Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

 

ai vazut ca sunt unii ce si-o iau in cap cand esti prea bland?

 

Eh..c'est la vie, trebuie să existe şi persoane de genul, altfel viaţa ar fi prea booring :)).

 

 

Da' nu-i stres, suntem ca-n filme: bad cop - good cop.

 

Something like that ? :)))

 

 

Link to comment
Share on other sites

Fiți atenți ce-am găsit într-un SS făcut din greșeală pe pod LV-SF.
24w62km.jpg

Ce pot să zic, trebuia să văd și o asemenea somație. Cred că nu s-a mai atins nimeni de mașina lui SyK. după somația asta, GG SyK! :)))

Cred că v-ați dat seama ce se află sub cenzura de la acel cuvânt. Am zis să-l cenzurez, nah.. Așa m-a sfătuit Gang_G :))

Link to comment
Share on other sites

Fiți atenți ce-am găsit într-un SS făcut din greșeală pe pod LV-SF.

 

 

Ce pot să zic, trebuia să văd și o asemenea somație. Cred că nu s-a mai atins nimeni de mașina lui SyK. după somația asta, GG SyK! :)))

 

Cred că v-ați dat seama ce se află sub cenzura de la acel cuvânt. Am zis să-l cenzurez, nah.. Așa m-a sfătuit Gang_G :))

 

Daca poza asta are mai putin de trei zile vechime, eu te rog s-o stergi de tot. Poate ca dorea sa glumeasca, si prin asta, tu ii cam faci un rau. Pe baza pozei tale poate sa fie tras la raspundere, in cele mai exigente moduri, pentru ca e rank 5. Te rog s-o stergi de tot, din nou. Posteaz-o doar in medii private, unde au acces doar cei de "incredere"

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

@, in primul rand daca-mi permiti poza este cenzurata, adica editata si nu se poate dovedi ca ar apartine cuiva anume, nu are data / ora / logo deci nu poate constitui o dovada pentru o eventuala reclamatie.

Edited by Johnny
Link to comment
Share on other sites

@, in primul rand daca-mi permiti poza este cenzurata, adica editata si nu se poate dovedi ca ar apartine cuiva anume, nu are data / ora / logo deci nu poate constitui o dovada pentru o eventuala reclamatie.

 

Asta am vazut si eu, dar nu o sa ma surprinda daca ala pateste ceva pe baza pozei. Am senzatia c-au mai fost cazuri, d-asta zic. Poate-i da adminul direct sanctiune, nu stiu :))

Edited by DGS AlexCyo
Link to comment
Share on other sites

Daca poza asta are mai putin de trei zile vechime, eu te rog s-o stergi de tot. Poate ca dorea sa glumeasca, si prin asta, tu ii cam faci un rau. Pe baza pozei tale poate sa fie tras la raspundere, in cele mai exigente moduri, pentru ca e rank 5. Te rog s-o stergi de tot, din nou. Posteaz-o doar in medii private, unde au acces doar cei de "incredere"

 

Nu am de ce s-o sterg. Atata timp cat poza nu contine data/log, nu-l poate sanctiona nimeni. Am decupat/cenzurat poza inainte s-o pun aici, eu zic ca-i ok... O sa vorbesc si cu SyK. legat de post-ul asta, sa vad ce zice. Cu toate ca nu cred c-o sa fie o problema pentru el :))

 

Oricum, daca SyK. o sa zica ceva in legatura cu poza asta, am sa o sterg.

Edited by S O U T H
Link to comment
Share on other sites

@, Uite bine, rupem wantedu, distracie ! Totu bine. Te asteptam inapoi in forta.

 

@, Bafta, sper sa rezolvi problema cat mai repede.

Link to comment
Share on other sites

 

Totu' face parte din plan, ce stii tu ma :)).

 

Ba ce e cu avatarul ala? Ma bagi la banuieli.

Chiar ma gandeam la tine si ti-am pronuntat numele pe /r , nu te vede omu cu lunile, INACTIVULE, huaaa.

Link to comment
Share on other sites

 

Ba ce e cu avatarul ala? Ma bagi la banuieli.

Chiar ma gandeam la tine si ti-am pronuntat numele pe /r , nu te vede omu cu lunile, INACTIVULE, huaaa.

 

Avataru' ala ajuta la raspandirea mesajului catre dusmani, "Pepper your angus.".

Du-te la munca.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem bine si sa nu avem certuri, sper sa ne intelegm de minune. Stiu ca nu daorg eu sunt cel nou pe aici si chiar daca sunt nou vreau sa le urez un calduros Bun Venit celor intrati deodata cu mine, sper sa ne intelegm bine cu toti..

Link to comment
Share on other sites

@, multumesc ;)
Welcome celor noi! Aveti grija la jail, cand dati /tazer, trebuie sa asteptati sa expire cele 8 secunde inainte de a acorda punish-ul, altfel apare un bug.

Link to comment
Share on other sites

@, multumesc ;)

Welcome celor noi! Aveti grija la jail, cand dati /tazer, trebuie sa asteptati sa expire cele 8 secunde inainte de a acorda punish-ul, altfel apare un bug.

 

Si apoi cand iesiti din jail nu uitati sa dati /tazer din nou , ca sa evitati situatille cand mergeti dupa no-drept si le dati /tazer .. in loc sa ii omorati , am patit`o de 5 ori in aceeasi zi si tot nu m`am invatat minte .. eu am avut noroc si nu au facut /report , sper ca in cazul in care patiti la fel sa nu va faca nici voua :)) Din cauza asta e mai bine sa evitati :D ! Eu mereu dupa ce am dat /tazer si nu ma mai folosit de el dau iar /tazer sa stiu ca e dezactivat .. sau mereu inainte de a merge pe no`drept dau mereu /tazer sa vad daca il am ,chiar daca nu am fost in Jail si nu as avea motiv,mi`a intrat in reflex :)) !

 

Edited by Costel S4F
Link to comment
Share on other sites

@@Costel S4F, imediat, cum am luat rank 2, asta a fost primul lucru pe care l-am facut...i-am dat tazer la primar :)) Si am mai dat vreo 3-4 tazer-uri aiurea, dintre care pentru unu am fost si reclamat. Deci, mare grija! Cand iesiti din jail scrieti /tazer si asigurati-va ca nu e activat.

Edited by Johnny
Link to comment
Share on other sites

Deci m`a dat pe spate noua modificare in regulament , cum sa imi pot lua alt job legal cand am voie doar intre 6:00 si 14:00 .. ala e programul meu de somn pe timpul verii :| ! Deci m`a dat pe spate :/ o->:o3

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.