Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

, unde-ai dat de el?! =)) =)) Eu-i mai amenint cu bataia daca vad ca-s nesimtiti. :)) Si-am dat o data peste unu' care-a luat-o-n serios si a-nceput sa traga in mine. =))

Link to comment
Share on other sites

@Ervin27, , mda eram si cu Ping langa mine mi-a facut ala spam cand a vazut cu ''=))))", dupa am fugit de el si m-a terorizat cu telefoane pana am dat turn off :)) !!!

 

Daca a ajuns , sa posteze la discutii nu e buna treaba...ceva nu este bine :)) !

Link to comment
Share on other sites

Verificati-va rapoartele cu MARE atentie altfel riscati sa le aveti anulate.

 

 

Dafaq ? -.- silence posteaza la discutii ?

 

Mno, intru si eu amu pe samp, vreau sa termin mai rpd raportu' de saptamana asta

Link to comment
Share on other sites

Taceti, bah, ca mi-a trecut glontu' pe la ureche. :)) Aveam un SS dublat la aresturi. :42: Pffffff, nush cum dreq l-am scapat. :18: Multam, !

Link to comment
Share on other sites

Eu il dau naibi de forum ratat, imi postez raportul la ora 19:50 si asta arata la 20:03, clar, deci eu sa fie clar. Imi bag piciorul in el de raport de activitate.

Link to comment
Share on other sites

Eu il dau naibi de forum ratat, imi postez raportul la ora 19:50 si asta arata la 20:03, clar, deci eu sa fie clar. Imi bag piciorul in el de raport de activitate.

 

De ce crezi ca majoritatea ne ferim sa il postam in ultimile 10 minute ?

 

@SilenCe69, Mai corectezi raportul in seara asta ?

 

Clark le corecteaza !

Link to comment
Share on other sites

@,Chestia cu forumul se intampla doar intre orele 8-9, asa e de cand ma stiu eu.

In orele respective apare ceasul cum ca au fost facute cu 1 ora in urma, uite-te la rapoartele de activitate la ultimele postari, acolo se vede.

Link to comment
Share on other sites

 

Cu placere. Tre' sa-mi dai 69k. Bafta! :*

 

 

 

 

 

 

Tu mergi si te culca, i-ati pijamalele alea cu chuck norris

 

Ni la asta ce face ma

gta_sa_2014_05_04_01_09_02_62.png

Hai ca ma bag si eu la somn, baftalos

Link to comment
Share on other sites

@,Chestia cu forumul se intampla doar intre orele 8-9, asa e de cand ma stiu eu.

In orele respective apare ceasul cum ca au fost facute cu 1 ora in urma, uite-te la rapoartele de activitate la ultimele postari, acolo se vede.

 

Generale... Fii atent ce apare la testul facut de mine. Bun, o mica gafa a mea, ca-i diferenta de fus orar. Deci nu era 23:28, ci 00:28. Iar la ora postarii apare 00:33. Diferenta de 5 minute. Exact cum ti-am zis si pe joc, c-am editat in intervalul 19:50-19:55.

 

In fine, daca e sa fie FW, sa fie. Desi-i total aiurea, ca nu eu controlez diferentele astea. :)

Link to comment
Share on other sites

 

pH Yenoh, Ca sa ajungi la fel de nab ca mine trebuiesc ani si ani de experienta in nabism. Am luat 2 fw-uri din cauza raportului, avand in vedere ca in primele 2 saptamani am luat best de 2 ori consecutiv :))... P.s vand sosete puma second-hand la 1k lasati-mi PM.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.