Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

 

South Dragos7198, lasa-l pe South Zsolti6, nu te chinui sa-i explici in scris. La el merge doar cu desene. Colorate sa fie, ca la alea alb-negru l-ai pierdut.

Eh stim toti ca el e mai greu de cap :))

Link to comment
Share on other sites

@, Da stiu :))) ,de exemplu de cateva saptamani fac matematica cu altcineva ca profu' meu e in spital sau acasa, nu stiu exact si fac cu una mai rea asa :)) dar a zis ca ne da note mari daca suntem cuminti si am luat un 7 la ea, mai iau un 8-9 si ma rezolv, pe al 2-lea semestru nu trebuie sa mai fac nimic :)) ca deobicei la mate iau 5-6...si cate un 7 :))

 

 

@@yenoH, Am sa incerc si asta dar cred ca l-am pierdut si la cele colorate :-J

Edited by South Dragos7198
Link to comment
Share on other sites

@@South Dragos7198, pentru mine cel mai frumos sentiment este cand iau o nota de 6 sau mai mare la mate :))

Adica daca iau macar un 8 sunt foarte fericit si nu imi mai fac griji tot semestrul :))

@, uite si la asta, ai dat si tu de discutii si te dau smecher pe aici?

Mai vorbim noi, nu te ui.

Link to comment
Share on other sites

, e prietenu' meu, tre' sa am grija de el, sa-l menajez... Nu-i pot spune pe fata ca face umbra degeaba pamantului. :|

 

@South Dragos7198, poate-l revigorez acuma... Sa vedem... :)

 

, ti-am desenta Casa Poporului, e bine?! :-?

 

10648375_759865124050704_691849548536151

Link to comment
Share on other sites

Cum, @Peiu S4F, tu le faci alora avatare pe "materialul" tau?! #-o 'mnezeule, i-as tine-n ture pan' intra Romania pe EURO. :-

 

, sa-nteleg ca nu-ti place desenu' ala?! :| Pai hai sa vedem altu'... [-o<

 

10629306_864532440254152_280756578524166

Link to comment
Share on other sites

No comment, . Nu-nteleg ce-i cu persoanele din spate, poate era o revolta sau ceva, da' nu zic nimic. :|

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.