))

 

 

Bestiala a fost faza aia... =))

 

'neata! Acuma am ajuns acasa. Imi pun ceva de mancare si apar in game. Sigur HaoS a facut... haos... :))

Link to comment
Share on other sites

Mda, 'neata. Fiecare are "'neata" lui, atunci cand reuseste sa se trezeasca.

 

Azi e marti, deci nu muncim. Afara-i naspa, ploua, s-ar parea ca pica iesirea la o cafea pe terasa, da' gasesc eu ceva de facut. Ma duc la Mall, sa vad pitipoance Made in Germany. :))

 

Mai tarziu ne vedem si in joc. ;) Take care. Va pupa Yenoh. :*

Link to comment
Share on other sites

Mda, 'neata. Fiecare are "'neata" lui, atunci cand reuseste sa se trezeasca.

 

Azi e marti, deci nu muncim. Afara-i naspa, ploua, s-ar parea ca pica iesirea la o cafea pe terasa, da' gasesc eu ceva de facut. Ma duc la Mall, sa vad pitipoance Made in Germany. :))

 

Mai tarziu ne vedem si in joc. ;) Take care. Va pupa Yenoh. :*

Neatza! Ai dreptate, eu am neatza mea, care este cu tz =)) Auzi, cum fac sa am mai multe linii pe chat? Adica eu am 10, si am vazut ca voi aveti peste 18...

Link to comment
Share on other sites

Auzi, cum fac sa am mai multe linii pe chat? Adica eu am 10, si am vazut ca voi aveti peste 18...

 

 

Tu de ce te uiti pe chat-urile noastre?! Nu stii ca nu-i frumos?! [-X Baga /pagesize [nr linii] si rezolvi.

 

@, /pagesize 20 ...daca la asta te referi :))

 

Clark, unde-s rapoartele alea cu milioane de puncte?! :)) Ai deschis de 3 ori celulele, niciodata cu mine. "Rusine, rusine!!!", se aud strigate din public. :-q

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti, ma duc la scoala :D Astazi este ziua de impartit martisoare la fete, urmeaza multi pupici :) Stiu ca vreti si voi :> :))

 

 

Ne auzim diseara, aveti grija de voi si de factiune, pa pa.

Link to comment
Share on other sites

@, am un net de cacao, de aia l-am postat, am antrenament de la 20..deci nu pot nici la 20 nici la 22, dar maine le deschid sigur si cu tine, daca nu azi :>

fac asta pentru tine :* (adica pentru rank 1-2 sa faceti rapoarte mari, daca eu nu pot.. :( )

 

http://forum.b-zone.ro/topic/196313-scoatere-clantag-din-id/

un plus? merita?

Edited by pH Clark
Link to comment
Share on other sites

@, Nu nu, lasa ca e bine :)) asa ma trezesc mereu :> si trebuia sa-i execute cineva pe " criminalii " de pe samp :))

 

 

 

Tu te scoli asa devreme ptr un exercitiu de dimineata, ma, probabil ti se pare cunoscut: "dimineata cand ma scol, dau o laba de control"

 

Acu am ajuns si eu acasa, vb in-game, ceau.

Link to comment
Share on other sites

Nu mai pot da + azi, ca as da...

 

Uitativa toti la Raporteaza un membru si felicitatii pe aia cat ii mai prindeti ca imi este ca o sa primeasca ban amandoi =)) Mor de ras =))

Link to comment
Share on other sites

@SQ Exibo 25, ,

 

Sunteti penibili...e vorba de un joc vai de capuul vostru ii spuneti lui Haos ca are in cap numai samp cand voi ce pana faceti...conturi noi aia a lui Egypt =))))) penibilitate mai mare ca asta nu am vazut..

 

Sunteti frustati ca stati in inchisoare dupa ce faceti DM....nu e panica ca oricum puneti jocul in bara si accesati Redutbe, ca la ce fantezii cu rujul aveti nici nu ma mira =))))

 

Va mai dati si +1 unu altuia, chestie mai romantica ca asta nu gasesc :X

 

Duceti-va ba si respirati aer iesiti din casa numai frecati menta si umblati dupa posturi aiurea ca tot serverul rade de voi..

 

Naa si fb-ul meu ca sigur sunteti curiosi Click -> Frumusete rara

 

 

PENIBILI BAAAAAAAA

Link to comment
Share on other sites

Hai 'neata, fetele. Am reusit sa ma adun si eu acasa si, ce sa vezi?! Haosenia a suparat niste copii frustrati. :))

 

Cum Dumnezeu reuseste Haos sa faca haos, nu-nteleg. Da' cum reusesc copiii aia sa toarne asa niste ineptii, nu voi putea intelege niciodata. Le patineaza rau neuronu', da' tot rau' spre bine: rad de prostia umana. :))

 

Cum ar spune unii... Get a life. :))

 

 

LE: Haosenie, cineva ne iubeste tare. :))

 

XTEXJ8G.png

Edited by pH Yenoh
Link to comment
Share on other sites

 

Ba gunoiule, eu nu am vazut ca am primit complice, de cand ma joc pe b-zone la departamente asta e primul post facut, nu imi sta in fire. Nu stiu cine dintre noi e maimutoi :-S tu ca jignesti sau eu ca ti le dau pe tava?

 

# da asa e.. asta am sa fac multumesc pentru idee, o sa te terorizez.. chit ca intru eu putin pe samp dar cand intru o sa te rup, poate te lasi si tu de jocul asta si nu esti singurul, nu va mai satura DUMNEZEU stati toata ziua cu muia in ecran si va dati mari ca aveti averea pulii mele, terminatilor, ti-as cere o poza dar stiu ca esti prea frumos pentru mine si nu o sa imi dai :(, pielea pulii in PAROHIE voi sunteti, astia care va dati destepti pe burta goala si mai ales intre 4 pereti, hai jetix.

 

# Ba chiar asa de cunoscut sa fiu ma? :))))) mersi fanu meu :*.

 

Băi rahatule, tu nu vezi că esti copil frustrat, numa SA-MP ai în capu ăla cine ar trebuie să iasă din casă mă, noi sau tu? Ăla care nici clasa a 9-a nu ești, te trezești dimineață să mergi la școală și prima data intri pe SA-MP copil plasticat ce ești tu, ai văzut și tu ma pizdă vre-o dată în față? sau doar înj monitor că mai nou așa sunteți toți vă labariți în fața calculatorului și sunteți mare futacioși. Băi gunoiule pe tine dacă te-a prins mă-ta ca bei bere îți taie firu de la internet.

 

##Și ce pula mea dacă ai tu FACEBOOK-u nostru mă, bravo nouă nu ne e târșă cu fața noastră, da ca tine nu pui nici o poză in pula mea ai fața aia de împins vagoane în depou și vii aici și faci pula mare, copil făcut din labă ce ești.

 

Și încă ceva să sugi pula la gigoloi, pune și tu o poză cu tine să vedem și noi cine ne face pe noi „Gigolo”. Copile mai lasă samp-u ăla și mai ieși prin lume nu te da jmecher în fața monitorului și in 4 pereți ca față-n față tremură și chiloții pe tine, TERMINATULE FMMM că mă scoți din draci.

 

 

 

 

Și zii lu mă-ta să-și schimbe ruju că ultima data când mi-a supt pula mi-a făcut curcubeu pe pulă :*.

Ba, cum sa incep..mi-ar fi o rusine in locul vostru..jur. Sunteti frustrati ca v-a aratat dovezile?! A avut dreptate frate cu plansul in camera...Voi chiar ati facut-o. :)) Injurati si jignisti, cu asta clar dovediti ce masculi feroce sunteti si probabil de asta aveti asa multe fete in jurul vostru.
Cine vorbea de fata de impins vagoane..serios?! L-ai vazut tu pe HaoS? Stii tu ce viata are? Stii tu la ce facultate si in ce an e? Da, doar ca sa stiti se face si o facultate, doar daca iei BAC-ul.
Ziceti de mama lui, de banii lui si de femeile lui..ca a vazut femei la monitor. :)) Probabil nici nu stiti ce culoare are Coca-Cola si veniti la Raporteaza un membru NG si incepeti sa injurati. Unu cu nasul cat monitorul meu de 17 inchs, iar celalat cu burta cat sufrageria mea de 10metrii patrati.
Cum zicea si @, PENIBIL BAAAA!
Link to comment
Share on other sites

"Lasati copiii sa vina la mine..."

 

[...] ii aranjez eu pe rand :))

 

Oricum, n-am de ce sa ma consum. Spre deosebire de ei, eu macar am BAC-ul luat si fac o facultate. Fiecare cum a fost invatat acasa si cum si-a primit educatia :)

 

 

 

 

Hai sal la toata lumea. Azi n-am postat nimic aici. Multe se mai intampla pe server-ul asta...

Link to comment
Share on other sites

Am dat edit deoarece mi-am dat seama ca nu trebuie sa ma bag :)

 

@, banuiesc ca ai dat report :) .

Am dat eu inaintea lui, cum am vazut am si dat Report =)) .

Ne vedem mai tarziu pe joc baietzii, haos sa superi cati mai multi playeri, da?:))

Link to comment
Share on other sites

Am dat eu inaintea lui, cum am vazut am si dat Report =)) .

Ne vedem mai tarziu pe joc baietzii, haos sa superi cati mai multi playeri, da? :))

ce coincidenta :)) si eu am dat :)) la amandoi chiar :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.