Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@yenoH, multam :X, dar mai am inca doua pasuri importante, prezentarea licentei si examenul de licenta, daca dau fail la vreuna, m-am chinuit degeaba pana acum :))). Chiar imi pare rau ca nu am fost la primul antrenament condus de tine :( ! Promit ca dupa ce voi termina cu tot ma revansez :X. Dar ma jur...m-a sechestrat profa !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

, ai fo' prezent la primu' meu antrenament, duminica trecuta. :) Asta a fost doar primu' in care-am fo' singur, de capu' meu. :P

 

@K A D D Y, nu ma ambitiona. Ca-l pot cuceri intr-o seara. =))

Link to comment
Share on other sites

Da-mi ba +, ca ti-am dat azi.

Pai ti-l dau la 12, 1 ca n-au trecut 24 de ore.

Da-mi ba +, ca ti-am dat azi.

Pai ti-l dau la 12, 1 ca n-au trecut 24 de ore.

Link to comment
Share on other sites

Vremuri bune damiane...amintiri frumoase.Acum daca merg 5 metri cu masina pe strada vad pe chat "POST POST POST".

 

 

 

Mai ai nevoie de lider? =]]

Am trait vremurile bune :))) acum departamentele chiar au nevoie de oamenii de atunci, o legenda ca mine a revenit.
Link to comment
Share on other sites

Salut soldati, am ajuns acasa intr-un final, dar sunt rupt. Postez raportul si ma culc ramane sa ne vedem maine :*

@@yenoH, cum a decurs antrenamentul? Eu imi scer scuze ca nu am venit dar promit ca voi fi prezent la urmatorul! Daca te-a suparat careva sune si pun contracte :))

Link to comment
Share on other sites

Aici pare sa se opreasca cariera mea ca om al legi in National Guard , m-am simti foarte bine aici si mai ales alaturi de voi .. Multumesc lui Erow ca mi-a dat sansa de a face parte din cel mai tare si frumos departament .. Succes si multa Bafta tuturor , va tzuca Jimby..

 

Link to comment
Share on other sites

Aici pare sa se opreasca cariera mea ca om al legi in National Guard , m-am simti foarte bine aici si mai ales alaturi de voi .. Multumesc lui Erow ca mi-a dat sansa de a face parte din cel mai tare si frumos departament .. Succes si multa Bafta tuturor , va tzuca Jimby..

 

Bafta mai departe nab, o sa imi lipsesti! :*

P.S: daca te supara cineva da un telefon si vin baieti!

 

Link to comment
Share on other sites

Aici pare sa se opreasca cariera mea ca om al legi in National Guard , m-am simti foarte bine aici si mai ales alaturi de voi .. Multumesc lui Erow ca mi-a dat sansa de a face parte din cel mai tare si frumos departament .. Succes si multa Bafta tuturor , va tzuca Jimby..

 

Bafta mai departe Jimbas :*

Link to comment
Share on other sites

@Ra1z0, incepi si tu sa ai pierderi de memorie? Si erai chiar baiat ok, la locul lui. Uiti in cateva minute ce faci? Pacat... Mai ales ca e greu sa prinzi baietii din NG fara dovezi.

Link to comment
Share on other sites

Am trait vremurile bune :))) acum departamentele chiar au nevoie de oamenii de atunci, o legenda ca mine a revenit.

Mai taci ma :-J , nu te mai umfla atat in lana :-W

Link to comment
Share on other sites

Mai taci ma :-J , nu te mai umfla atat in lana :-W

Zici ca n-am dreptate... daca erai mai active observai niste lucruri, nu vorbesc de noi, cred ca suntem cel mai bine departament din mai multe puncte de vedere. Daca vrei vorbim pe sms/skype nu stau sa zic aici ca nu e frumos.

 

Sa nu uiti de +1 <3 :*.

Link to comment
Share on other sites

Zici ca n-am dreptate... daca erai mai active observai niste lucruri, nu vorbesc de noi, cred ca suntem cel mai bine departament din mai multe puncte de vedere. Daca vrei vorbim pe sms/skype nu stau sa zic aici ca nu e frumos.

 

Sa nu uiti de +1 <3 :*.

Nu uit ma noob, daca am vorbit ceva asa ramane, ti l-am dat in dimineata asta ca am adormit aseara. Daca nu-l dau in cateva ore asta nu inseamna ca uit.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.