Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

'neata, bravi soldatei! Care-i mersu' broastei testoase pe aici?!

 

Stiu vreo 2-3 care-si tund venele acuma, ca le-au fost refuzate aplicatiile. Dar lovitura fatala a primit-o acea Biancaaaaaaaaaaaaaa, care se tot bate cu pumnii in piept ca s-a schimbat, ca nu se mai comporta ca pe vremuri. :)) =))

 

Ne vedem mai indata prin joc. Va pupa Yenoh! :*

Link to comment
Share on other sites

Impreuna cu am gasit o utilizare pentru asta de-i uploaded, reloaded si downloaded, de-si spune ... Si asa-i mereu AFK, deci il folosim pe post de... :X

 

Link to comment
Share on other sites

@, =))))) cand o sa vada asta sa vezi ce ne alearga cu Hydra =)))

 

Nu stie sa piloteze Hydra, crede-ma. Mai bun sunt eu cu Hunter-ul, chiar daca el are lock pe target. :)) Dar trebuie macelarita comedia asta de iCSEM, reloaded ea sau nu. :))

 

 

V-am spus noapte buna, m-am bagat la somn! :)) Ne auzim maine.

 

Mai taie din semnatura... X_X Noapte buna!

Link to comment
Share on other sites

Ma da ce-i asa liniste aici? Post-uri de ieri pe pagina de azi? Stiu ca v-am zis ca inchid topicu 2 luni daca mai faceti post-uri aiurea da` totusi :))

Link to comment
Share on other sites

Ma da ce-i asa liniste aici? Post-uri de ieri pe pagina de azi? Stiu ca v-am zis ca inchid topicu 2 luni daca mai faceti post-uri aiurea da` totusi :))

 

Daca e musai, va scriu nonstop. Gasesc eu subiecte, nu-i problema. Doar nu inchide topicul. :))

Link to comment
Share on other sites

Ma da ce-i asa liniste aici? Post-uri de ieri pe pagina de azi? Stiu ca v-am zis ca inchid topicu 2 luni daca mai faceti post-uri aiurea da` totusi :))

Asta pentru că n-am postat eu de câteva zile pe aici.

 

Noapte bună, asa ca un ultimatum.

Link to comment
Share on other sites

Deci, Honey si Peiu.. O sa vedeti voi maine ca o sa va pregatesc CRED o surpriza. Pana atunci, poftim niste videoclipuri. Sa aveti o noapte cat mai frumoasa.

 

Aici aseara, incercand sa fac niste puncte frumoase dupa roberi. Si am dat peste cel mai prost sofer la roburi. :))

 

 

Aici, iar dupa un rob.. Sunt praf, stiu

 

 

Aici am luat foc... Bucurie pentru unii :))

 

 

Aici Honey Se dadea in figuri cu Hunteru.. :(

 

 

Aici mergem la prietenii nostri din celalt oras, cei mai DM-isti . Dar gol .. 69 .

 

 

Aici, incercand sa ne innecam amaru la mafia lor rivala :) Dar degeaba .

 

 

Ei, acum o sa postez maine seara, cum imi iau revansa pentru gloantele primite din partea lui Honey Si Peiu. iCSEM.TheSpecialOne nu ramane dator nimanui :)

Edited by NG iCSEM The Special One
Link to comment
Share on other sites

@, am auzit ca e mic. :)) stiu ca e f apropae de bacau...

Ce vb mă ? E mare și aerisit, nu ca în Galați de exemplu. Cel mai mult de acolo mi-a plăcut sensul giratoriu :)) e mare al dreacu :))

 

 

Mă gândesc să fac cerere de inactivitate pt 3 zile că plec mâine. Dacă las PC-ul deschis ca să las contul pe sleep, sunt sigur c-o să cadă server-ul :))

Link to comment
Share on other sites

Salut baieti. De azi sunt si eu oficial membru National Guard, pentru a 3-a oara in cariera mea pe b-zone.

Eu ies putin, intru mai spre seara.

Sa aveti o zi buna.

 

@,

uite ba, si pe taraf a ajuns liili asta :|
Link to comment
Share on other sites

@, mor frate =))))))))))))))))))))))))))))) cum sa faci asa, apropo, poate o sa fac poza la samponul pe care scrie "Lily" =))

 

 

 

(strofa 2)

Tata, îţi multumesc ca ai vorbit cu mine, omul,

Lili te iubesc, mi-ai dat fraţi tari ca betonu'

Şi pe ei îi iubesc, de când erau aia micii,

Edited by South Clark
Link to comment
Share on other sites

Salut! eu sunt noul vostru coleg. sper sa ne intelegem bine!

 

Da-mi cel putin 69 de motive pentru care ar trebui sa ma inteleg bine cu tine... >:/

Link to comment
Share on other sites

 

"Da-mi cel putin 69 de motive pentru care ar trebui sa ma inteleg bine cu tine... >:/"

 

 

Oke.. " Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive " <-- Poti sa le numeri, sunt toate. Daca mai vrei, spune-mi ca-ti mai dau cate vrei..

Edited by Rough17
Link to comment
Share on other sites

 

 

Da-mi cel putin 69 de motive pentru care ar trebui sa ma inteleg bine cu tine... >:/

Oke.. " Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive Motive " <-- Poti sa le numeri, sunt toate. Daca mai vrei, spune-mi ca-ti mai dau cate vrei..

 

Te-am iertat, gata. Sigur ne vom intelege de minune. Daca ai ceva nelamuriri in ce priveste jail-ul sau regulamentul, nu ezita sa ma intrebi. Te ajut sa iei rapid 2x FW. :)) Glumesc. Oricand ai vreo intrebare, foloseste /r, /sms, PM... :)

 

Pentru cine-i curios cum arata nasicu' meu Alex, ia uitati o poza recenta de-a lui. :X

 

10014885_661077627274452_752410606044779

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.