Jump to content

National Guard - Discuții / Discussion


Alexander
 Share

Recommended Posts

@ In Paint ti-ai facut semnatura ? :))=))

Nu cred ca vrei sa stii pe cine am facut in paint :)

Ba praduitorilor, pentru voi bag spoilere, da' n.am chef acum :P

Avem prospaturi, am vazut ?

Edited by AIM IoNicaaWalker
Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi, avem de vreo 2 sapt si noi spammeri, EXP si nelutzu, astia 2 vor sa faca 1000 de posturi pe spatele NG-ului, da` inca n-am dat cu AV-uri in ei, vor sa-l intreaca pe yenoh la posturi banui.

Aveti grija ce postati ca e si johnny p`aici si va da cu suspend, el mai posteaza ceva nu ca` norbert, SPER CA CITESTI CE AM ZIS NORBY.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, de astazi sunt noul vostru coleg, ma bucur sa va cunosc si sper sa ma inteleg bine cu toti. Vreau sa imi cer scuze ca inainte sa intru aici, probabil v-am injurat pe cativa, stiti cum este, la nervi, oamenii spun tot felul de lucruri fara niciun sens si imi cer scuze pentru iesirile mele.

Link to comment
Share on other sites

@@Ervin27, norbert e admin 2, nu are privilegii de moderator pe forum, insa eu am. Care mai posteaza prostii gen: Buna dimineata. Ce faceti? Intru si eu in game." o sa primeasca warn pe forum. Astfel de lucruri se pot intreba in joc. Aici se posteaza lucruri ce tin de National Guard, lucruri importante care nu pot fi spuse in joc sau nu suporta amanare. Cititi ce scrie pe prima pagina, primul post.

Link to comment
Share on other sites

Bun venit pentru toti cei intrati si cei care vor mai intra tura asta! Un coleg de rank 4 se va ocupa de instructia voastra in ceea ce priveste regulamentul din jail si alte situatii. Daca nu se ofera nimeni, puteti cere chiar voi acest lucru pe [/r]. La fiecare recrutare eu incerc sa las niste sfaturi pentru noii recruti. Deci, prin urmare as vrea in primul rand sa fiti foarte atenti la dovezi. Fara dovezi clare, concrete nu puteti sa faceti nimic in acest departament. Aveti nevoie de un bandicam sau fraps pentru a inregistra orice actiune vreti sa faceti conform regulamentului. Veti avea parte de multe reclamatii, (eu am avut din prima zi 3 reclamatii). Nu stati AFK in jail, nu trageti aiurea in jail, nici macar in pereti. Multi va grabiti cand se incheie pauza in jail, aceasta se incheie aleatoriu, uneori la :10, ori :11, sau :40 si :41, in orice caz voi trebuie sa aveti macar un SS doveditor cum ca celulele s-au inchis si abia dupa puteti sa incepeti sa dati [/punish] detinutilor din afara celulelor, ok? Deja incep sa le fac treaba celor de rank 4, mai multe aflati in momentul instructiei, ce sa faceti, cum sa procedati in orice situatie, etc. Intrebati absolut orice, nu conteaza cat de idioata vi se pare voua intrebarea, deodata ce-ati reusit sa intrati, va ajutam cu tot ce putem sa nu faceti greseli sanctionabile. Un ultim lucru... acum ca ati reusit sa intrati, nu stati pe-o ureche, eu va recomand sa mai cititi inca o data tot regulamentul, sa fiti stapani pe voi insiva. Succes!

Link to comment
Share on other sites

 

Nick: Arturo

Rank: General

Data sancționării: 27.02.2016

Membrul sancționat: BlackHawk

Sancțiunea primită: FW

Motivul: Tupeu, cica face ce vrea.

Dovezi: -

Alte precizări: -

 

 

 

Fac ce vreau! ( ͡° ͜ʖ ͡°) urmeaza sa fi sodomizat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link to comment
Share on other sites

Salutare! De astazi sunt noul vostru coleg, sper sa ne intelegem bine!

 

 

@@S4F DEDEY009 cam multe speri tu :P

 

 

@@Peiu S4F, mai bine da-i /q :*

 

 

@@S4F DEDEY009, am dat /sleep e ok așa șefu ?

 

Te dreq, 3 ture de area, hai sal pwp ne auzim pe seară :*

 

 

Spammeri -_-, meritati amandoi 3 ture de area si o sodomizare. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link to comment
Share on other sites

Welcome celor noi, am uitat sa va spun. :D

Sa dati ture de HQ de buna voie, sa va invatati =))

Si un lucru important: SA AVETI MEREU DOVEZI.

Edited by IoNicaaWalkeR VIP
Link to comment
Share on other sites

Atata v-ati luat de semnatura lu` ionica ca si-a facut spoiler din ea =)) , ce nenorociti, eu o faceam mai mare in locu` tau.

Bai, am mai adaugat la ea, da' am bagat spoilere sa nu mai strige crizatii astia la mine. =))

Incerc sa o ard mai chill pana la rank 2 :> =)

Luni rank <3

Link to comment
Share on other sites

 

Nu mai fi așa sigur pe tine că nu se știe niciodată :)))

Cel mai ok e să fi chill cum ziceai tu și să aștepți în liniște :))).

 

Stai linistit ca peste 2 luni tot asa zice, tot pt acelasi rank.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.