Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Cand nu te astepti yenoh, cand nu te astepti.

 

Multam, Generale, pentru incredere. In sfarsit am primit! :)) Si nu ma asteptam. :))

 

PS. Vezi nou' meu avatar? Asa voi fi si eu, crede-ma. =))

Edited by Yenoh
Link to comment
Share on other sites

 

Multam, Generale, pentru incredere. In sfarsit am primit! :)) Si nu ma asteptam. :))

 

PS. Vezi nou' meu avatar? Asa voi fi si eu, crede-ma. =))

Sa sa inteleg ca eu is Franklin ( stapanu' ) si tu cainele :)) ?

Link to comment
Share on other sites

Succes la BAC baieti, sa aveti noroc si sa va pice ceva usor.

 

@@Ervin27, treci la somn ca maine ai BAC-u si daca nu-l iei vorbesc cu ministrul de la M.A.I sa faca restructurari pe la sefii de la Jandarmerie.

Link to comment
Share on other sites

@,Nigga, you still gay :))

La anu` am de dat BAC-u.

Hmm, pile la jandarmerie zici.

Aaaaaaa, fail, mi-am luat teapa. Lasa ca la anu-l dam impreuna atunci :P Si nu-s gay >:P !

Link to comment
Share on other sites

@, nu mai scrie bă cu galbenu ăsta că mă dor ochii :)).

Simti ca-i ai :P Nu ne obliga nimeni sa bem, suntem voluntari. Si pana la moarte vom striga, .... .. ..... stiti voi rima :P

Link to comment
Share on other sites

Sa sa inteleg ca eu is Franklin ( stapanu' ) si tu cainele :)) ?

 

Dac-asa vrei tu, n-am nimic impotriva. Merge si asa. :)) Rezultatu' conteaza. :))

Link to comment
Share on other sites

Neatza !!!

 

@, a batut la penalty :)), oricum eram sigur ca o sa piarda Grecia :)). Azi Franta-Nigeria si Germania - Algeria. Cred ca se lasa cu multe goluri.

 

@, Felicitari pentru rank 2 !!!

 

Am plecat la restanta, sper sa pot da si maine ca azi nu ma simt foarte pregatit :))), ne auzim pe seara :) !

Link to comment
Share on other sites

Neata baieti :)) Eu abea de azi iau vacanta :D , ma duc o ora la scoala sa-mi treaca mediile in carnet si sa mai discutam cu dirigu si scrie vacanta pe mine. Nu-s la liceu teoretic si d-aia am luat mai tarziu. Spor la puncte !

 

https://www.youtube.com/watch?v=iUYOUIkrM-U

 

\m/ \m/ \m/ \m/

Link to comment
Share on other sites

@, buna dimineata. Ce bine de tine, eu mai am 3 saptamani de practica si doar atunci iau X_X.

Buna dimineata soldati !

Asa se intampla cand oamenii care conduc o tara (in special cei de la ministerul educatiei) sunt niste:

 

dVKKNO4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Am fost si la facultate, am dat si restanta, m-am dus bata...nu prea stiam nimic, am improvizat, aberat si a venit sfantul 5 :))). Mai am inca 2 de luat plus licenta, pe 16-17 termin si eu si o sa ma pot bucura de vacanta :)) !

 

EDIT !!!

 

 

BAAAAA LESINNNNN = ))))))))))))))) !!!!

 

IgmyO4O.png

Edited by S4F Peiu
Link to comment
Share on other sites

Ma tot gandeam cu ce sa fac un +1 si uite c-am gasit. :))

 

'neata, fetelor! :*

 

Pe FameBiletAuriu il stiu de pe vremea cand avea level 10 si-i un putoi de copil ce are numa' tampenii in capu' ala. Peste toate e si foarte nesimtit. Dar imi place abordarea lui, mai ales pe partea cu rank-ul si cu bocitul. :)) Sigur o sa-i scoata Kelton ban-ul. =))

 

Hai Nigeria! [-o<

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, Are Erow un talent la recrutari :))), a aplicat asta de vreo 3 4 ori aici, dar mereu l-a respins =)) !

Ce Nigeria, m-a dezgustat prea mult meciurile Brazilia-Chile si Olanda-Mexic... nu mai am nevoie, ma mai uit doar la semi-finale, sper sa rezist :)) !

Link to comment
Share on other sites

, daca vrea Generalu' sa scape de mine, sa-l recruteze pe Fame asta, pe Biancaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, sau mai stiu eu vreo 2-3 specimene din astea. La secunda doi ies, cu FP-uri si pentru inca 3 F[r]actiuni. :))

 

PS. A bagat-o Nigeria in plasa, da' a fo' din offside. Nu-i nimic, ei mai incearca. Eu pariez pe maimute, sa stii.

Edited by yenoH
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.