Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

:)))))) esti nebun jur :))u. Eu zic sa sari ca la jocul ala sotron sa aterizezi cu ambele picioare deodata :))

In urma tuturor aberatiilor ce le-am scris mai sus, trebuie sa constati ca am scris corect d.p.d.v. gramatical, cred. Maine ma duc cu creta si-mi desen in jurul pragului si o iau si pe diriga cu mine. O las pe ea prima sa arunce piatra.

Link to comment
Share on other sites

Salutare baaaa, ce faceti? Tocmai ce-am venit si eu din oras :)) a inceput scoala =)) , prima zi de scoala, a fost bine deocamdata, deja i-am raspuns la diriga :))).Ne auzim prin game :D

 

Mie nu mi-a placut prima zi. SI presimt ca nu o sa-mi placa nici urmatorele. :))

Link to comment
Share on other sites

Salut ! Am ajuns și eu de la liceu ! A fost super prima zi ! Dacă ar fii toate așa aș adora școala ! Distracție maximă ! O să intru în joc în câteva minute, ne auzim !

Link to comment
Share on other sites

Salutare baieti, am si eu o intrebare :D

Daca am dat 2x failbla escape in aceasi secunda si am pebun singur ss 2x fail se iau amandoua in considerare sau doar una?

 

Normal doar 1. Daca pui de 2 ori aceeasi poza se considera poza dublata. Nu mori pentru 3 puncte. Pune doar una. Ai avut ghinion :)

Link to comment
Share on other sites

Va rog sa nu-i puneti intrebari importante lu` maxim69 , nici in joc nici pe forum, se poate observa ca acest specimen nu prea stie ce zice si vrea sa faca doar +1.

Edited by Ervin27
Link to comment
Share on other sites

, for those who live outside Romania the server it's mostly all the time down. All the day I've had problems, only in the morning was ok.

Link to comment
Share on other sites

@, se pun 6 puncte mă. uite-te la news&info.

@, eşti nab, uite-te şi tu la news&info.

 

Bai baiatu zicea ca a prins pe 2 ca evadeaza in aceeasi secunda si are numai 1 poza.... dar ma rog@Ervin271. Nu ma cheama asa2. Tu dute pe website ca ai de raspuns la aplicatii :))3. Astept modelul de test.EDIT: SHAF DE PAGINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Edited by maxim16
Link to comment
Share on other sites

, e fix ca la Rob, cand dai #FAIL. Ai toate kill-urile intr-o secunda, da' scoti 4 SS-uri si ai 4 puncte. Aici ori va fi 1 SS cu 6 puncte, ori, ca la Rob, 2x SS de cate 3 puncte. Eu personal as' merge pe a doua varianta, ca e mai simplu de urmarit la corectat. Facute 2x SS in pozitii putin diferite. Dar ramane sa stabileasa Generalu' exact, sau nah, poate @Ervin27?! :)

 

Ma termina server-ul. Toata ziua tot de disconnect am avut parte. :(

Link to comment
Share on other sites

, e fix ca la Rob, cand dai #FAIL. Ai toate kill-urile intr-o secunda, da' scoti 4 SS-uri si ai 4 puncte. Aici ori va fi 1 SS cu 6 puncte, ori, ca la Rob, 2x SS de cate 3 puncte. Eu personal as' merge pe a doua varianta, ca e mai simplu de urmarit la corectat. Facute 2x SS in pozitii putin diferite. Dar ramane sa stabileasa Generalu' exact, sau nah, poate @Ervin27?! :)

 

Ma termina server-ul. Toata ziua tot de disconnect am avut parte. :(

 

Vom trai si vom vedea. Maine la Liceu :((((((((( Nu am nici legatura cu autobuzele... am ore dupa-amiaza. E ca pixu :((Asadar dragi soldati, nu ma veti mai vedea intre 12:00-17:00 on mai mult sau mai putin. Va pupa maxim :* si pe tine @Ervin27 :*:)))

Link to comment
Share on other sites

Nici nu pot sa joc, ca in continuu primesc "You lost the connection to the server" :-W

 

Asa a fost la mine toata ziua. Am innebunit. :(

Link to comment
Share on other sites

Imediat am sa ies si eu nabi, cred ca ne auzim maine dimineata doar putin, daca nu seara....se pare ca a inceput scoala si nu prea pot intra dimineata, doar seara :)), dar nu-i nici-o problema :D

 

Noapte buna tuturor, ne auzim :*

 

@@yenoH, Cam greu cu testele de intrare nu-i asa? Te cred oricum ;))

Link to comment
Share on other sites

@South Dragos7198, e greu pentru cine da cu mine. Pentru mine, nah, e datorie. :)) Cu toate ca azi imi venea sa-i dau kill unuia. =))

 

 

Numai una dintre multele perle pe care pretendentu' la un post in NG le-a scos. :)) Si au fost enorm de multe... Deja incepusem sa-mi pierd rabdarea.

 

IQRom83.jpg

 

 

Si, iata ce-am descoperit in arhiva personala. =)) De injurat stie foarte bine, dar Regulamentul... pauza.

 

TwbS40K.jpg

Edited by yenoH
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.