Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@, Pe tine te poarta erow pe drumuri si da /q a ? =))

Hai salut ce mai faceti?
Ma plictisesc, m-am saturat de viata.. =))

Poate postez in seara asta raportu, maine / poimaine / raspoimaine / si tot asa pana sambata seara o sa fiu ocupat, pe acasa, treaba, cainele, sala, forta, misto rau.

zEk0 baiat valoare :))

Link to comment
Share on other sites

@, BAAA SI CAND AM ZIS ca si pe facebook si pe toate site-urile, si la stiri, protv/antena/realitatea alea alea, ca o sa fie obligatorie recrutarea de barbati cu varsta intre 20-35 de ani, in caz de razboi nu ati crezut..

Uite ca sunt sanse sa jucam Cs in realitatea, sau sa facem pe jmecheri din NG.

Link to comment
Share on other sites

@, BAAA SI CAND AM ZIS ca si pe facebook si pe toate site-urile, si la stiri, protv/antena/realitatea alea alea, ca o sa fie obligatorie recrutarea de barbati cu varsta intre 20-35 de ani, in caz de razboi nu ati crezut..

Uite ca sunt sanse sa jucam Cs in realitatea, sau sa facem pe jmecheri din NG.

 

Recrutarea e una, incorporarea e alta. Eu am trait vreo 10 ani cu Politia Militara pe urmele mele, pentru recrutare. Acum e randu' vostru. :))

Link to comment
Share on other sites

Colegutii, ce faceti, ma? Dorimiti si la ora asta :)) Altii sunt plini de chef, d-astea si voi dormiti :| Am fost in Vama, e bestial... distractie maxima, asta-i cel mai bun loc in care va puteti manifesta cat mai liber posibil si sa dansati si faceti ce vreti voi... mi-e ciuda ca n-am mai stat, dar asa e cand depinzi de cineva, ma rog, ma multumesc si cu atat, era mai rau daca nu era deloc. In seara asta o sa fie misto tare, dar eu nu prind, azi si sambata o sa merg la munca, imi inlocuiesc doi prieteni. Trezirea si in joc, ca ma plictisesc :))

Link to comment
Share on other sites

@S4F Peiu,stai mă calm că acolo nu au vrut ei să joace, discutăm în finală

Tare imi e ca o sa plangi si tu la fel cum a plans Clark :)), dar vorbim dupa finala, daca spune Cyo iar ca Real pierde, e clar ca o sa castige :)) !

 

, Hai ca intru nu te las la greu :)) !

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

Tare imi e ca o sa plangi si tu la fel cum a plans Clark :)), dar vorbim dupa finala, daca spune Cyo iar ca Real pierde, e clar ca o sa castige :)) !

 

, Hai ca intru nu te las la greu :)) !

Apreciez gestul tau, dar merg in pat, cica pe la 09, 10 e un eveniment cu masini, curse, expozitii, tuning, bla bla bla, noapte buna :*

 

In privinta meciului... pentru ca este o finala, cred ca trofeul se va castiga la penalty-uri dupa un scor de 2-2 in primele 120 de minute :))

 

 

6 ore de muzica adevarata, a doua melodie e forta :X =>

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

, Deci se vede pe chat, cum ai iesit tu ia uite de ce am avut parte eu cu Thundy :)) !! Am omorat 2 eu...Thundy 2 ca i-am dat lu unu cop kill ca m-a luat la plimbare cu tecurile :)). Si acum a ramas Thundy singurel cu un robber in aer...robberu cu Shamalu si Thundy cu Hydra, iar eu pe /sleep :)). Ma bag sa dorm nb pwp :* !

 

qQfrnTp.png

 

P.S.

Faza cu ala Matei_Dan l-am intrebat daca ma crede prost ca zicea sa ii vand lui masina cu un dolar sa o aibe noaptea asta ca promite ca mi-o returneaza maine =))) !!

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ce mai faceti?
Acum m-am trezit si eu :)) o sa intru imediat in game ne auzim ;d

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata ce mai faceti?

Acum m-am trezit si eu :)) o sa intru imediat in game ne auzim ;d

Acum nu mai e dimineață, dimineață a fost când m-am trezit eu. :))

Link to comment
Share on other sites

Clanul official TLG dupa RPG 2 ba ureaza un 1 Mai fericit!

Edited by DoN Avicii
Link to comment
Share on other sites

@, Nu aveti unde face +1 .. epic

@, Da, e un tagan topic :))

@, La mine acum e dimineata ba :))

Link to comment
Share on other sites

Clanul official TLG dupa RPG 2 ba ureaza un 1 Mai fericit!

 

Alt loc pentru +1 n-ai gasit?! Vii "dupa" RPG 2 ca sa ne stresezi pe noi?! I-ati urarile si fugi tare cu ele. Grija mare, sa nu te loveasca usa-n... dos.

 

'neata, fetelor. Imi place ca marea majoritate a postarilor voastre sunt de genu' "Acuma m-am trezit. Ce faceti?", "Acuma am venit acasa. Ce faceti?" etc.. Toti mergeti pe +1, dar nimeni nu raspunde sau nu zice (alt)ceva. :))

 

Apropo... Acuma am ajuns pe acasa. Ce faceti?! =))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.