Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

1404341169526.gif


Salut, cine ma poate ajuta..

Dupa cum cred stiti 4jeHgZa.jpg mea de PC ma lasa la greu, si cred ca trebuie sa pregatesc vVVyJCn.jpg.

 

Am gasit 2 calculatoare frumoase Nocturne - Adventure , puteti sa va uitati peste specificatii si sa va dati cu parerea, pe care sa il cumpar?

 

Quote sau Mention va rog.

Iti recomand Adventure! Dc?

1. Procesor intel mai bun decat orice Amd!

2. Placa video GTX 750!

3. SSHHD!

In general produsele Intel si Nvidia sunt cele mai bune!

Link to comment
Share on other sites

@@Ervin27, Suntem din nou la putere :>.Se vede ca ne descuram mai bine decat ceilalti deoarece daca putem sa mergem si pe wanted 1 si 2 daca nu mai avem wanted 3 + e clar :))

 

Neata NG, ce mai faceti? Tocmai ce m-am trezit si eu :D, intru sa mai fac niste puncte, ne auzim in game :*

Link to comment
Share on other sites

Salut soldatei, imi pare rau ca am lipsit neinvoit de la antrenament, dar nu am avut timp sa-mi fac cererea, abia acum am intrat. iar FW :( , scap si de asta :)

Link to comment
Share on other sites

@, eu sunt, hai că plec la fotbal, nu ştiu dacă mai intru diseară pe samp că mâine trebuie să mă trezesc la 5...Posibil să ne auzim peste o săptămână, aşa că vă zic de acum să aveţi grijă ce faceţi că văd că Erow s-a pus pe treabă ! Baftă !

Link to comment
Share on other sites

@Ervin27 scriau unii acolo in comentarii ca are carcasa un pic cam mica, dar ce sa zic.. e bun pc-ul, si nu e 5000 de lei, e doar 2500.. cu pc-ul meu mereu cand il inchid salvez ce am facut la raport sa nu ma trezesc dimineata ca nu imi mai merge :))

Edited by Captain S4F Rebootsrl
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.