Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Eu tot incerc sa fiu cuminte, da' nu-mi iese. Apar ispite de peste tot. :))

 

Una peste alta, imi place acest jucator. De o sinceritate coplesitoare, pot spune. Pacat ca i-a adus 6k secunde. :)) La mai multi baieti ca el. :))

 

Ma intreb, totusi, ceva... Oare, pe viitor, va mai proceda la fel?! Si nu ma refer la a-si asuma raspunderea faptelor, ci la fapte in sine. Va mai ajuta roberii?!

 

Link to comment
Share on other sites

@,Minti nu minti tot primesti wanted, la cum a luat-o la fuga nu cred ca stia ce-l asteapta :))

 

 

Generalu', pe mine m-a socat ca s-a oprit brusc. :)) Ca-l alergam de la intrarea in Aero. Eram sigur, mai ales c-a tras in mine, ca-i si el rober. De asta am dat repede /wanted, sa vad. :))

 

Si, da... sigur nu se astepta la "Complice" + Kill. :))

 

 

 

 

 

 

Na =))))))))))

 

http://imgur.com/a/uQgxE

 

Nici tu nu esti cuminte. =))

Edited by pH Yenoh
Link to comment
Share on other sites

@, Ce complice sincer ai prins ma :))) " Tu de ce ai tras? " , " Il ajutam pe prieten " :))) , /su poc complice.

@, Pokemon la putereee :))) , asa sa lasi ma ca e prea penal :))

Eu v-am lasat baieti :)) , noapte buna tuturor, ne auzim maine :*

Edited by Dragos7198 VIP
Link to comment
Share on other sites

@, daca tot n-ai vrut sa-mi faci post, hai sa-ti dau dovezile aici, macar sa se amuze si colegii mei de tine, zmeul de pe GSLS :))

 

 

Totul a inceput cu asta, corect ? -> http://i.imgur.com/Z3Vbj2r.jpg

 

Apoi te-ai gandit tu sa fii DM-ist :

 

 

Asta are contul facut abia anul asta, iar update-ul ca poti detine licenta de arme de la level 5 e de mult

 

KeNz00r.xD.png

 

[...] deci nu avea cum sa aiba arme sa traga in mine

 

Asadar tu mai ramasesesi sus, deci tu ai tras. Se vede in video oricum gloantele cum ma palesc.

 

http://i.imgur.com/btjIvWK.jpg

 

(1) + 3 cop attack = no drept

 

 

 

 

Ma calcati cam mult pe nervi de la o vreme, de cand va permit destule glume.

Link to comment
Share on other sites

Eram curios cum stiai ca sunt eu Haos ca name nu aveai cum sa vezi.. stiam ca ai dat find pe mine..

Dar oricum mai invata sa tragi ti se duce hp cam repede :)) dar nam fost nesimtit sa te omor te-am lasat cu lowhp in fine daca nu sti de gluma..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ma calcati cam mult pe nervi de la o vreme, de cand va permit destule glume.

 

Haosenie, mai relaxeaza-te si tu. Nervii iti provoaca riduri. :))

Link to comment
Share on other sites

llloooollll =))=)) =))=)) =))=)) =))=)) =))

:))) ce plange , zici ca i-a tras masa o scandura in cap si nu mai poate gandi ...parca i-ar fi avariat creierul ....waaai :)))))

Ba da astia dupa ce ca incearca sa fraiereasca, raman si fraieri si fara bani, mai si mint ca nu stiu ce au pe RPG1, mai si plang zici ca au 2 ani :))

Link to comment
Share on other sites

@, da vad ca plange de zici ca nu i-a luat masa scutece noi :))))

ti-as da +1 daca as putea :))

Link to comment
Share on other sites

Eram curios cum stiai ca sunt eu Haos ca name nu aveai cum sa vezi.. stiam ca ai dat find pe mine..

Dar oricum mai invata sa tragi ti se duce hp cam repede :)) dar nam fost nesimtit sa te omor te-am lasat cu lowhp in fine daca nu sti de gluma..

Bine ca trageti voi bine peste noapte, astia din mafii :) Valea din topic.

 

 

 

Sal la baietii. Am avut niste treaba prin oras si in curte azi. Intru putin in game, daca nu, ma bag la un GTA 4 :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.