Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@Peiu S4F, Mersi pentru piesa din videoclip ! E beton.

 

, Nu te baga ma !

 

Welcome celor noi ! Astioa noi, grija cu Hawk ca cu el nu e de joaca, mai ales sa il prinzi in apele lui proaste. Aolo mai bine FUGI !

Link to comment
Share on other sites

@Peiu S4F, Mersi pentru piesa din videoclip ! E beton.

 

, Nu te baga ma !

 

Welcome celor noi ! Astioa noi, grija cu Hawk ca cu el nu e de joaca, mai ales sa il prinzi in apele lui proaste. Aolo mai bine FUGI !

 

Pe Hawk nu l-am mai vazut demult in toane proaste, cel putin eu. Uneori imi pare rau ca nu mai e asa drastic ca inainte si nu mai ordona la zeci de ture ca in tinerete.

 

Nu e baiat rau, doar trebuie sa ascultam/ascultati de el.

Edited by AraGAZ FCP
Link to comment
Share on other sites

@, Nu e de încercat să fi prietenos :)), aici nu se mănâncă nimeni între ei, toată lumea e prietenă cu toată lumea, este puțin spus asta, suntem uniți și diferiți, vei vedea pe parcurs asta, poartă-te cât mai natural și ai grijă la Hawk pentru că îi plac prospăturile =)). Aici cine nu se integrează pleacă singur :).

 

 

@@Peiu S4F,Ma integrez repede nu-i bai,Hawk mi se pare ok pana acum,nu ma atacat :))Pastreaza un loc in Safe 4 Family ca aplic si eu in seara asta :*.

 

 

@Peiu S4F, Mersi pentru piesa din videoclip ! E beton.

 

, Nu te baga ma !

 

Welcome celor noi ! Astioa noi, grija cu Hawk ca cu el nu e de joaca, mai ales sa il prinzi in apele lui proaste. Aolo mai bine FUGI !

 

 

 

Pe Hawk nu l-am mai vazut demult in toane proaste, cel putin eu. Uneori imi pare rau ca nu mai e asa drastic ca inainte si nu mai ordona la zeci de ture ca in tinerete.

 

Nu e baiat rau, doar trebuie sa ascultam/ascultati de el.

 

Bate-va Cristii pe toti, ma barfiti pe la discutii ma :))? Las ca v-a prind eu ;).

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, Stiu am avut niste discutii in trecut.Tu acum mi-ai dat o sansa in NG ca sa afli daca m-am schimbat si o sa vezi ca nu sunt asa cum credeai tu.Cum a zis si @@Peiu S4F, nu mai conteaza ce ai facut in trecut,conteaza ce vei face de acum incolo.Si faza cu AV vroiam sa stiu de ce lam luat mai exact si sa-mi explici ce sa mai fac daca mai iatalnesc o situatie din aia.Asta e ce a fost a fost, dar acum am vazut cum trebuie sa fac cand e pauza si ma duc sa iau heal. O sa fiu mai atent de acum. [-o<

Edited by Tortuga Legend
Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, nu ma refer la tipul de prietenos care sa ma dau interensant si sa fac glume proaste.Eu las totul sa vina de la sine,fiecare trebuie sa-si vada de treaba lui, nu sa-si bage nasul unde nu are treaba.Eu sunt de treaba poti intreba si pe colegi nostri, care ma stiu si care au stat ceva timp cu mine.Oricum, daca voi pleca vreodata voi avea un motiv intemeiat, asa ca nu scapi tu de mine asa usor =))

Subestimezi puterea FW-ului.

 

 

 

Pe Hawk nu l-am mai vazut demult in toane proaste, cel putin eu. Uneori imi pare rau ca nu mai e asa drastic ca inainte si nu mai ordona la zeci de ture ca in tinerete.

 

Nu e baiat rau, doar trebuie sa ascultam/ascultati de el.

 

Imi amintesc cu placere ultimele tale ture de data trecuta, ca tot venii vorba, le-ai recuperat?

Link to comment
Share on other sites

Subestimezi puterea FW-ului.

 

 

 

Imi amintesc cu placere ultimele tale ture de data trecuta, ca tot venii vorba, le-ai recuperat?

 

Da, le-am recuperat si mai nou imi dau singur ture. Tu erai un nub de lider la ultimele ture de data trecuta :P .

Link to comment
Share on other sites

In sfarsit a venit si momentul meu :))https://youtu.be/JQsH9puNeH8

Bun venit in grupul box-erilor :))

Ce repede faci raportul cand ai chef si e liniste :X

Liniste,adica cand nu sunt toti "pro-driverii" sau smecherii aia cu arme,care n-au ce face altceva decat sa traga in tine X(

Edited by Captain AlexNicko VIP
Link to comment
Share on other sites

, Esti slab, degeaba tot incerci..

 

, Morcovel, fa treaba cum trebuie. Sa nu lasi nici un prospat sa scape de tine, oricum recrutam acum deci mai vin alti. =))

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Astia smecheri ! Faceti asta. (Fara mod, fara cod, nimic.)

http://imgur.com/Fq3eEfG

Edited by ZoLiii
Link to comment
Share on other sites

@, si eu din jail, am fost azi..nu mai stiu pe la ce ora, cred ca erau 30+ suspecti in yard si niciun gardian. Am facut spam in raport de punish ;))

Link to comment
Share on other sites

Ba in timpul antrenamentului la gun game arena cand l-am omorat pe unu imi da server closed the conection si cand dau relog nu mai merge serverul, ce s-a intamplat ? http://imgur.com/aQrQTWW

Edited by EklypS
Link to comment
Share on other sites

In sfarsit ceva smecher. Acum putem vedea cu usurinta pe cine sa mergem cand vrem no-drept :D Culmea e ca am facut propunere si mi-au respins-o, si cu toate astea vad ca s-a aplicat...
EDIT: Eu am plecat la masa, daca revine serverul ma invoiti si pe mine va rog frumos!

Edited by Johnny
Link to comment
Share on other sites

@

 

areyouawizard.png

 

Ziceai tu ca o sa se anuleze antrenamentu', na ca ai nimerit :)).

Este un magician in adevaratul sens al cuvantului,numai ca nu :))

Ba,si ma incalzisem si eu,am dat si bani degeaba la biz .. :-L

Link to comment
Share on other sites

 

 

- este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.

-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.

-- în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.

 

De aceasta data primiti o atentionare verbala. Daca mai vad posturi de genul celor specificate in regulament ca fiind interzise, veti fi sanctionati. Momentan nu acuz pe nimeni, insa nu vreau sa spuneti ca nu ati fost avertizati.

 

:topic_closed: 24h

Link to comment
Share on other sites

In topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.

 

N-am sa va dau buna seara, chiar daca e buna, vorbind despre lucrurile semnificative ale factiunii national guard as vrea sa multumesc din partea tuturor membriilor, dragului nostru sodomizator BlackHawk pentru anularea antrenamentului, esti un erou.

 

In alta ordine de idei topicul a fost redeschis si asteptam postarile voastre inteligente si strict despre factiune, rapoarte, antrenamente, wanted, ultimul war, war-ul de acum 1 an, cat si viata cotidiana de pe server de acum 3 ani.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.