Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Mah , de ce-i inveti sa intrebe?! Noi nu ajutam pe nimeni. E ca-n jungla aici, fiecare-i pentru el. :)) 72 de puncte am, incredibil. N-am cum sa mai fac 28, asta e. Oare sa-mi anulez raportul?! :-?

Da, cred ca-i o varianta mult mai bine, altfel strici o serie de rapoarte (19) in care nu ai avut niciodata sunb 118 puncte, ar fi pacat de talentul tau... Tu alegi :))

Link to comment
Share on other sites

Auzi, nevasta... Si asa te tot laudai ca ma ajuti. Intra in game sa mergem pan' la banca, c-am chef de un imprumut. :))

Link to comment
Share on other sites

Auzi, nevasta... Si asa te tot laudai ca ma ajuti. Intra in game sa mergem pan' la banca, c-am chef de un imprumut. :))

Gata, nevasta, ai in cont mai mult cu $300.000, daca mai ai nevoie o sa-ti mai dau, doar sa spui. Ma uitam pe contul tau pe RPG... Ai patru masini, vinde Waltonu ala, tractorul ala nasol, ca n-ai ce face cu el, ocupa slotul de pomana... :))

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

@, waltonul ăla e cea mai şmecheră maşină din San Andreas bă, să nu mai vorbeşti urât despre ea.

Link to comment
Share on other sites

@, waltonul ăla e cea mai şmecheră maşină din San Andreas bă, să nu mai vorbeşti urât despre ea.

O sa tin minte si nu o sa ma mai iau de aceasta masina magnifica care se gaseste pe server. Daca tii asa de mult la ea, fa-mi si mie cadou o masina de asta, sa-mi ocupe si mie un slot degeaba :)) Sa ma laud ca am tractor :X

Link to comment
Share on other sites

Pentru cei care nu-s pe grupul nostru de pe FB, cica asta-s eu. =)) =)) =))

Ba, tu bati apropouri la mine, crezi ca nu m-am prins? E panarama maxima asta cu pistolul =)) E un SilenCe la inceput, ceva de genul :))

Link to comment
Share on other sites

Hellau fetele ce faceti ? Eu am fost afara pe la o berica, afara e cuptor, am lesinat de cald, mi-am luat si acasa doua berici si astept meciul lui Halep :X !

 

Welcome celor noi ! Ma bucur ca au revenit membri vechi, chiar daca eu nu i-am prins :) !

 

Ma pun sa postez si eu raportul si ne auzim mai pe seara ! Pwp :* !

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hellau fetele ce faceti ? Eu am fost afara pe la o berica, afara e cuptor, am lesinat de cald, mi-am luat si acasa doua berici si astept meciul lui Halep :X !

 

Welcome celor noi ! Ma bucur ca au revenit membri vechi, chiar daca eu nu i-am prins :) !

 

Ma pun sa postez si eu raportul si ne auzim mai pe seara ! Pwp :* !

 

 

Eu am si floricele si bere :P . Nu sunt un rau, dar cred ca rusoaica va castiga datorita experientei, sper sa ma insel.

 

 

AlexCyo si Honey, ce va mai place spamul :))

Link to comment
Share on other sites

Eu am si floricele si bere . Nu sunt un rau, dar cred ca rusoaica va castiga datorita experientei, sper sa ma insel.

 

Mai bine intra semintele decat floricelele :))), are experienta ai dreptate, dar nah orice este posibil :D !

 

 

 

AlexCyo si Honey, ce va mai place spamul

 

Stai usor ca inca nu ai vazut nimic =))) !

 

EDIT !

 

Ce ziceam de caldura cuptor etc...A venit mare ploaie acum :))) de unde ? nu stiu :))) !

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

 

AlexCyo si Honey, ce va mai place spamul :))

 

Ti se pare... Noi fugim de SPAM mereu. X_X

Link to comment
Share on other sites

 

Ti se pare... Noi fugim de SPAM mereu. X_X

Niciodata nu mi-a placut spamul, mereu incerc sa-l evit sa nu patesc ceva, acest spam aduce foarte mult rau in inimile noastre. Cum spune si Honey, cred ca ti se pare, totusi, parca as vrea sa vad cum e :-

 

Ce-mi place cand va ploua pe toti si la mine-i soare :)) Poate e un semnal pentru voi sa va mai spalati :-?:))

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Doamne..... dc nu era nici un nab cu radaru pe acolo????????????????

Eram on duty, nu avea cum să mă ia.. dar dacă m-ar fi luat cred că dădea relog crezând că are bug :))

Edited by SilenCe69
Link to comment
Share on other sites

Iar @LuPiTo castiga, detasat, titlul de Soferu' Factiunii, alaturi de decotia Strategu' Anului. =)) =)) =)) =))

 

Link to comment
Share on other sites

Iar @LuPiTo castiga, detasat, titlul de Soferu' Factiunii, alaturi de decotia Strategu' Anului. =)) =)) =)) =))

 

 

De asta e bine sa fiu eu soferul, dar nu-i nimic, mai ai timp de invatat, Lupule :))

 

 

Ba, baieti, m-am plimbat cu rolele de cand am iesit, de la 8 pana acum, la 1. Am facut niste trasee bestiale, cu frica, dar s-a terminat bine, treceau masinile pe langa mine cu peste 100 la ora, nu stiam cum sa stau mai lipit de margine, destul de palpitant si distractiv :))

 

M-au alergat si cainii prin oras, ce panarame erau, vroiau sa-mi muste rotile de la role si au dat cu botul de asfalt, m-am pisat pe mine de ras =))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.