Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

, in Regulamentul Departamentelor, pe care tre' sa-l stii, la sectiunea legata de forum scrie asa:

 

Regulament Forum si Reclamații

- orice membru al facțiunii are obligația de a verifica zilnic forumul pentru actualizări ale regulamentului.
- este interzis să faceți posturi inutile în cadrul forumului facțiunii voastre.
-- este interzis să faceți spam în topicul cu Discuții între Membri.
--
în topicul de Discuții între Membri se vor posta numai lucruri importante sau semnificative, nicidecum mesaje de genul: Bună Ziua, Salut, Noapte Bună, Ce mai faceți?, Mă duc să mănânc și orice altceva asemănător.
- încălcarea regulilor forumului duce și la sancționarea voastră în joc.

Ai fost avertizat, data viitoare vei fi sanctionat.

Link to comment
Share on other sites

L-am vazut, . Il astept sa-mi faca iar reclamatie. Sper s-apuc sa-i si raspund, ca tre' sa plec vreo 2 ore.

Link to comment
Share on other sites

, daca mi-as pune mintea am face free chat acolo, da' mai bine ma abtin. Mi-e c-o sa-i crape vreo vena-n cap.

 

Dar, acuma pe bune. Voi astia cu R4+, ia sa stati calare pe el cand face materiale, sa ia o mica vacanta prelungita in Jail. Eu oricum o sa fiu cel mai bun prieten al lui de acuma, o sa stau nonstop cu /find pe el si-i dau fail si la traversat strada. Iau si-un PD cu mine, ca sa fie bine, zic.

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, Imi cer scuze ca postez aici insa doresc sa va anunt ca sunt in stransa colaborare cu voi. Acest individ va fi ars de ori de cate ori considera el necesar pentru a se opri din acest comportament inadecvat. L-am ars ieri, il ard si azi...tot asa pana se lasa de B-Zone :))

Link to comment
Share on other sites

, stii ca esti dragostea mea. Diseara, daca-i maimuta asta online, te iau cu mine si-i servim stres pe paine. Pe oricare dintre conturi, nu conteaza.

Link to comment
Share on other sites

@Draco ToV pai ori sunt corect ori nu mai sunt? App, te astept jail :*

 

Salut NG, vreau ca impreuna cu voi sa organizez un event memorabil cu premiul de 100k (dati de mine). Cine se simte capabil de lucru in echipa si cine vrea sa ajute este rugat sa imi dea mention. :*

Edited by AT Sparros
Link to comment
Share on other sites

, daca mi-as pune mintea am face free chat acolo, da' mai bine ma abtin. Mi-e c-o sa-i crape vreo vena-n cap.

 

Dar, acuma pe bune. Voi astia cu R4+, ia sa stati calare pe el cand face materiale, sa ia o mica vacanta prelungita in Jail. Eu oricum o sa fiu cel mai bun prieten al lui de acuma, o sa stau nonstop cu /find pe el si-i dau fail si la traversat strada. Iau si-un PD cu mine, ca sa fie bine, zic.

 

 

@@yenoH, Imi cer scuze ca postez aici insa doresc sa va anunt ca sunt in stransa colaborare cu voi. Acest individ va fi ars de ori de cate ori considera el necesar pentru a se opri din acest comportament inadecvat. L-am ars ieri, il ard si azi...tot asa pana se lasa de B-Zone :))

 

 

@@yenoH, Pai da, sa te iei de yenoH/nabz0r e una, sa te iei de NG e alta, dar sa te iei de conducerea LSPD e strigator la cer.

 

 

Ba, lasati frate oamenii in pace =)) Daca chiar vreti sa il faceti sa se lase de b-zone puneti-l pe Blackhawk97 sa se ocupe de el, if you know what i mean.

 

De cine trebuie sa ma ocup?

looks_like_its_time_to_oil_up_by_mean_ah

A, da @@Draco ToV pepper your angus.

WD1cm.jpg

Edited by BlackHawk97
Link to comment
Share on other sites

@, :))) M-a bufnit rasul la poza aia =))) Creeeepy :)))))

 

Eu zic ca trebuie sa ne concentram mai mult pe mohe :))) Just sayin'...

 

Deci, dupa faza cu Squiz, m-am gandit sa-i fac upload si la asta :))) Deci, imaginati-va asa: eu chill, cu tigara in gura si suspectul agitat pe scaun gandindu-se cum sa scape de mine crezand ca e urmarirea vietii lui :)))

 

Link to comment
Share on other sites

 

De cine trebuie sa ma ocup?

 

De Xpert1995 si Xpertt. Oricum e acelasi om. Ia de aici, motive... 1, 2 si 3. X_X

Link to comment
Share on other sites

Peiu S4F, ai FW. In 5 minute intru-n joc.

 

Poftim mentalitate ...

 

Ce i-am făcut eu îl scăpam de FW-uri care le lua moca -> http://www.rpg.b-zone.ro/factions/report/3228

 

4hl8a8S.png

 

Și ce-mi face el mie

 

EqYDIrE.png

 

rzjd5wo.jpg

 

Bine m-am răzbunat puțin

 

 

http://www.rpg.b-zone.ro/players/clanlogs/Yenoh/1

 

Două pagini de clan logs :X

 

Edited by Peiu S4F
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.