Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

Heeeeeeeeeeeeei grasaaaaaaaaaani! Maya's back, mofos! :))

Sper sa ne intelegem la fel de bine ca data trecuta sau chiar mai bine! :)

 

 

 

Cine esti si ce doresti ?? :D

 

 

Bine ai revenit ! Ai grija la @ , nu se satura de sodomizat in ultima perioada !

 

@ ai post , cine ti-a dat voie sa postezi aici ?

Link to comment
Share on other sites

@@Maya Jeleu, welcome back :* !

 

@, Avatarul tău pare cam cunoscut :)))!

Ție ți-a fost frică că urma un war NG vs 69 PM așa că ai decis decât să vă prezentați și să luați cucul mai bine lași liderul :))))).

 

 

Abia astept sa fac si pe tine abuz

 

Aha, să vezi ce abuzez eu de tine.

Link to comment
Share on other sites

@@DooMasteR potolește-te că mă apucă spumele dacă te văd prin topicul ăla și să mă apuce pe mine spumele ști că nu e bine așa că retrage ! N-am chef să fi civil și să stau să alerg după tine pe toate dealurile și scurtăturile care le ști tu, numai de dragul de a te abuza.

 

EDIT

 

Ești mort.

Edited by Peiu S4F
Link to comment
Share on other sites

@, "Deranj ture Sparros" mi se pare normal, ar trebui sa fie scris in regulament ca Sparros nu trebuie deranjat atunci cand da ture deoarece se pregateste sa bata recordul pentru cele mai multe ture date consecutiv.

 

@@DooMasteR, Bafta in continuare! Cand o sa regreti ca ai plecat sa nu vii la mine.

Edited by AT Sparros
Link to comment
Share on other sites

@, "Deranj ture Sparros" mi se pare normal, ar trebui sa fie scris in regulament ca Sparros nu trebuie deranjat atunci cand da ture deoarece se pregateste sa bata recordul pentru cele mai multe ture date consecutiv.

 

@@DooMasteR, Bafta in continuare! Cand o sa regreti ca ai plecat sa nu vii la mine.

DooMaster nu regreta c-a iesit, e un tip responsabil. Imi pare rau ca s-a ajuns aici. Mi-ar fi placut sa ramai mult mai mult la noi, te-ai integrat bine si ti-a priit colectivul nostru. Ai grija de tine, ramai cu bine, Dooo Scoooby Dooo :)

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, Aveam ritmul muzicii in sange , sa ma vezi pe Nicu Paleru cum fac.

 

 

@@DooMasteR, Chiar imi pare rau ca ne-ai parasit , ai fost un coleg pe cinste ! Tinem legatura baby.

 

@@Alex S, Iubire , i miss you :*

Edited by Waxios
Link to comment
Share on other sites

@@Peiu S4F, Ne auzim putin mai tarziu, ma duc sa fac si eu fillu la stomac :)).

 

http://pernesipaturipeiu.weebly.com/

 

Astept noi pareri/idei cu ce produse sa mai adaugam in gama variata a lui Peiu, deocamdata avem doar urmatoarele:

 

- Perne

 

- Paturi

 

- Lapte cald

 

Ne gandim sa adaugam si extraoptiunea de Lapte Cald Surprzia La Mijlocul Noptii aka LCSLMN pentru sporirea produselor, astept pareri.

 

Thank ya!

Link to comment
Share on other sites

Mah, baieti... Mai ales cei de R4... Am stat azi sa va analizez activitatea si, sicer, vad doar o bataie de joc. Sunt membri de R4 ce au 0 puncte la raport facute in saptamana asta, ceea ce deja e deplasat. Deci sa nu va mire sanctiunile ce vor urma.

 

Aveti grija, ca vom trece la verificat si activitatea celor de R3. Pana acuma saream mereu de cur in sus cand cineva imi spunea ca NG-ul e inactiv, dar vad ca aveau dreptate iar eu va luam apararea prosteste, fara sa verific. De acuma schimbam putin tactica, daca asa va doriti.

 

O seara placuta!

Link to comment
Share on other sites

 

Nick : Erow

Rank : 6

Am sustinut testul cu: Yenoh
Data sustinerii testului : 08/01/2014

Rezultatul Admis

Rezultat la test teoretic: 2/3

Rezultat arme: 5/9

Alte precizari : Bun venit in National Guard.

 

 

Atat de aproape am fost, Ervine, nu puteai sa il mai intrebi ceva :))?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.