Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

S4F Peiu Peiu, daca poti sa-mi dai si mie modul ala care schimba interfata sampului ( Ma refer la marginile de la chat [ T ] si la /wanted ], mersi :*

 

pH zEk0 Ma uitam la naruto, a fost aiurea rau azi in Bucuresti pt mine.. a plouat a fost soare, iar a plouat si dupa n-a mai fost soare. A fost si un concert la care au cantat mai multi, la care n-am fost... ca na.. degeaba stam Vinerea acasa, tu ce faci?

 

Link to comment
Share on other sites

@, Eu sunt on, dar din pacate nu te pot ajuta..

 

Hai ca incerc sa imi descarc un joc.. ne auzim bft

Link to comment
Share on other sites

Degeaba ești ON, că nu poți veni.

Defapt poți veni, dar vii pe pielea ta . :))

Edited by AIM pingMANN
Link to comment
Share on other sites

No, , ce l-ai pocit pe iCSEM :)) La sanctiuni l-ai bagat in clanul celor de la [uS], in log la [pH] :)) Esti cam beat de la o vreme, de ce?

 

Salutare, am venit de-afara, am fost in Vama... full si in seara asta, distractie maxima p-acolo, doar ca am racit si nici nu aveam chef, m-am plimbat putin pe-acolo si-am venit acasa. In seara asta ma duc la munca, le tin locul unor prieteni, fac si eu niste bani :)

Link to comment
Share on other sites

, Iei imaginea asta o salvezi ca png, o redenumesti exact asa : "sampgui" si ii dai owerite exact in folderu unde ai instalat jocul !

 

Salutare, am venit de-afara, am fost in Vama... full si in seara asta, distractie maxima p-acolo, doar ca am racit si nici nu aveam chef, m-am plimbat putin pe-acolo si-am venit acasa. In seara asta ma duc la munca, le tin locul unor prieteni, fac si eu niste bani

 

Ce ciuda am pe tine ca stai asa aproape de mare :))), oricum spor la distractie si spor la facut bani :* !

 

Scularea!!! voi la 4:37 dimineata dorimti? ce inseamna asta? suntem soldati sau ce?

 

Eu abia ma bag la somn asa ca shhhh :)))) !!!

Link to comment
Share on other sites

, Iei imaginea asta o salvezi ca png, o redenumesti exact asa : "sampgui" si ii dai owerite exact in folderu unde ai instalat jocul !

 

 

 

 

Ce ciuda am pe tine ca stai asa aproape de mare :))), oricum spor la distractie si spor la facut bani :* !

 

 

 

 

Eu abia ma bag la somn asa ca shhhh :)))) !!!

Lasa ca si eu am jucat dawnguard pana la ora aia si acu la 8 ma suna unu ca avem de munca. I-am umplut frigiderul

Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata acum m-am trezit si eu ce mai faceti?
Ma pun sa fac putina curatenie in camera, dupa intru in game.

Link to comment
Share on other sites

'neata, dragi soldati! Cum va simtiti in aceasta minunata zi de 3 mai?! Nimeni nu ne mai ureaza nimic azi?! S-a terminat cu +1 aiurea?

 

, ti-l trimit prin PM indata.

 

Ia uitati ce bine ma descurc la salturile din heli, cand merg pe robberi. @Ervin27, sa nu aud vreo remarca negativa la adresa stilului meu. E unic, e original, e cel mai bun. Da roade, sa stii. :))

 

 

Dovada

Link to comment
Share on other sites

, asa era scenariul. Sa-l fac pe suspect sa creada c-a scapat. ;) Totu' tine de strategie si sa-ti surprinzi adversarul. :))

 

Link to comment
Share on other sites

@, =)))))))))))))))))))))))))))))))) Prea belea omu, nu renunta la principii.

Edited by Ervin27
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.