Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

A zis cineva SFPD si WAR?! :) Chiar mi-as dori asa ceva. :))

 

'neata, fetele! :* Mor de cald. Ma duc in munti, indata. :))

 

Generale, tare reclamatia, n-am ce spune. Mai ca merita ala un +1, pentru "inteligenta" si ambitie. =))

Link to comment
Share on other sites

Ce sa zic despre war facem numa ca o sa ma acuze de cod ... :( mai ales @Yenoh continuam in seara asta Honey? (mai adu vreo 2 ca tine)

Edited by GmbH
Link to comment
Share on other sites

Da, fratele meu mai mic @GmbH, continuam. Da' cu admin pe tine. :)) Aseara te-am iertat, desi vroiam sa-i spun lu' Dani sa dea /recon pe tine. :))

Link to comment
Share on other sites

@Yenoh putea sa dea /recon /aimtest si orice mai vrea pentru ca sunt curat . Incearca sa lasi /wank mai usor :)) ca sa poti misca incheietura mai repede dupa mine :))

Link to comment
Share on other sites

@GmbH, ai facut dus de esti curat?! =)) Inca nu-s convins, sa stii. M-am uitat eu peste filmari si-mi dai de banuit. :)) Si, frate, pune-ti si tu un avatar ca nu mai vorbim cu tine. Chiar c-arati ca un newbie... :))

 

PS. Mai tineti minte de aseara?! :)) Mare om, mare caracter si la . Cica "Da-i ban, te rog mult". =))

 

gsWTFea.jpg

Link to comment
Share on other sites

Seara. Deci cu cine facem War?

 

 

Salutare.

Acum am ajuns și eu acasă.

Legat de war, ar fi frumos să mai batem încă o facțiune. :))

Pe cine ati mai batut? Nu spune Taxi, ca v-am ars atunci bine =))

Link to comment
Share on other sites

, tu pentru asta te antrenezi cu NRG-ul?! :))

 

, ce-ai?! Ai tras ceva nasoale pe nasuc?! Cand ne-ati ars voi vreodata? Poate doar la /fare. =))

Link to comment
Share on other sites

, pe bune acuma... Lasa mah prafurile contrafacute si treci pe ierburi bune. 3 factiuni erati si fugeati ca iepurii pe camp. Inclusiv Marya, sefu' taximetristilor. :)) Deci, sincer, las-o asa.

 

Ca sa-ti spun cinstit, eu-mi faceam, oarecum, griji pentru war-ul ala. Noi eram o mana de oameni, voi erati o armata intreaga. Dar...... Nu cantitatea a contat, ci calitatea. :*

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, pentru mine nu a fost war cu NG ci cu desycn.

 

De cand Marya sef la taxi? pff, sa moara B-Zone atunci =))

 

Nu cantitatea a contat, ci calitatea

 

ce sa spun, eram multi si neordonati, sa nu mai spun ca trageam cu deagle :))

Link to comment
Share on other sites

@Yenoh te-ai uitat pe video-uri ce video-uri cine le-a facut?? :)). Oricum ma daumagie azi la war am fost cam praf numa - am facut dar imi revin eu pana cand fac DM pe tine te pwp :*

Link to comment
Share on other sites

, cam de unde as putea sa stiu cum e modul tau de Hunter?! :O

 

, eram ironic la faza cu Marya. :)) Si, revenind, exact ce spuneam... Erati ca niste iepuri ce fugeau dezorientati pe camp, da' bucurosi in acelasi timp. Tinte mult prea usoare pentru noi. :))

 

@GmbH, filmarile de azi noapte. Si gata, nu mai discut cu tine, nu te mai bag in seama.

Edited by Yenoh
Link to comment
Share on other sites

Te voi dezamagi, dragu' meu , dar nu-mi place. :(

 

 

 

ŞĂF DI PAJINÂ!!!

Edited by Yenoh
Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, sa-ti spun tot adevarul desper war :)) . Sa incepem ca la inceput nu aveam de unde sa luam arme si ne duceam pana la GSSF. Cei din LV sa-u strans pe loc cand i-am anuntat pe /tx si au venit vreo 3-4 =)) . Dupa cei din LS s-au plictisit si s-au dus sa-si faca raportul. Noi faceam war, iar ei raportul =)) . V-ati urcat pe case, e si normal ca paream de sus ca niste iepuri pe camp ce fug salbatic.Sa nu mai spun ca cei din LS/LV veneau in 10 minute dupa ce erau ucisi. Asa ca asteptam revansa =))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.