Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@@South Padr3,Avand in vedere ca in 2 secunde ti-a fost luat 70% din armura de aici putem deduce prin simplu` calcul matematic (ca avem bacu` luat), ca daca erow nu aparea acolo nu rezistai mai mult de 5 secunde , prin urmare nu mai aveai acest video incredibil prin care ai incercat sa-i dai peste nas lu` yenoh.

Cu placereeee.

Link to comment
Share on other sites

Ca tot a venit luna Decembrie si totodata intram in spiritul sarbatorilor de iarna, poate unii stiti, iar altii nu. Ce ziceti de mod-ul asta? Mie imi place si mi-l instalez in fiecare iarna, daca va place si voua, aveti totul in descrierea videoclipului. :*

 

https://www.youtube.com/watch?v=oVxKE4GwYWA
Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor! E super mod-ul, InSaNe. O să încerc să mi-l instalez şi eu, dacă nu mă descurc la ceva sper spre ajutorul tău =)):*

PS: Revin cu un EDIT. Am încercat link-urile pt download, respectiv instal, iar primele 2 nu merg. Te rog poţi să verifici? Ms.

Edited by uN KraTos
Link to comment
Share on other sites

Salutare tuturor! E super mod-ul, InSaNe. O să încerc să mi-l instalez şi eu, dacă nu mă descurc la ceva sper spre ajutorul tău =)):*

PS: Revin cu un EDIT. Am încercat link-urile pt download, respectiv instal, iar primele 2 nu merg. Te rog poţi să verifici? Ms.

 

Alci's IMG Editor: click

Zapada: click

Ninsoare: click

 

Daca ai nevoie de ajutor, imi dai un PM si iti explic totul prin SS-uri sau video.

 

-------------------------------------------------------------------------------------

 

https://www.youtube.com/watch?v=t0o2K32lFPc

 

@ZoLiii, na ma... :))

 

Am si eu uneori niste faze de genul, nici daca vreau sa fac asa... nu-mi iese. :))

Link to comment
Share on other sites

@@Maya Jeleu, sper ca nu conduci asa si in realitate :))

Am si eu ceva un video, cand eram rank 2 in SFPD si am mers cu un NG dupa roberi anuntati pe /d

 

 

As vrea sa conduca asa si in realitate, si sa te gaseasca pe tine, pe trecerea de pietoni ca sa-ti dea putine palpitatii :))

 

Neata si noapte buna. Dus + mancare = somn, sal

Edited by Alex S
Link to comment
Share on other sites

@@Maya Jeleu, o sa incerc sa ma feresc de tine :))

 

@@yenoH, varianta SAMP la refren :))

 

Nu mai stiu cine sunt sau de cand sunt in NG

Doar un lucru retin, ca seman cu @@InSaNe S4F (ca tot se uita la discutii NG)

Si poti sa-mi dai FW ca nu se prinde nimeni.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.