Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

, nu am specificat cine anume, pentru ca e vorba de cei care-s online. Mai concret, daca esti online la :15, faci un SS cu ce e pe /wanted. Ma intereseaza finalul listei, mereu, sa se vada cat W5+ exista. Iar duminica dimineata, cei care au facut SS-uri, ca sunt 2 sau 200, mi le trimit pe PM.

 

, posibil si asta, nu m-am gandit, desi ala-i rank maricel. :))

 

@Peiu S4F, e din FBI. :)) Partea amuzanta e ca totu' s-a intamplat sub privirile mele, Carry era la mine pe G cand a facut DM-ul. :)) Doar ca nu eram eu atent, eram prins cu ceva pe chat. Da' a fost fain sa vad in video masina mea. =))

Link to comment
Share on other sites

@Alex S, pe viitor nu mai trece cu vederea astfel de lucruri. Se vede clar cine sta pentru rank si cine nu. Ieri si pe mine ma innebunea, in masina, de rank. I-am zis sa se potoleasca, ca e mai ok. Incerca sa fie subtil, cumva. Dar la sedinta, unde am anuntat ca rank nu mai dau decat duminica, cred ca ploua.

 

@Peiu S4F, ai FW. Te :*, stii ca te :X

Link to comment
Share on other sites

@Peiu S4F, @M1H41, voi ati inebunit complet. =)) Mah, asta-i atractia NG-ului, toate tampeniile ce le facem, faptu' ca folosim acest joc tocmai pentru scopu' in care a fost creat, sa ne distram, sa facem caterinca, sa facem toate tampeniile posibile. 90% dintre jucatori sunt pe functii, pe realizari, pe reclamatii. Ei n-au habar ca asta-i viata virtuala, ce conteaza cat negru sub unghii daca nu stii sa te folosesti de ea intr-un mod placut.

 

Si-al dreq sa fiu de nu-l pic pe Mihai cu 3/3 dintr-o singura intrebare.

Link to comment
Share on other sites

@@yenoH, Cica ne distram, si nu ma lasi nici macar un spam cu o manea pe /r....grele vremuri am ajuns..:))

Ce mai ziceti nabilor? Cum merge raportul? Sincer, eu urasc noul update..mai bine era inainte, cu raport si fara bani, acum sunt si fara raport, si fara bani:))

Welcome celor noi, nu stiu daca ati dat inca testele, dar preventiv:))


Edited by South Padr3
Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi .. iar si iar :)) in fiecare zi cand intru gasesc cate unu nou .

 

Bineeeeeeeee v-am reeeeeeeeeegaaaaaaaaaasiiiiiiiiiiiit! Sunt noul vechi coleg!!! +_+ Nu stiu de ce Yenoh mi-a dat o adoua sansa, eu unul nu mi-as fi dat.

 

In locul tau nu as fii prea fericit, sunt sigur ca daca il superi are el grija de tine :)) !

Link to comment
Share on other sites

@,

 

 

Nick: yenoH

Rank: General

Am susținut testul cu: M1H41

Data susținerii testului: 27.11.2015

Rezultatul: RESPINS

Rezultat la test teoretic: 2.5/3

Rezultat arme: 0/9

Alte precizări: Ai picat la arme + ai refuzat o sodomizare de la BlackHawk. Pentru asta primesti si BlackList permanent. Considera-te pupat.

Felicitari!

Edited by Waxios
Link to comment
Share on other sites

 

 

abc

 

Habar n-am despre ce dracu vorbesti si de ce vorbesti aici, dar cu siguranta nu esti prea departe de ala din poza si nici de ceea ce ai scris aici. Daca te consideri mai cultivat ca el, nu asta-i metoda sa-ti etalezi calitatea. Printre altele, ne-ai aratat ca esti putin taran, care s-a dus sau merge la scoala tot din obligatie, unde cel mai important lucru este soneria care te scoate din clasa, ca orele iti baga creierul in putrefactie.

 

 

Edited by Alex S
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.