Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

In plus, am observat ca doar la :30 pana la :40 merge assist la jail, la payday-uri nu merge indiferent unde stai. Ideea ii sa prinzi minutul cand se deschid celulele si sa revi imediat cand se inchid, in rest poti sa stai in curte la jail etc.

Am testat eu, daca iesi din jail nu primesti punct iar in yard PUTETI STA, deci nu e problema cu yard, ideea e sa nu iesi afara din jail 10 minute. Merge si la payday nu doar la :30.

Link to comment
Share on other sites

Am testat eu, daca iesi din jail nu primesti punct iar in yard PUTETI STA, deci nu e problema cu yard, ideea e sa nu iesi afara din jail 10 minute. Merge si la payday nu doar la :30.

Ciudat... mie la payday nu imi merge, numa' la :30...

Edited by Zuzi ManeLopataru
Link to comment
Share on other sites

@, E flood pe server , cred , sunt in jur de 680 de playeri , deci .. si nici RPG nu merge

Mersi ca m-ai luminat :)):*

Am crezut ca e ceva de la mine,probleme cu pc-ul sau de la moduri,insa ma miram de unde,ca n-a facut asa azi dimineata si n-am bagat niciun mod :))

Link to comment
Share on other sites

Si se pare ca avem episodul 2 din Suleynsane cuceritorul, ce fura femeile la fraierii de pe Sa-Mp! Omu' nu stie sa scrie corect gramatical si vrea sa ma arda-n fofez, uitati-l ce periculos este, sa-i dau si adresa sau poate i-o place la hotel? :))

 

yxyckUq.jpg

Edited by First Lieutenant InSaNe
Link to comment
Share on other sites

Mah, , nu stiu ce sa zic, sincer... Tipu' pare fioros si vad ca i s-a pus rau pe tine, deci esti cam in pericol. Fara garda de corp si doi catei de usturoi in buzunare eu zic sa nu mai risti sa iesi din casa.

 

PS. Nu te-am uitat, doar c-am fost mega extra supra prins zilele astea (a se citi mahmur in uichend). :(

Link to comment
Share on other sites

Salut camarazi! Ce mai ziceti? Welcome celor noi! Feriti-va de Hawk,ca e cu sodomizarile el :)) Sper sa aveti o sedere cat mai lunga alaturi de noi.. Str8,mai vrei licenta aia?

Link to comment
Share on other sites

Salutare! Numele meu este Micky (Mouse), noul vostru coleg si sper sa ne intelegem bine. Ma simt super ca am revin in NG, best departament ever :X Legat de assisturi, ele se pun daca esti deja in jail cand se deschid portile si nu-l parasesti pana cand portile se inchid. Ai voie oriunde in incinta jail-ului, secretul este sa nu iesi deloc in cele 10 min. Eu astazi am intrat in factiune, am terminat raportul si am si cele 5 assisturi <):)

Link to comment
Share on other sites

Salut, sunt nou pe aici sper sa ne intelegem.

Am si eu o problema, nu imi da punct la payday cand sunt in jail.

Daca prin punct te referi la "prezenta la deschiderea celulelor" incearca sa faci ce a zis Micky mai sus. Unii spun ca merge altii ca nu. Pana atunci va spun si eu... Welcome!

Link to comment
Share on other sites

Stimatul nostru General a zis ca nu sunt obligatorii assisturile pana se rezolva complet problema,cat despre raport,Micky,il faci repede din punish-uri mai ales seara ;)

Link to comment
Share on other sites

cat despre raport,Micky,il faci repede din punish-uri mai ales seara ;)

Micky, seara se fac mai usor punctele pentru ca sunt mai multi playeri on dar si ziua faci destule puncte. Oricum jail-ul nu inseamna doar 70 de puncte intr-o zi, doua si gata. Ai sa vezi pe parcurs :)

 

Ba hawk nu ii speria asa din prima :)) Lasa-i putin sa se acomodeze ;)

Link to comment
Share on other sites

Ioooooooooooooooooooooooi, o factiune cu inca o fataaaaaaaaaaaaa! Saluuut Fooxy! (Nice 2 meet u, girl)

Buna seara stimati noi colegi! Tare incantata's ca am ajuns aicisa, alaturi de voi, ca si soldat adevarat! No ioi.

Vorba lui Micky, am si terminat raportul deja (mai trebuie cateva puncte dar e ca si gata) si ce ciudate au fost primele 5 minute de NG, pana te acomodezi cu spamu la jail, faza cu rotita sa vezi playerii, sa ii pedepsesc sau nu.. o sa devin a bad girl here...

 

@Welcome si celor noi care au intrat azi! >:D<<'>

@Cred ca o sa fie o colaborare faina aicea, membri faini! Seara faina!

@ Pitii, hey yaaaaaaaaaaaaaaaaaa ma frend! >:D<<'> :*

 

@yenoH, Inca nu ai tipat la mine pe /r sa ma trimiti la jail. Hahahha. Ti pupa Anna! :*

Edited by Anna
Link to comment
Share on other sites

Buna dimineata. Din aceasta seara suntem colegi, cativa ma cunoasteti, siti ca sunt un BIG NOOB, deci trebuie sa ma tratati ca atare. Ne vom intelege super bine impreuna.

 

"Somnoroase pasarele

Pe la cuiburi se aduna,

Se ascund in ramurele -

Noapte buna!"

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.