Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

'neata. Am inteles ca s-au bagat vreo 30+ case la liber. :)) Tocma' acuma a trebuit sa am eu de umblat. :(

Link to comment
Share on other sites

Eram curios cum stiai ca sunt eu Haos ca name nu aveai cum sa vezi.. stiam ca ai dat find pe mine..

Dar oricum mai invata sa tragi ti se duce hp cam repede :)) dar nam fost nesimtit sa te omor te-am lasat cu lowhp in fine daca nu sti de gluma..

No, speri sa nu te superi pe mine, dar vreau sa-ti ofer un sfat, pe viitor incearca sa scrii in engleza... c-ai calcat limba romana in picioare :|

 

 

Salutare, baieti... am niste probleme personale, cu mine insumi, nu e vorba de-o fata, ca sa fiu clar de acum, e vorba de-un prieten, baiat.

 

Mergeti la antrenament si efectuati-l cum trebuie, daca puteti sa va distrati, faceti-o.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, baieti... am niste probleme personale, cu mine insumi, nu e vorba de-o fata, ca sa fiu clar de acum, e vorba de-un prieten, baiat.

 

 

Alex, esti ok?! Stii unde ma gasesti daca ai nevoie de o vorba... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ce tare :)))))

 

@ Am vazut in videouri-le de mai sus ca, cand tragi cateodata iti apare -10. Inseamnca ca i-ai luat 10 hp la cel atacat? Daca da as vrea si eu modul. Mersi :)

 

Nu dau moduri.

 

 

 

Hai sal. Am fost pe afara, 19 grade cica vor fi maine, primavara, pacat ca nu pot bea, ca iau pastile :))

Intru putin in joc. Azi am stat mai mult pe GTA 4 :))

Link to comment
Share on other sites

 

Nu dau moduri.

 

 

 

Hai sal. Am fost pe afara, 19 grade cica vor fi maine, primavara, pacat ca nu pot bea, ca iau pastile :))

Intru putin in joc. Azi am stat mai mult pe GTA 4 :))

 

21 de grade, la umbra, au fost azi la mine. Maine cinca s-ar putea sa fie chiar si 24. E vara, frate, deja. :))

 

Cum te mai simti cu maseaua? Te-ai mai desumflat?!

 

@,Cu toate ca n-am dat eu report invatati din greselile altora si nu mai faceti post-uri aiurea.

 

Cum era aia?! "Omu' invata din greseli, da' cand greseste invata?!" :)

Link to comment
Share on other sites

• Nickname-ul tau: [69]Mexico

• Nickname-ul celui reclamat: pingMANN[VIP]

• Descrierea situatiei: Eram in fata casei si lam omorat pe un vecin si mia dat call 112 dupa iasa pingMANN[VIP] din casa si imi da w3 la nivel5 pe motiv atac civil cer sa se ia masuri pingMANN[VIP] nu era de fata cand sa intamplat cu ce drept imi da el mie wanted 3 ? doar pentru ca sunt prieteni nu mi se pare corect si daca imi da wanted 3 pe dovada lui Demian.Raskalov nu sunt de acord eu cand am facut post pe dovada unui prieten cu comportament non rp mi sa spus de killer fish ca trebuie dovada mea astept raspunsul.

 

 

Pffff, mi-a tresarit inima degeaba. Credeam ca eu am reclamatie. :18: Da' mor de curiozitate sa aflu ce-i aia "dublu post". :))

 

 

Da, arat a om normal acu =))

 

Nu stiu ce sa fac.. sa mai stau in samp dupa robberi...sau sa ma duc in GTA 4 ? :))

 

Bine ca arati normal. :)) Ca-n rest, oricum faci haos. :)) Sper ca de marti sa scapi de nebunia aia de masea, ca ai 3 saptamani indata de cand te tot chinui cu ea.

Link to comment
Share on other sites

Cand nu ai ce face cu banii ca mine, poftiti

 

Merci lui Haos ca a venit cu idea, acum cand nu am ce face cu banii asta fac :))

Link to comment
Share on other sites

Na Peiu :)) fail-ul care l-ai dat cu Reboot. Voiam sa ma bag si eu mai tare-n ei, dar o chemare mai aveam la Infernus si bubuiam :)) am stat mai retras.

 

Hahahaa ce au muscat din gard =)))) !!

 

Hai nb ma bag la un serial ne auzim maine :* !!

Link to comment
Share on other sites

Neatza, eu debea ce m-am trezit, si iar mie somn.... Cred ca ma bag iar la somn, sau ma duc la baie si fac un dus cu apa rece sa imi inghete tot in mine

Link to comment
Share on other sites

Gata, sunt treaz sloi, ce frig e in casa...

 

Deci fiti atenti, Au trecut masinile de politie pe motorina eco ma, va dati singur seama ce fel de combustibil e :))

 

 

Si ca sa vedeti ca toate au aceiasi motorina

 

 

Deci explicatie, nu mai faceti plinu de la Nasu' K ca nu se stie ce pune in benzina aia pe care o vinde :))

 

La ce duce o viata lunga in departament, mi s-a facut gaura in partea dreapta si acum imi curg lichidele :))

 

 

 

 

Si ca sa fie treaba treaba... Suuuuupeeeeerrrrr Motoreeeetaaaaa!!! Vedeti si singuri de ce este asa super :))

 

 

Revin cu alte filmulete care va vor schimba viata :))

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti, ce mai faceti? Am terminat si eu de postat raport-ul si ma simt cam rau..., vorbim in game :*

 

Pai nu trebuia sa-l postezi, daca-ti provoaca stari nasoale.

 

'neata, fetele! Am o lene de ma doare. Sigur e de la vremea mohorata... Ma feresc sa intru-n joc, ca vreau sa raman cu 69 de kill-uri. :)) Dar mai vedem. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.