Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

, aha lasa ca le spun eu colegilor din PD cu radaru ce face domnu colonel ;) !!

 

@yenoH, ia poftim sa iti fie si mai cald

 

 

@South Dragos7198, mare panarama esti :))), schimbi clanurile ca pe soseste :))

 

Ce faceti eu am avut iar examen azi...am scris eu ceva acolo sa dea domnu sa imi dea un 5, atata vreau nimic mai mult !

Ne vedem in joc pwp !

Link to comment
Share on other sites

@, Da stiu :)) ( glumeam ) poi daca in cel din care am iesit, ma simteam naspa :)) nu vorbea nimeni pe /c si numai era ce a fost odata, m-am dus intr-un clan care s-a tinut sus si pana in prezent.

 

Ce mai faceti? Intru si eu imediat iar in game, ne auzim :*

Link to comment
Share on other sites

Seara soldati.

 

Am venit si eu de la antrenament, ma apuc sa fac raportul, fac putin ca mi-l anuleaza iar :))

 

@DC K0rS ce post hunter te-ai facut, pacat de tine, cand eram membrii imi placeai.

Link to comment
Share on other sites

@DC K0rS, parca stabilisem ca nu mai apari cu plangeri aiurea facute la adresa membrilor NG, nu?! Chiar n-ai altceva de facut?!

 

@GmbH, felicitari pentru prima reclamatie. Singura ta greseala e ca nu l-ai omorat.

Link to comment
Share on other sites

Saracu K0rs face post ca nu iam dat wanted 4 :)). Vorba ta Yenoh pacat ca nu i-am dat kill :( . Da o sa vina si randu meu si nu o sa iert pe nimeni :)) . " Te pradai ? " - Nu = POC 3/3 deagle salpa :D . Ma fac rau asa ma invatat Yenoh sa fiu tare ca fularu noaptea :))

Link to comment
Share on other sites

Saracu K0rs face post ca nu iam dat wanted 4 :)). Vorba ta Yenoh pacat ca nu i-am dat kill :( . Da o sa vina si randu meu si nu o sa iert pe nimeni :)) . " Te pradai ? " - Nu = POC 3/3 deagle salpa :D . Ma fac rau asa ma invatat Yenoh sa fiu tare ca fularu noaptea :))

Din cate stiu are 13 sau 14 ani, maxim 15, vrei sa mai si gandeasca? Deja ii ceri prea mult

Link to comment
Share on other sites

@, mai atent cu anii, ca am 15 :)

 

Noapte buna.

 

P.S. nu-l aduceti pe soim la jail, tremura de moare, pacat ca nu am filmat, il prind alta data. =))

 

Link to comment
Share on other sites

Neata.

 

Ce mai faceti? Intru in game, tot ma starui sa nu fac mare raportul, dar nu pot :)) Intr-una stau cu F8.

 

Ne auzim in game.

Link to comment
Share on other sites

Bah , ai facut SPAM pe chat-ul adminilor cu avertizari de Speed Hack. =)) =))

 

'neata, fetele. :* Va salut din iad! Fierb, cam la propriu, si-nca n-am gasit nimic sa ma racoresc. De-abia acuma am bagat berea la rece, deci tre' sa rabd. :(

Link to comment
Share on other sites

Bah , ai facut SPAM pe chat-ul adminilor cu avertizari de Speed Hack. =)) =))

 

'neata, fetele. :* Va salut din iad! Fierb, cam la propriu, si-nca n-am gasit nimic sa ma racoresc. De-abia acuma am bagat berea la rece, deci tre' sa rabd. :(

 

M-am luat cu Erow ( pe nrg ) şi cu un Bullet la întrecere, Bulletu săracu când am ajuns la final era deabea langa aeroport lv iar Erow trăgea în mine ca să mă elimine =))

Link to comment
Share on other sites

, fairplay si Generalu' asta. =)) Auzi, da' un Infernus cu NOS cat prinde?!

 

Fratele meu @GmbH, da' tie de la ce ti-i rau?! Ai dat-o pe compot aseara, fara mine?! Daca da, sigur de la asta ti se trage.

 

Intre timp, m-am apucat de racorit. Nu recomand celor sub... 18 ani?! :-?

 

4PDDQji.jpg

 

EDIT.

 

 

Mai stii cand te aflai si tu in situatia asta SilenCe :)) ?

 

 

Mah Soimule, pana si eu am ajuns ca ei. Dar, culmea, vad tot mai multi gabori la racoare. Si Zsolti a fo' azi noapte. Ce 'mnezeu se intampla?! :-? Mi-e frica sa mai intru pe joc daca-s adminii pusi pe noi, ca si eu voi ajunge cu siguranta.


 

Edited by Yenoh
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.