Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Noapte buna, v-am lasat. uneori am impresia ca unii dintre voi nici nu stiu pentru ce e noaptea :))

 

Ne auzim maine in game.

Link to comment
Share on other sites

Noapte buna, v-am lasat. uneori am impresia ca unii dintre voi nici nu stiu pentru ce e noaptea :))

 

Ne auzim maine in game.

In vacanta ce urmeaza o sa afli ca de fapt nu exista noapte, o sa lucreze pe "schimbul 3" multi dintre noi, o sa vezi :))

 

Salutare, baieti, tocmai ce-am reventi de-afara, m-a plouat putin, scurt, s-a dus repede. Nu prea ii nimeni, o sa mai stau putin si ma bag in pat.

 

Soby, imi plac raspunsurile tale la reclamatie, dar ai uitat de "You fight for freedom, we fight for justice", maine voi fi prezent la interventie, sa le fac amar in gura astora :))

Link to comment
Share on other sites

 

 

Soby, imi plac raspunsurile tale la reclamatie, dar ai uitat de "You fight for freedom, we fight for justice"

 

Pe mine nu m-a laudat nici dreq de raspunsurile date la reclamatii... Doar turbatu' de Haosenie, dar aia-i alta poveste. Rank 5, oricum esti pe langa subiect, deci... noapte buna! :*

Link to comment
Share on other sites

In vacanta ce urmeaza o sa afli ca de fapt nu exista noapte, o sa lucreze pe "schimbul 3" multi dintre noi, o sa vezi :))

 

Salutare, baieti, tocmai ce-am reventi de-afara, m-a plouat putin, scurt, s-a dus repede. Nu prea ii nimeni, o sa mai stau putin si ma bag in pat.

 

Soby, imi plac raspunsurile tale la reclamatie, dar ai uitat de "You fight for freedom, we fight for justice", maine voi fi prezent la interventie, sa le fac amar in gura astora :))

Imediat revin cu EDIT !

Am uitat ce era mai important . :))

Link to comment
Share on other sites

 

Pe mine nu m-a laudat nici dreq de raspunsurile date la reclamatii... Doar turbatu' de Haosenie, dar aia-i alta poveste. Rank 5, oricum esti pe langa subiect, deci... noapte buna! :*

Tu esti ratat, de cate ori te-am laudat pe live, te-am laudat si pentru ca bagi in replici "You fight for freedom, we fight for justice"... N-ai apreciat, paralelule, comentezi ca fetele alea de clasa a 5-a.

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Neata la toti.

 

@, poti faci s ischimbul 4, pentru mine tot somnul e mai important :)

 

Ne auzim in game.

 

P.S. @@yenoH, mie mi-a placut raspunsul tau de la reclamatii ;)

Link to comment
Share on other sites

'neata, fetelor. :* M-am trezit c-o durere de cap ingrozitoare si nu reusesc sa scap de ea. Ma termina psihic... :(

 

, multam de apreciere. Tuturor le place, dar trebuia sa ma iau putin de , sa-l tachinez putin. :P

Link to comment
Share on other sites

, I give u + and 5 stars, but i think this suggestion has been proposed some time ago, and was rejected :(. Is a verry good sugestion but i don't think will be accepted :( !

 

 

 

poti faci s ischimbul 4, pentru mine tot somnul e mai important

 

Ai dreptate...intr-un timp eram si eu pe tura de noapte...am stat o data pana la 6 dimineata sa golesc tot wanted list de unul singur :)), dar am realizat ca somnu e mai important...sau cel putin daca tot nu dorm noaptea, prefer sa ies in oras undeva sa ma distrez, nu sa stau pe calculator :) !

 

Ce faceti? Eu intru acum in joc mai am de facut SF-ul...si termin si eu questul. Dupa mai fac cateva puncte si pe seara ma apuc sa scriu la licenta. Va pwp ne vedem in joc :* !

 

Zilele astea cam asta e motto-ul meu :)))

 

EB4Rcxh.jpg

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

Salutare.

Eu acum am ajuns acasă, intru imediat în joc.

Dragoșe, cu cât îi platești pe băieți de-ți dau +1 la fiecare post? :))

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Ai dreptate...intr-un timp eram si eu pe tura de noapte...am stat o data pana la 6 dimineata sa golesc tot wanted list de unul singur :)), dar am realizat ca somnu e mai important...sau cel putin daca tot nu dorm noaptea, prefer sa ies in oras undeva sa ma distrez, nu sa stau pe calculator :) !

 

Ce faceti? Eu intru acum in joc mai am de facut SF-ul...si termin si eu questul. Dupa mai fac cateva puncte si pe seara ma apuc sa scriu la licenta. Va pwp ne vedem in joc :* !

 

 

 

 

Incepusem si eu sa am un program bun de somn, datorita saptamanei aleia cand eram bolnav, am tinut-o bine cu somnul cam 14 zile, o singura seara mi-a trebuit si-am dat totul peste cap, din nou.

La faza cu "schimbul 3", in serile in care nu dorm mi-ar place sa am si eu activitate in fiecare seara, dar nu se intampla, sau daca am, dureaza putin, pana la 12-1... Apoi, daca n-am somn, ce sa fac?

 

Acum simt o stare de somn si ma indrept catre pat, BF3 nu merge cum trebuie, eu am level 10, dar joc cu arme de level 1 si nici rankul nu mi-l arata, nu merita sa joc la ora asta cu arme de level 1.

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Neata NG.

 

Ora 08:00 si mama ma scoala spunand "Danu scoala ca o sa te doara capul" , sa mor, abia daca am 5 ore de cand dormeam. :(:(

 

Ne auzim in game, acum casc toata ziua =))

Link to comment
Share on other sites

'neata, fetili! :*Aseara am fo' putin nebun, din diferite motive. Sunt curios cum va fi ziua de azi. :)

 

Eu am tot spus de Karma si ca atrag energia negativa asupra mea, da' sa aduc colegii din PD in postura de a-mi face post?! =)) =)) =)) Pacat ca oprisem filmarea si nu am prins momentul in care-mi spune ca ma reclama la "NG > Raporteaza un membru" =))Soimu' a prins faza, c-a luat si mute chiar. =))

 

trX7e44.jpg

 

 

EDIT. Uite,

 

LKc86HW.png

Edited by Yenoh
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.